Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

tina1506
16. led 2013

včera pečené kuře (já bažanta) se zeleninovou rýží, dneska brambory, jelito a zelí a zítra asi jahodové tvarohové knedlíky 😉

a večer chci zkusit:

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/918-list...

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/825-orec...

babulinkab
16. led 2013

těstoviny s omáčkou s mletým masem, navrch posypat sýrem, pórkem

jimmy1
16. led 2013

gulášová polívka, rýžový nákyp se švestkama

kompleta
16. led 2013

v hospodě telecí lýčka na zelenině a víně a štouchané brambory, k večeři halušky s brynzou

sarunatko
17. led 2013

Dneska dušená mrkev s hráškem, brambory, hovězí maso. Už se těším.

lv
17. led 2013

nic, protože muž vzal včera 3/4kg plecka - pomlel, + 1/5kg mletého hovězího a udělal z toho holandské řízky..a to byl uvařený bram.guláš, na něj neměl chuť. Takže použil maso co jsem měla nakoupený až do soboty, a sežralo se to večer jen tak s chlebem /+do práce jemu/ 🙄 maličké vařím rýže+cuketa+kuřecí

tina1506
17. led 2013

včerejší pečení..

kebule82
17. led 2013

u nás dnes zeleninová polévka a květákové placičky s bramborem.

aaadus
17. led 2013

Kuřecí stehna s rýží, dýňový kompot

nikiii
17. led 2013

My dneska vepřový gulášek a karlovarský knedík.

maxinkaa
17. led 2013

Dušenou mrkvičku s hráškem, brambůrek, udělala jsem na večeři kuřecí salát s kari, čínským zelím a jablíčkem a na snídani hermelínovou pomazánku 😉

monyliny
17. led 2013

@kitinka76 tak to zkusím😉Sice povidla nemusím,ale manželovi určitě tohle papů bude chutnat 😉 Děkuji 🙂

monyliny
17. led 2013

Dnes kuřecí prsa na mrkvi s rýží🙂Kombinace divná,ale dobrá 😉

kitinka76
17. led 2013

@tina1506 srdíčka určitě vyzkoušíme 😉

1luciferka1
17. led 2013

bramborák na plech podle @sabisek akorát jsem ho "vylepšila" přidáním kysaného zelí a celeru a plech jsem vyložila anglickou slaninou, tak snad se povede 😉

nellygray
17. led 2013

@monyliny u nás kombinace mrkev-rýže taky frčí. 😀 Poprvé mi to přišlo divný, ale nakonec jsme se všichni shodli, že nám to vlastně moc chutná. 😀 Někdy to máme i jen tak, bez masa.
U nás dnes recyklace různých zbytků. Děti nudle od včerejší večeře s pečenou vepřovou kýtou od včerejšího oběda a k tomu papriková omáčka z mrazáku. Já zbytek dušené kapusty s masem od včerejšího oběda.
Večer nebudu doma a drsně jsem jim tu nic nenachystala, tak jsem na manžela zvědavá, jak to vyřeší. 😀 Ale on je šikovnej, poradí si. 😉

kitinka76
17. led 2013

@nellygray recyklace zbytku proběhla včera u mojí mamky a byla z toho úžasná pomazánka 😅 byl v ní tvaroh, pomazánkové máslo, majolka plus pokrájená sterilovaná kápie, sterilovaný okurek, tvrdý sýr a česnek. Všem moc chutnala, tak jsem jí říkala, ať si založí blog o vaření "Babiciny dobroty" 😀 😀 😀 😀

allye1
17. led 2013

recept na řapíkatý celer? Díky

tina1506
17. led 2013

co ukuchtit z vepřové konzervy...?

segafredo
17. led 2013

@tina1506 vepřovou konzervu míchám s kolínkama pro psa...

blahova_andrea
17. led 2013

gulášovou polévku

werry
17. led 2013

krémová brokolicová polévka - luxusní 🙂

perca
17. led 2013

@allye na řapíkatý celer jsem našla využití - do salátu. nakrájím na "měsíčky" k tomu na kousky banán a sušené brusinky a pokapat citronem, zrovna ho jím u pc. salát jsem odkoukala z jedné bio jídelny kam občas chodím a tam je ještě kokos

sabisek
17. led 2013

@1luciferka1 dej vedet, jak to dopadlo... Budu jiste kopirovat 😉

1luciferka1
17. led 2013

@sabisek jo, dobrý, jen teda rada, když dá člověk na spodek tu slaninu, měl by to mín osolit 😅 ale chutnalo, já si ho dala se zakysankou a přecpala jsem se 😀

sabisek
17. led 2013

@1luciferka1 Super...take vyzkousim.

janinka23
17. led 2013

HOLKY prosím poraďte , v sobotu k nám příjde návštěva a budeme tu mít 6 dětí, přemýšlím co jim upéct, chtělo by to nějakou mnamku, máte některá nějaký super typ?

hancazivocich
17. led 2013

@janinka23 - co ovocný dort? Nebo bábovku, Krtkův dort..Nějaký řezy?
jukni sem - http://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?hledam...

arabiana
17. led 2013

Dnes byl špenátový nákyp a listový salát s kukuřičkou B.

zizala79
18. led 2013

po týdnu mimo se ještě musím dostat do režimu, dnes bramboračka s hlívou