Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

yesu
31. kvě 2012

@lenam fakt tak super a dá se to jíst i dva dny, nezkazí se to tím chlebem brzo?

lenam
31. kvě 2012

@yesu Nene, my ho někdy jíme 2 -3 dny 🙂 Dělám ho hodně, máme ho rádi. Já postupně přidávám chléb do zhoustnutí. Chvilku to trvá než se "rozpustí". Nedávám tedy kůrku.

yesu
31. kvě 2012

@lenam super děkuju moc za radu 🙂

eriska
31. kvě 2012

u nás "jen" hustá polívka ze zeleninky, červené čočky, vloček..a ne večeři budou květákové placičky s bramborem a zeleninový salátek

pitruskaskarolinkou
31. kvě 2012

kuře na paprice a farfale 😉

brusinka.pusinka
31. kvě 2012

my dneska zbytek uzené polívky a jnak brambor s opečeným šunkovým salámkem a ovčím zauzeným sýrem a okurkový salátek se zakysankou

beruskanula
31. kvě 2012

u nas dnes rychlovka šunkofleky a ledový salát s rajčaty 😉

@brusinka.pusinka : mnam..delas chute 😝 😀 😀

brusinka.pusinka
31. kvě 2012

@beruskanula u nás také rychlovka byli jsme vyzvednout op Karamelky na pojištovně po očkování na proplacení penízku a pak jsme se toulali po městě a houpačkách takže dneska bez vaření😀 vypadá to že bude pršet tak upečeme jěště něco z listovéhotěsta a na zítra také něco když mají ty kuřátka naše svátek😀

beruskanula
31. kvě 2012

@brusinka.pusinka : jj, vase je taky rychlovka 😵 😎

u nas se to taky nejak kaboni, tak uviidme, zda pujdem ven...

ja bych chtela upect Banánovo-ořechovo- čokoládový hřbet, ale musíme odpo právě pro banány a oříšky😀

vidis, listovy testo.... to bych mohla zitra taky z neho neco spachat 😀 🙂

handm
31. kvě 2012

Ahoj, u nás dneska kuře pod bramborama😉😀😀 Poprvé a bylo to moc dobré😉🙂

cervena_vila
31. kvě 2012

U nás kuře, pečená rýže a zeleninka na másle

mochenkaa
31. kvě 2012

Já mám dneska totální kopr. M měl být celý den pryč, tak jsem si říkala že se nějak odbudu. Ale volal mi, že přijede na oběd, takže jsem z mrazáku jen vytáhla soukenické řízky a k tomu naškrábala brambory. Ještě že mám nějaké obědy v mrazáku pro tyto chvíle 🙂

bulinka
31. kvě 2012

dneska jenom nudle s tuňákem a vajíčkem. Včera br.kaše a párek 🙂. Mám nějakej nechucus pracus 😀

yesu
31. kvě 2012

dneska bramborovej guláš, bude i na zítra a zítra si udělám k večeři konečně nudle s mákem 🙂

luciesofi
31. kvě 2012

Zeleninová polévka se žampiony, smažené žampiony s novými brambory a upekla jsem tvarohovojablečný štrůdl 🙂

petule246
31. kvě 2012

ahoj, já mám nějaké nezdravé období - předevčírem jsem si udělala 2 smažené sýry s kečupem, včera jsem snědla balení levných párků a dnes jsem si dala ruské vejce. Na mojí obhajobu - všechny tyto pochutiny jsem měla minimálně před půl rokem, ruské vejce jsem měla snad poprvé v životě. A děti měli jídlo normální a zdravé, ale jak s nima furt jím tu zeleninu apod., potřebovala jsem si už nutně zahřešit.

angeloo123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pet.s
31. kvě 2012

@cervena_vila to bylo včera u nás..dnes uzená polévka a šunkofleky...

pet.s
31. kvě 2012

tak děvčata a co bude o víkendu? 😖

janinka23
31. kvě 2012

Cholky, nějaký recept s polentou?? Byl by? 🙂

cervena_vila
31. kvě 2012

@pet.s Hodila bych něco na oheň, ať není starost s nádobím, ale vypadá to, že počasí je proti.

pet.s
31. kvě 2012

@cervena_vila o víkendu budeme pokládat dlaždice na terasu..na chatu ezbyde čas.-((((.takže oheň leda bych rozštípala parkety v ložnici.-))))))))))

babulinkab
1. čer 2012

kuřecí vývar
cukeťák pečený v troubě, br. kaše a zeleninový salát

krislip
1. čer 2012

Rýže a telecí kostky na kmínu

nikiii
1. čer 2012

Kuřecí maso se zeleninou a kuskusem, moje premiéra, tak jsem sama zvědavá jestli se mi to povede 😀

sunnies
1. čer 2012

U nás dnes Penne s kuřecím masem a listovým špenátem 🙂

@nikiii určitě povede, já ho dělala poprvé před dvěma týdny, byla to rychlovka a výborná 😉

jimmy1
1. čer 2012

brokolicová polívka a pak budu kuchtit mleté hovězí na zelenině a nastrkám většinu v malých balíčcích pro prcka do mražáku, abysme měli pak kam šáhnout až nebudu stíhat 😝
a k obědu asi kuřecí plátek, pečené hranolky, domácí tatarka 😵

prdecek
1. čer 2012

kynuté knedlíky s borůvkama a povidlama 🙂

brusinka.pusinka
1. čer 2012

dnešní mňaminka kuřecí špíz s br. baši a fazolky s uzeným, polévka dfazolačka a šátečky z listového těsta s povidly🙂

djn
1. čer 2012

@prdecek tak kynutý pěry plněné ovocem bych si taky dala...