Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

janinka23
24. kvě 2012

@kammka tak to je nášup 😀

michamicha
24. kvě 2012

Ahoj, u nás dneska pečené masové koule s rajskou omáčkou s paprikami a k tomu těstoviny 🙂

kammka
24. kvě 2012

já byla dopo nakupovat v benešově, nějaké věci pro mně a prcka (pro sebe kojící podprsenky, takže vlastně taky pro prcka 😀) tak jsem dostala chuť na normální oběd a koupila kuřecí stehýnka, upekla je v remosce na vrstvě brambor a pytlíku mražené zeleniny..
mňam...
malá jedla ve školce

kammka
24. kvě 2012

@janinka23 no měn ani nepřišlo.. asi jsem nějaká rozežraná, mám už 92kg...

vilma25
24. kvě 2012

dnes jdeme na oběd... 🙂

janinka23
24. kvě 2012

@kammka to já v poslední době taky 🙂

eimmy
24. kvě 2012

holky nemáte nějaký dobrý recept s kuskusem ???

zuhur
24. kvě 2012

@kulenka moc děkuju. Určitě upeču.

@terryfox hezká fotka 🙂

My jsme dnes jeli všichni k @falca a byla zeleninková polévka a amoletky plněné tvarohem. Mňam.

terkat22
24. kvě 2012

K snidani omeleta s cibuli a horcici,k obedu spagety s kecupem a syrem a k veceri rizecky s kasi a okurkovym salatem..

terryfox
24. kvě 2012

@zuhur Díky 😉 na tý původní, co jsem tu měla, jsem zas nebyla vůbec vidět 😀

kixi
24. kvě 2012

vecere hotova za 20 minut, jednoduche burritos, mnamka 🙂

1luciferka1
24. kvě 2012

@kixi čímpak jsou plněné? a placky jsou kupované?

1luciferka1
24. kvě 2012

@terryfox prosím o recept na chřestové rizotko 😵

kixi
24. kvě 2012

@1luciferka1 jj placky kupovane...domaci mam vzdy tvrde...orestovany mix hovezi/veprove, pridana bila paprika a kukurice na panev na zmeknuti...pak ledovy salat nakrajen na drobno, smichan se lzickou majolky, no a na tortilu takto ochuceny salat, na to maso s paprikami a kukurici a posypat strouhanym syrem a zabalit...tim ze jsou v tom drobne kousky to jde zabalit pekne

brusinka.pusinka
24. kvě 2012

Karamelka večeří s tatínkem🙂

eriska
24. kvě 2012

my dojedli včerejší těstoviny, na zítra chtějí kluci rajskou..

evuss
24. kvě 2012

dnes jsme měli zbytkový den takže rajcká polívka a těst. salát, ke kávě buchty, na véču rohlík s tvarůžkama a romadurem plus zeleninka.
Zítra polívka koprová a čočka s vajíčkem a špekáčkem, zbytek buchet, na véču selská amoleta.

eimmy
24. kvě 2012

dneska kuskus se zeleninou a kuřecím masem, zítra fazolová polívka s párkem a kuřecí stehna s nádivkou

nikiii
25. kvě 2012

U nás dneska bude čočka s chlebíkem a vajíčkem a ještě na zítra rozvařím guláš. V neděli pak bude sekaná.

katyxq
25. kvě 2012

Včera krůtí prsa se špenátem, cibulkou, koriandrem, římským kmínem a jiným kořením (chytla mě jakási indická inspirace 😅) a k tomu basmati rýže, předem ji namočit je fakt nejlepší způsob, jak ji dělat, je pak hezky nadýchaná a voňavá.
Dneska budou vepřové nudličky s čerstvýma těstovinama (koupené hotové chlazené).

prdecek
25. kvě 2012

brambory s cibulkou a sekáná a na zítra na oslavu k budoucí tchýni tvarohový koláč s oreo sušenkami 🙂

Sušenkový zázrak

Pokud máte doma formu na biskupský chlebíček, bude se vám hodit. Ale nečekejte, že půjde o klasiku!

Potřebujete: 500 g měkkého tvarohu, asi 10 kulatých sušenek s čokoládovou náplní, 50 g cukru moučka, 1 vejce, půl sáčku vanilkového cukru, 2 lžíce bramborového škrobu.

Formu na biskupský chlebíček vyložte alobalem nebo pečicím papírem a na dno vedle sebe poskládejte sušenky. Je jedno, zda použijete ty, co „nikdy nejíš sám“, nebo sáhnete po těch, které je třeba „omlékovat“. V míse potom rozmíchejte tvaroh, cukr, vejce, vanilkový cukr a škrob. Náplní zalijte připravené sušenky a vše dejte péct na půl hodiny do trouby při 160 stupních Celsia. Před podáváním je nutné řádně vychladit! Na efekt se vyplatí přidat třeba čerstvé jahody nebo vše posypat zbytkem rozdrobených sušenek.

handm
25. kvě 2012

ahoj, u nás dneska rychlovka -polívka a palačinky s jogurtem 🙂

crca
autor
25. kvě 2012

@handm jéé u nás to samé 😀

djn
25. kvě 2012

smažený králík, brambory, rajčatový salát s jarní cibulkou

djn
25. kvě 2012

na zítra uvařeno: bramborový guláš

brusinka.pusinka
25. kvě 2012

u nás dneska jelitko jitrnice zelí ve sladkokysaném nálevu a brambor: Polévka ze včera gulášova ale jen 2 porce🙂

1luciferka1
25. kvě 2012

@brusinka.pusinka jak to děláš, že se ti to nepotrhá? mě to vždy vyteče a mám z toho prejt 😝

brusinka.pusinka
25. kvě 2012

@1luciferka1 normálně dávám péct s trochou vody a kapičku popíchám jehlicí na ražničí🙂

asus
25. kvě 2012

dnes u nás smažený květak brambor a tatarka 😀

maxinkaa
25. kvě 2012

Roláda z mletého masa a kaše 😉