Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

renatuss
10. kvě 2011

Krásné slunečné ráno 🙂 u nás dnes brokolicové placičky a bramborová kaše 😉

mirisek81
10. kvě 2011

Také dnes zůstaneme věrni brokolici 😉 . Bude brokolicová polévka a grilovaná kuřecí stehna s kaší

aaadus
10. kvě 2011

My dnes máme bramboračku a zapékané těstoviny s brokolicí a sýrem 🙂

brusinka.pusinka
10. kvě 2011

dneska máme bramboračku, a gulášek z hlívy ustřičné s nočkami 😉

kristi
10. kvě 2011

ja zase nevaarim, jen udelam brambory pecene v alobalu, k tomu dresing a jeste salat a dovezu to ke kamosce, ktera bude mit nalozeny ryby a vecer pogrilujeme 🙂

zitra budou fr. brambory nebo losos s kuskusem

lucie81
10. kvě 2011

Kapustové karbanátky s bramborovou kaší. 🙂

boobinka
10. kvě 2011

zapecene brambory se syrem

kacenka1408
10. kvě 2011

Kulajda a francouzské brambory 🙂

peroli
10. kvě 2011

těstovinové rizoto a zeleninovo-kmínová polívečka s drožďovými nočkami... 😉 🙂

eriska
10. kvě 2011

@vojtisek2007 tak ta žemlovka s čokoškou vypadá báječně, už je receptík opsaný🙂

tak se nám to tu jídli bez maska docela rozrostlo, u nás zítra brokolice na mozeček a nový brambor..jinak ji taky ráda dělám zapečenou s rajčaty, sýrem, šunkou a bramborem
a další zeleninové jídlo, já mám ráda pečenou zeleninu s mozzarelou, hodně cibule, různé druhy papriky, cuketa, kedlubna, rajčata, opeču na pánvičce na kapičce oleje, pak to hodím do pekáče, poskládám na vrch mozzarelu a zapeču..a to se můžu užrat, ale můj muž masožravec to nemusí☹

dneska zapečná krkovice s bramborem, cibulí a smetanovo-bylinkovým sosem🙂 a zítra hurá na trhy pro čerstvou zeleninku, ovoce, hlívu a krůtí masko🙂

zuzi82
10. kvě 2011

Tak u nás dneska steak z lososa s pečenými bramborami a zakysanou smetanou a malý měl čočku s mrkví a vajíčkem 😉

petule246
10. kvě 2011

vepřové v mrkvi a brambory a zítra nevím, ale nějakou rychlovku možná jen br. kaše a volské oko

aemmi
10. kvě 2011

Frankfurtská polévka a vepřové pečené v jogurtu s rajčaty a rýže.

ofelieee
10. kvě 2011

smažený květák, brambory

pelenka
10. kvě 2011

Zapečené mexické tortily

petrusam
10. kvě 2011

pizza

babulinkab
10. kvě 2011

@pelenka jak to děláš?

margeta
10. kvě 2011

Rýže, omáčka a plátky.

zuhur
10. kvě 2011

Dneska byly špagety s mletým masem a rajčaty a zapečené se sýrem.

reruna
10. kvě 2011

zapečené brambory s brokolicí - vejce, zakysaná smetana, mozarella navrch, zítra žemlovka

babulinkab
11. kvě 2011

polévka z červené čočky
z mražáku jsem vytáhla svíčkovou a k tomu těstoviny

prdecek
11. kvě 2011

špenát, brambory a volské oko 🙂

zuzi82
11. kvě 2011

Tak my dneska to stejné, co včera, takže já losos s bramborem a Maty čočku s mrkví 😉

pelenka
11. kvě 2011

@babulinkab Na pánvi osmahnout mleté maso, okořenit dle chuti, já mám spešl koření Fajitas, podusit do skoro měkka, přidat balení loupaných rajčat, sterilované fazole, případně zeleninu dle chuti, včera jsem přistrouhala takovej gumovější kedlub🙂. Na závěr zjemnit smetanou nebo bílým jogurtem a rozpustit v tom velký taveňák. Zapékací misku vymazat máslem, směsí plnit tortily - nijak složitě, jen jako palačinky a vrstvit vedle sebe a i na sebe. Navrch zalít omáčkou dle chuti - někdy dávám bešamelovou se sýrem, včera jsem smíchala tomatový Mr. Sauce od Kapucína s jogurtem a posypala tvrdým sýrem, péct na 170 do zezlátnutí povrchu, krájet jako lasagně. Je to mňamka.

brusinka.pusinka
11. kvě 2011

dneska máme zelňačku a hamburgry domácí i domací bulky 😉 😉

aaadus
11. kvě 2011

Bramboračka od včera, zapečená krkovička se sýrem, br. kaše a červená řepa.

babulinkab
11. kvě 2011

@pelenka díky, zní to velmi dobře

peroli
11. kvě 2011

já jsem večer vytvořila jakousi omáčku 😅 😀 s hovězím masem tak k tomu udělám už jen rýži...

nemue
11. kvě 2011

Krupicová polévka s vejcem, vepřové plátky na slanině a žampionech s rýží

kami1984
11. kvě 2011

Dneska dělám segedín s knedlíkem a s bramborem.
Holky, co je ještě dobrý zdroj železa v jídle kromě špenátu?? kromě vnitřností, ty bych nikdy nesnědla...