Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

beruskanula
6. dub 2013

u nas dnes kuchti kluci🙂 bramboracka a honzovy buchty 🙂

blahova_andrea
6. dub 2013

tortily plněné kuřecím masem a zeleninou

sarkar
6. dub 2013

bazalková kuřecí stehýnka, grilovanou zeleninu a kuskus

sarkar
6. dub 2013

@boban Taky mi někdo posílal recept na ty knedlíky z jablek, ale ještě jsem nezkoušela, tak sem pak napiš, jak se povedly

edeltraut
6. dub 2013

@boban Tak ty tedy musím taky zkusit. Děti milujou skořici a s tou budou určitě skvělý 😀

kristi
6. dub 2013

šunkofleky, zítra kačena

boban
6. dub 2013

@sarkar povedly se, ale chuťově nic moc 😅 😀 😀 😀

zandanem
6. dub 2013

zahradnický řízek s bramborovou kaší 🙂

monyliny
6. dub 2013

Masová směs na způsob číny s rýží a jahodový koláč🙂 🙂

xpila
6. dub 2013

Steak z hovězí roštěné, pečené brambory v troubě a zelené fazolky na páře.

kajalka
6. dub 2013

Pečený krůtí stehna jen se solí a kmínem, k tomu vařený brambory a dušenou zeleninu. Zítra nejspíš koprovku s vajíčkem.

luuca.b
6. dub 2013

zapečenou cuketu(červená, paprika, cibul,kousíček salámu,vajíčko,strouhanka)-zasypaná syrem- spolu se zapečenyma bramburkama na kolečka🙂

jimmy1
6. dub 2013

gulášová polívka z hovězího a bramborové šišky s mákem a povidly 😵

anieanne
6. dub 2013

Holky, mám dotaz.
Upekla jsem v troubě pštrosí vejce ( vejce natvrdo schované v mletém vepřovém ), ale neudělala se mi šťávička, místo toho se mi v té vodě udělalo cosi bílého, jakoby sraženého. Co to může být, a jak z toho teď udělat nějaký ten sosík ? Díky

yesu
6. dub 2013

kuřecí vývar s nudlemi, rizoto...

timbouctou
6. dub 2013

@anieanne podlila jsi to vodou, nebo dala nějaký tuk? To je potřeba. Jinak to bílé je bílkovina z masa. Dej to celé ještě podlité chvíli do trouby, doporučuju nalít trošku vody a přidat oříšek másla. Nech to spolu probublat.

timbouctou
6. dub 2013

dnes jsem zhřešila, koupila jsem u řezníka jeho vlastní sekanou, ale ta táááák voněla... měli ji v akci jako novinku, je v ní nějaká zeleninka 😵 tak si ji dáme za chvíli s brkaší. Zítra sýrová omáčka basilico, kolínka. Pozítří čína z kuřecího a čínského zelí, rýže.

lucifereeek
6. dub 2013

dnes kuřecí vývar s játrovou zavářkou, ražniči + rýže, strouhaný koláč a zítra francouzské brambory

xuxie
6. dub 2013

Polévka: fenyklovo-pórková a parmazánové nočky.
Hlavní chod: kuře pečené se sušenými rajčaty, pečená řepa, brambory ve slupce s česnekem a rozmarýnem.

p.e.t.u.l.k.a
7. dub 2013

@xuxie jak delas pecenou repu?

babulinkab
7. dub 2013

zítra kuřecí vývar
čočka s cibulkou, vejce, párek, okurek, chleba

nikiii
7. dub 2013

U nás dneska králík na smetaně, domácí houskový knedlík, a od včera zbyl ještě jogurtový koláč s nektarinkama a drobenkou.

nemue
7. dub 2013

dnes koprová omáčka s hovězím masem, vajíčkem a bramborem, pro manžela s knedlíkem... polévku ještě nevím, možná pórkovou

cervena_vila
7. dub 2013

Na oběd kugel a až rozmrzne maso, tak guláš z daňka na večeři.

neu.sona
7. dub 2013

My dnes rajskou omáčku s hovězím masíčkem, domácí knedlík. A jako moučník udělám kringel a ensaimadas.

xuxie
7. dub 2013

@p.e.t.u.l.k.a ahoj, já je peču celé, neoloupané, zabalené do alobalu na maximum v troubě a dlouho, cca 2 hodiny. Pak sloupnu slupku a krájím na plátky. Sypu troškou fety nebo slaného tvarohu.
Pokud nemám čas, tak si je předvařím den předem (celé, neloupané ve vodě s troškou vinného octu a soli). Pak uložím do lednice a druhý den oloupu, nakrájím, máznu troškou oleje a peču na pečícím papíře cca 20 minut. Lze dosolit a dopepřit.

Dobrou chuť 🙂

beruskanula
7. dub 2013

smazene file, kvetak a br. kase +kompot

werry
7. dub 2013

krémová brokolicová polévka a těstovinový nákyp s tvarohem a broskvemi ( hold před výplatou) 🙂

lucyvivien
7. dub 2013

plnené brav. pliecko (šunka, vajíčko, kápia, hrášok ) na štave s rýžou 🙂 zajtra lasagne alebo pizza 🙂

kajalka
7. dub 2013

Tak jsem myslela, ze koprovku s vajíčkem, ale udělám bramboráky. A musím vymyslet něco sladkýho, aby měl muž zítra do práce ke kafi. Blbka jsem ho na to navykla, tak teď to mám 😠