Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
5. čer 2012

tak my dnes dorazili kachnu se zelím z víkendu, malá už měla rozpečenou housku s eidamem a zeleninu, k večeři.. oběd ve školce..
já jsem nacpala do mrazáku skoro celou vietnamskou svini, zítra mi zbývá semlít odřezky a udělám holanďany s kaší , moc se na ně těším 🙂

kammka
5. čer 2012

vlastně ty holanďani budou dneska... hrůza hodin už je, ještě umejt nádobí od krve a do pelechu..ufff... 😖

sal80
6. čer 2012

@julka11 Ahoj. Zmraženou zeleninu chvilku povařím v osolené vodě s trochou citronové šťávy (aby neztratila barvu). Rozpustím máslo na pánvi a mírně uvařenou a slitou zeleninu na pánev nasypu. Ochutím (sůl, pepř, někdy i chilli...) a restuji, než změkne dle mých představ 🙂 To je všechno 😅

brusinka.pusinka
6. čer 2012

@nikiii buď rožkvedlám v mléce 1 vajíčko a jeden vanilkový pudink s cukrem a tím zaliji a nebo smetanu s vajíčky a cukrem🙂

nikiii
6. čer 2012

@brusinka.pusinka Díky moc 🙂

prdecek
6. čer 2012

dneska smažené žampiony, brambory a zeleninová obloha 🙂 jako desert jahody se šlehačkou 🙂

zuhur
6. čer 2012

@bulinka v obojím. Podle nálady 🙂 Ale pekárnu miluju - dělá krásné těsto.

sal80
6. čer 2012

Těstovinový salát se sušenými rajčaty, olivami a čerstvou bazalkou 😉

brusinka.pusinka
6. čer 2012

Zelňačka s uzeným a červená čočka brambor a vajíčko a rajčatový salát

prdecek
6. čer 2012

já také přikládám foto 🙂 již jsem psala, že dneska budou smažené žampiony a brambory se zeleninovou oblohou 🙂

janinka23
6. čer 2012

U nás dnes tvarohové meruňkové knedlíky, sypané perníkem a polité sirupem z Agáve a trochu máslíčkem 🙂

janinka23
6. čer 2012

@brusinka.pusinka - tohle byl můj oblíbený talířek 🙂))

kixi
6. čer 2012

na obed rajcata s mozzarelou a na vecu bio hovezi bifteky s pecenyma bramborama

brusinka.pusinka
6. čer 2012

@janinka23 Myslíš ten ze kterého papká malá? tak tan je dedictví po tatínkovy máme 3 ks talířku ale hrneček to nepřežil☹

ilonne
6. čer 2012

Zelňačka v dietní verzi, roštenky s rýží - taky v dietní verzi 😉

janinka23
6. čer 2012

@brusinka.pusinka jj přesně ten, mám ho ještě u mamky na Moravě a vždycky když k ní dojedeme tak z něho musím jíst, protože mi připomíná dětství 😀

jaja01k
6. čer 2012

Jahodové knedlíky zalité smetanou 🙂

nikiii
6. čer 2012

My dneska zapečený palačinky s tvarohem a banánem, díky @brusinka.pusinka 🙂
Na talířku jsem vyfotit nějak nestihla, tak aspoň zbytek v misce.

michamicha
6. čer 2012

já dneska šoupla do zapékací mísy brambory, zelený fazolky, červenou papriku, cuketu s česnekem a tymiánem, zakápla to vydatně olivovým olejem a dala péct do trouby, mňam 🙂

marhulinka
6. čer 2012

U nás dnes řízek a brambory,zelenina. K večeři jahodové knedlíky.

cervena_vila
6. čer 2012

Hovězí polévka a bramboráčky pečené ve vaflovači.

eriska
6. čer 2012

my měli dneska zase rychlovku, rizotko s kuřecím masem a se zeleninkou

mochenkaa
6. čer 2012

Dnes byl masový guláš, a na zítra jsem si díky obědu @prdecek koupila žampiony. Už se na to těším 😵

bulinka
6. čer 2012

@zuhur a můžu poprosit o osvědčený recept na nějaký dobrý chlebík, co jde upéct v troubě?

bulinka
6. čer 2012

u nás byl dneska vepřový řízek s bramborem a mělo to takový úspěch, že k večeři bylo repete 🙂

petrajavor
7. čer 2012

Zapečené brambory se slaninou,špenátem a posypané sýrem.....jako dezert buchtu s meruňkami 🙂

nikiii
7. čer 2012

U nás dneska pečený kuře, nový brambory, okurkový salát, a upečem asi bábovku a k večeři pak čerstv.ý pletýnečky

pajdula
7. čer 2012

Jahodové knedlíky 🙂

jaja01k
7. čer 2012

pórková polévka a kuřecí maso s kuskusem 🙂

janicka1984
7. čer 2012

polévka z červené čočky, guláš s rýží