Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

berynka
8. led 2014

@hojda asi záleží na dostupných surovinách, ne? 🙂

hojda
8. led 2014

@berynka Tak to vždycky funguje, že mrknu do lednice, co máme a podle toho vařím ,ale dneska nevím vůbec nic...... případně dokoupím, jen potřebuju inspiraci...

berynka
8. led 2014

@hojda jak se ptal Joey v Přátelích... co se dá uvařit z kypřícího prášku a piva??! 😅 😀

hojda
8. led 2014

@berynka No paráda, prášek máme a pivo taky, tak ještě ten recept 😀

tallia
9. led 2014

@hojda Poradila bych, ale bezlepkový tip by možná nevyhovoval... i když třeba ano, dneska bude indická polévka s červenou čočkou a kuřecí stehna na medové zelenině, recepty mám odsud:
http://www.zivotsdietou.cz/recepty/indicka-pole...
http://www.zivotsdietou.cz/recepty/kureci-stehn...
Na večeři plánuju bezlepkové bramboráčky, na ty se těším nejvíc🙂

1luciferka1
9. led 2014

koupila jsem muškátovou dýni, nějaký osvědčený recept na nějakou mňamku 🙂

sarkad2856
9. led 2014

My dneska zelnačku s chlebem,já s bagetou a máám i na zítřek,už nevím co vařit,ale dlouho jsem neměla rajskou s knedlíkem,ale já chci držet dietu 😒 tak nevím

hedusska
9. led 2014

naložené kuřecí nudličky s bramborem..🙂 a zítra koprovku...mnam..:D

ladie
10. led 2014

Středa: špenát, bramborový knedlík, uzené (dítě toho sež.alo víc, než já 😕 )
Čtvrtek: zelňačka, boloňské špagety
Dneska: rajská polévka s knedlíčky, smažené žampiony (manžel bude "nadšený", ale já mám na ně strašnou chuť), brambory, zeleninový salát.

berynka
10. led 2014

zapečené "vegetariánské" těstoviny s olivama, houbama, rajčaty a smetanou... prostě co dům dal 😅

1luciferka1
10. led 2014

včera slepičí vývar a slepice na paprice s těstovinama, dnes manža dojídá zbytky a já si udělala rizoto s hlívou, cuketkou, sušenými rajčaty a sojovým masem

laurital
10. led 2014

@1luciferka1 To máme podobné, akorát já mám sojové s kuskusem 😉

zelva
11. led 2014

My dnes máme kuřecí stehna s bramborem a vařenou zeleninou. A odpol udělám hrnkovou bublaninu s borůvkami.

sofinulik
11. led 2014

my dnes zeleninova polevka s drobenim, spagety s kur.masem a rajcatovou omackou s olivama a bazalkou od Panzani, do toho jsem jeste pridala nivu, trochu mozzarely a trosku smetany na zjemneni a byly skutecne vyborne....manzelovi strasne chutnaly, pry se nemůze dojist 🙂 k veceri si dame palacinky s malinovym dzemem a domaci slehajdou bez cukru 😵

sofinulik
11. led 2014

@sarkad2856 na dietu se vyprdni 🙂 rajska za to stoji.....ja ji take miluju, taky se snazim po porodu trochu shodit to pandero co mam porad a tento tyden bylo knedlo, vepro, zelo....a ted jdu napr.delat palacinky....no nedej si 😅

bulinka
11. led 2014

dneska jsem dělala španělské ptáčky s houskovým knedlíkem a zítra jdeme na oběd k manželovo mamince a máme španělské ptáčky 😀

ladie
12. led 2014

Včera jsme obědvali i večeřeli v restauraci.
Dneska hovězí vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou. Slávky na víně.

victress
12. led 2014

včera boloňské špagety
dnes vepřová játra na cibulce, jasmínová rýže, moučník tvarohová štola
zítra kuřecí nudličky v sýrové omáčce, penne

victress
12. led 2014

@hojda jako to že nevíš? vždyť tady máš 730 stránek tipů 😀 😀

katka_mel
12. led 2014

Ahoj. U nás byly včera bramboráky, na večeří těstovinový salát s kuřecím masem a dnes dělám hovězí guláš a banánové mufiny už jsou upečené. A co na večeři teda nemám potuchy. Ale něco si určo dáme. 🙂 Třeba pečáky.

jimmy1
12. led 2014

včera zeleninová polívka špagety s masovou směsí, piškot s ovocným "želé" z pudinku
dnes: rohlíky, chleba (domácí výroba), k obědu zeleninová polívka s vejcem, pečené kuře, rýže, kompot, salát 😎

laurital
12. led 2014

čtvrtek-zapečené gnocchi se špenátem, kuř. masem a uzeným sýrem
pátek-čevapčiči s bramborem
sobota-kung pao s rýží
neděle-pečená krůta s mandlemi, brusinky a br. kaše
Já tedy jedu jiný dietní🙂 jídelníček než rodinka..

hojda
12. led 2014

@victress No procházela jsem to pěkný kus dozadu a nic mě neoslovilo 😔

sarkad2856
12. led 2014

Kuskus s kukuřicí a kuř.maso na syrovo-hořčičné omáčce,téměř bez soli 🙂

zuzi.111
12. led 2014

Hovězí hamburgry...

sonik22
12. led 2014

Včera rajská a dnes řízky s kaší 😀

zabzulka
12. led 2014

masové kuličky se sýrem a bramborová kaše

marecek4
12. led 2014

my dnes bojkotujeme polívku a jinak kuřecí řízky s opékačkama a tatarkou

kammka
12. led 2014

v neděli odjel tatínek na školní lyžák a dcerunku si vzal s sebou, takže jsem to s vařením nepřeháněla, večeře buď studené, nebo zbytky od oběda
pondělí palačinky s tvarohem a povidlama
úterý krůtí kostky s těstovinama a zeleninou
středa krůtí stehno pečené, brambor, dušená mrkev
čtvrtek a pátek polévka z dýně hokkaido s cizrnou a dojídali jsme stehno
v pátek k večeři krůůtí řízky s bramborem a zeleninou, čokoládový pudink s ovocem a piškotama, vrátili se dom.. 🙂 😀 😅
sobota rizoto s králičím masem, dojedli jsme to k večeři
dnes zeleninová polévka s vajíčkem a domácím strouháním z králičího vývaru, jako druhé palačinky s povidly a zakysankou, tatínek není zase doma, k večeři je bude mít se špenátem...

co bude v následujícím týdnu zatím moc nevím, ale příští víkend asi kachna nebo husa z mrazáku s knedlíkem a červeným zelím...

v týdnu asi zkusím něco z pohanky, jahel nebo tak...

laurital
12. led 2014

Na večeři si dětičky poručily lívance 😉