Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
21. pro 2013

Holky u nás dnes kyselice a skopová kýta s bramborem. Bavorské vdolečky.

krabice1983
21. pro 2013

Pro dospěláky hovězí guláš s kolínkama, pro děti UHO s kolínkama, slepičí polévka s domácím strouháním 😉

edeltraut
21. pro 2013

U nás dnes šunkofleky, uzená polévka. Zítra nejspíš rajská omáčka s masovými kuličkami.

lucifereeek
21. pro 2013

vývar s nudlemi a králík s bramborami

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kammka
21. pro 2013

oběd jsme vypustili, byla jsem naakupovat, takžee teplá večeře: krůtí medailonky na houbách z mrazáku s těstovinami, zítra asi pečený prejt s bramborem a kysaným zelím, polévku asi udělám až k večeři, dopoledne budu nejspíš vařit vývar z kapra, kterýho budu v noci zpracovávat...

zelva
21. pro 2013

My dnes měli hovězí na česneku a na houbách se špenátem a bramborový knedlík. Zítra to dojíme a ještě udělám polévku - asi rajskou s kukuřicí..

maybe72
21. pro 2013

Dnes jsem se opravdu pochlapila, tak vyjedený pekáč jsem snad ještě nezažila ( a to je u těch mých tří strávníků co říct...). Recept byl jednoduchý, vepřové výpečky, bramborový knedlík a kysané zelí, nezbyl ani mastný chlup... Zítra pro veliký úspěch mastné chlupaté knedlíky se zelím... 😉

sarkad2856
21. pro 2013

opečený salám a brambor s červenou řepou mám i na zítra jdu na návštevu a ráno ještě dělám liker bejliz,salko už mám uvařené 😉

laurital
22. pro 2013

Včera pečené krůtí prso plněné šunkou, sýrem, ananasem s rýží a dnes kuřecí kousky se sušenými švestkami a hranolky 😉

ladie
22. pro 2013

Kuřecí vývar, hovězí bifteky z vysokého roštěnce, domácí hranolky, grilovaná zelenina
K večeři pečené kuře s rýží.

Zítra bude rybí polévka a čína s rýží.

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kammka
22. pro 2013

dnes prejt , brambor a zelí...na zítra jsem mumsela vyndta z mrazáku boloňskou oomáčku, abych do něj mohla narvat 4 kachny... 😉

tallia
23. pro 2013

Dnes dietně🙂

Dietní celerové hranolky ke kuřecím prsům s pórkem a mandlemi

Recepty mám odsud
http://www.zivotsdietou.cz/recepty/celerove-hra...
a http://www.zivotsdietou.cz/recepty/kureci-prsa-...

tallia
23. pro 2013

a foto:

ladie
23. pro 2013

@karolin54 vypadá dobře, ale pro mě je vánoční salát pěkně s poctivou majonézou 😀
Ale je fakt, že přes rok dělám často odlehčené verze.

laurital
23. pro 2013

Smažená polenta se salátem a mozzarelou k obědu a na večeři gnocchi zapečené s kuř. masem, smetanou a list.špenátem 😉

zabzulka
23. pro 2013

já dnes zapečené brambory s mletým masem a smetanou.. fakt dietka 😀

vetyver
23. pro 2013

pečený pstruh a brambory s hladkolistou petrželkou 🙂

zelva
23. pro 2013

My měli špagety s omáčkou. Ovšem přinesli jsme si je od babičky 😉

karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
28. pro 2013

Kuřecí zeleninové rizoto 🙂

victress
28. pro 2013

dnes domácí pizza
zítra nudle s mákem, protože jdeme odpoledne na oslavu, tak ať nejsme přežraný 😀 😀

chris_n
28. pro 2013

vývar a chilli con carne 🙂

veruunek
31. pro 2013

Vývar z kachních drobů s játrovými knedlíčky a domácím strouháním, kachnu s dvěma druhy zelí a chlupatý knedlík... Byly na obědě tchánovcí, tak aby to bylo jó šplhnutí :D

hojda
31. pro 2013

Dneska kuřecí řízek smažený na olivovém oleji a následně vykoupaný ve vodní lázni 😀 a bramborový salát. Zítra bude určitě čočka, aby bylo celý rok dost peněz🙂.

sarkad2856
2. led 2014

Tak já mám dneska uzené s bramborovou kaší 🙂

zlati24
2. led 2014

Kuřecí vývar a špagety aneb co dům dal :D

zlati24
2. led 2014

@hojda my máme čočku každý rok a připadá mi, že ty peníze nějak ubívají asi to na nás působí opačně :D