Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nininka23
4. dub 2015

@jitavrtule jé tak to vypadá dobře - jen při mixování mi cibule vždycky zhořkne 😒 nějaký fígl?

U nás dnes řízek s brkaší, večeře co dům dá + budu péct orgasmus.

jitavrtule
4. dub 2015

@nininka23 tyjo, nevím, mně nezhořkla a teda ani mě nenapadlo, že by mohla 🙂 normálně jsem to frkla do sekacího robůtka u mixéru nakrájený nahrubo i s kusama rajčat a párkrát to prohnala kolem dokola. Dneska jsem mý slavný Rogan Josh měli k obědu a bylo to výborný, zařazuju každopádně do repertoáru. Vůbec bych se nebála třeba varianty s krůtím, ta by se navíc nemusela tak dlouho dusit. Jehně si v hrnci nakonec pobylo cca hodinu a třičtvrtě.

majkylove
4. dub 2015

zítra vývar a prejt s bramborem a zelíčkem 🙂

peroli
4. dub 2015

zítra pstruh na domácím bylinkovém másle a dcera bude mít lososa 🙂

kammka
4. dub 2015

dnes byly šunkofleky a zeleninová polívka s míchaným vajíčkem, upekla jsem beránka, na zítra kuřecí roláda s bramborama a špenátem, z kostí z toho kuřete polívka s domácíma nudlema.. měla být i nádivka, ale nemáme doma ani kousek bílýho pečiva, takže snad až na pondělí, to doufám, že zbyde zítřejší oběd...a protože nám dochází mlíko, tak stejně budem muset do obchodu, tak snad nádivka bude...
ještě přemýšlím, co zítra k večeři.....možná bramboráky..

lucifereeek
5. dub 2015

včera mleté maso s bramborovou kaší zapečené v troubě, pak jsem dělala velikonoční perníčky a dnes - kachna se zelím a knedlíkem 🙂

vivien21
5. dub 2015

Holky, pokud hledáte inspiraci, tak jsem začala psát blog o jídle http://slintamnadtim.blog.cz/

katka_mel
5. dub 2015

Včera hovězí polévka s kapáním (zbyla i na dnes) a krupička se skořicí a dnes smažený sýr s bramborem a domácí tatarka.

lu777
5. dub 2015

@jitavrtule rogan josh je lahůdka 🙂 😵

katka_mel
7. dub 2015

Včera vepřové na kmínu s těstovinami a dnes paprikáč s knedlíkem.

edeltraut
9. dub 2015

Včera vývar s nudlemi a kuřecí řízky s br. kaší. Dnes slepice na paprice s knedlíkem a vývar zbyl ze včerejška 🙂. Zítra budou výpečky se špenátem a br. knedlíkem na přání manžela - má narozeniny, tak je "jeho" den 😀 a polévku asi dělat nebudu. 🙂

martina468
9. dub 2015

rajskou omáčku,knedlík

veru908
9. dub 2015

Vcera pecene kure s basmati ryzi, dnes veprove zapecene se syrem a broskvi a hranolky 🙂

lucifereeek
9. dub 2015

rybí prsty s bramborem

katka_mel
9. dub 2015

Dnes bramboráky a já si na ně dala i nivu a čočková polévka.

jitavrtule
9. dub 2015

dneska hovězí na víně se zeleninou, dušené v papiňáku, podle blogu od @zzuzziik. díky za inspiraci! bylo výborné a zbylo i na zítra, dělala jsem z kila nádherný domácí kližky.

vikirobi
9. dub 2015

Já dnes kuřecí nudličky na kari se zeleninou a kuskus a zítra prubnu ty ravioly s ricotto 😉

veru921
10. dub 2015

Včera mrkev s rozpeky a dnes francouzské brambory s okurkovým salátem 🙂 a o víkendu bude gulášek 🙂

lucifereeek
11. dub 2015

dneska rychlovka - uzené vepřové koleno s hořčicí a chlebem

beruskanula
11. dub 2015

ve čtvrtek jsme měli k obědu "svíčkovou omáčku"-krůtí na smetaně,knedlík , k večeři bramboráky
včera rychlovka, starší syn si přál těstoviny na sladký způsob-měl je, a já s mladším těstoviny s česnekem, sušenými rajčátky, večeře studená 😉, co dům dal
dnes k obědu zeleninové lečo s bramborem, k večeři knedlík s vajíčkem
zítra holandské řízky s br. kaší

kkathuska
11. dub 2015

Dneska křenová omáčka s uzeným a knedlíkem, zítra gnochi zapečené s kuřecím masem a sýrovou omáčkou 🙂

martina468
11. dub 2015

Dneska zapečené těstoviny s kuřecím masem

katka_mel
12. dub 2015

Včera jen rýžová polévka a dnes kančí žebra pečená na zelenině a k tomu br.kaše.

edeltraut
12. dub 2015

Včera květákové placičky s br. kaší, k večeři kuř. řízky a vývar. Dnes včerejší vývar a segedýn s houskovým knedlíkem. Ještě se chystám na borůvkový koláč 🙂

lucifereeek
13. dub 2015

kuřecí plátek s bramborovou kaší

martina468
13. dub 2015

smažený květák,brambor

katka_mel
14. dub 2015

Asijské nudle s krůtím masem a asijskou zeleninou.

jitavrtule
14. dub 2015

dneska na oběd pro kamarádku jehněčí garam masala s basmati rýží a na večeři pro muže zbytek, na zítra uvařené hovězí v mrkvi, dodělám jen brambory.
já si asi večer uklohním lečo a když se pochlapím, tak bude ještě makový koláč.

katka_mel
15. dub 2015

Tak dnes kapr na másle s bramborem

peroli
15. dub 2015

Záhorácké brambory 🙂