Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kefin
16. zář 2011

@lorreine díky za vyčerpávající odpověd ohledně lasagní 😉

kammka
16. zář 2011

@aaadus já taky čekám, kdy to začne..
@brusinka.pusinka cibulovej koláč je hotov a je super... mňamka veliká 😎 moc díky za rcp!!!

babulinkab
17. zář 2011

dneska vepř. maso zapečené s volským okem, cibulkou, slaninou a nivou, hranolky, zeleninový salát
polívka z červené čočky

simonceli
17. zář 2011

dneska máme kuřecí vývar s kapáním, vepřový řizek v jogurtu, bramborovou kaši a okurkuvý salát.

petrusam
17. zář 2011

dneska "překvapení" u tchýně a zítra si uděláme halušky 🙂

pitruskaskarolinkou
17. zář 2011

udělám svíčkovou na dva dny 🙂

petrusam
17. zář 2011

@pitruskaskarolinkou mňam, teď v těhu na svíčkové vyloženě ujíždím 😵 😵 😀

pitruskaskarolinkou
17. zář 2011

@petrusam tak já i v těhu i netěhu a moje dcera - to je svíčkofil 😀

eriska
17. zář 2011

my si dneska dáme hovězí svíčkovou na omáčce ze zeleného pepře, + k tomu zapečený brambor se slaninou, k večeři jdeme na grilovačku

zuzi82
17. zář 2011

Ahojky, včera jsme si dali kuřecí po indicku s basmati rýží a dnes bude ražniči se šťouchaným brambůrkem. A dnes odpoledne odlétáme na Mallorku, takže týden all inclusive, bez hnutí prstem. Už se strááášně těším. 😅

janca_dobi
17. zář 2011

kuřecí plátek přelitý sýrovou omáčkou podávaný s opečenými bramborami a rajčatovým salátem 🙂

peroli
17. zář 2011

@zuhur @miriska holky připojuju se a uděláme si takový malý prostřeno, jo? 😀

@brusinka.pusinka potřebuju poradit... jak jinak se dají jabka ještě zavařit než na klasickej kompot nebo přesnídávku (případně povidla) ? 😕

kammka
17. zář 2011

@peroli babička nakrájí na kostičky prosype cukrem, nechá rozležet přes noc, pak přivede k varu a nacpe do velkých sklenic, super na vdolky.

peroli
17. zář 2011

@kammka to se asi nesterilizuje, že? nevíš jak dlouho to vydrží? a nevíš kolik cukru na kolik jablek? je to sice asi něco mezi přesnídávkou a kompotem ale do buchet nebo na koláče dobrý 😵 😉

kammka
17. zář 2011

@peroli řekla bych, že to babi jen otočí dnem vzhůru..kolik cukru to fakt nevím, bohužel.

ilonne
17. zář 2011

@pitruskaskarolinkou Tu jsme měli předminulý víkend, taky na dva dny, omáčku mám ještě v mrazáku, taky ji miluju a manžel taky. Akorát ji dělám bez cukru a bez zahušťování, padne na to vždycky mraky zeleniny, ale je tak dobrá.

Dneska dělám mleté maso něco jako na způsob chilli con carne v tortile posypané sýrem a pak to dám rozpéct do trouby. Na recept se neptejte, tyhle jídla vařím zrovna tak jak mě napadne 😀 .

kammka
17. zář 2011

tak měly být dukátové buchtičky, ale ráno jsem začala krvácet, mám hlavu v pejru, takže jen gulášovka a ten cib.koláč.. takže malá se jídla skoro nedotkla... a za chvíli jedu do Podolí na ko, chtěla jsem se na to vykašlat, už to znám , dva týdny falešné naděje a pak revize.. ale Martin je jiného názoru.. třeba ještě nějaká naděje je.. jen kdybych už neměla ty dvě blbé zkušenosti.. a jak proběhne zítřejší oslav narozek, to netuší,je tu binec, dort jsem chtěla dělat odpoledne...

beisis
17. zář 2011

Dnes jenom podmáslová polévka. Nemám náladu po dnešní noci nic vařit. Možná ještě udělám pažitkovou pomazánku.

zuhur
17. zář 2011

@peroli no jo, ty vlastně taky bydlíš kousek 😉

moudivlacek
17. zář 2011

dneska jsme byli na mensim vylete takze obed az odpoledne,malej jen br kasi,vcera jsme mel prujem 😒 my s manzou italske rizoto s parmazanem,ted kuchtim sladke,to me nikdy neslo 😀

http://www.oetker.cz/oetker_cz/html/default/deb...

peroli
17. zář 2011

mi dnes jen tortilly... nechtělo se mi vařit a stejně jsem asi nevěděla co, když tu nic není 😅 😅 😀

peroli
17. zář 2011

@kammka hrozně držím pěstičky..

kammka
17. zář 2011

tak nic, asi mikropotrat, děloha prázdná, vlastně jen menstruuju, hcg 7..
ale ta hlava mně bolí strašně.
jdu si dát oraz, pak uložím malou a vrhnu se na ten dort
@peroli díky, vyjde to příště 😉

petrusam
18. zář 2011

@kammka to mě moc mrzí, myslela jsem na Tebe a držím palečky na příště 😵

petrusam
18. zář 2011

dneska jedny halušky se slaninou a brynzou a druhé se zelím a slaninou, přijedou na oběd moje rodiče .. prcek si ještě poručil bramboračku 🙂

pitruskaskarolinkou
18. zář 2011

@ilonne tak já cukřík jo 😵 ale taky nezahuštuju, jak píšeš - mraky zeleniny to zahustí samo a ta chuť 😵

deyana
18. zář 2011

holky co s nokama? špenát? a co k tomu, když třeba nechci maso? nevíte? díky..

kajulka001
18. zář 2011

@deyana volsky oko vajicko na tvrdo parek

kajulka001
18. zář 2011

my dnes mame cuketak na plechu a pak jako dezert hrabenciny rezy

silente
18. zář 2011

@deyana - 😅 zrovna dneska jsme měli k obědu noky se špenátem a kuřecím masem a nezbylo vůůůbec nic. Recept zde:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=110078