Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aemmi
11. led 2011

jé, super téma a převážně zdravý jídla, já chci dnes zkusit bulgur, asi se zeleninou a tofu, polévku nevím, možná z řervené čočky 🙂

peppapig
11. led 2011

Dneska lososove karbenatky, zeleninovy salat a hodne hodne listi 🙂

P.S Holky, ne ze to tu usne, tesim se na vase napady.

k.ate
11. led 2011

my jsme dneska měli vepřovej plátek s mrkví a s bramborama 🙂 Teda já jen plátek s bramborama a malej vyžral tu mrkev... :-/ 😀

crca
autor
11. led 2011

@peppapig Ńo to já taky doufám,že to tu neusne,vždyť mám jídelníček jen na týden 😀 Jinak zítra zkusím znova koprovku s vejcem a bramborem,tu mě před cca 2 měsícema nechtěli,tak dostanou druhou šanci,já už na ní mám docela chuť 😀

eriska
11. led 2011

jéééé, vy tu děláte chutě, u nás dneska šunkofleky, a zítra noky s kuřecím masem a omáčkou z nivy..mrňous dostane zeleninovou polívečku..

a co takový nějaký chutný víkendový obídek?🙂

mjanca
11. led 2011

dnes jsem delala brokolicovou polevku a druhe bylo toto: http://www.mamincinyrecepty.cz/drubez/bylinkove...
zitra udelam cuketovou polevku se syrem a plnenou sekanou. Kouknete na ty maminciny recepty, jsou tam fakt super napady 🙂

kristi
11. led 2011

my meli dneska hraskovou polevku podle Pohlreicha a pak cunarnu: syrovy smazenky 😉

kjajule
11. led 2011

Na zítra bude bramborová polévka a lívance s borůvkama a zakysanou smetanou 🙂

kristi
11. led 2011

@kjajule delas chute, my zitra jedem na hory,takze nevarim, pockam co bude tam.... 😉

pajapoj
11. led 2011

@kjajule až slina ukápla 😀

my dnes kuřecí dušené s mrkví a kukuřicí a rýži a zítra budeme mít škubánky z pytlíku - uvařeno za 5 minut (já s povidlama a zakysanou smetanou 😀)

k.ate
11. led 2011

@kjajule na ty lívance jsem dostala chuť, borůvky mám myslim ještě v mrazáku... Jen to není moc pro malýho ☹ Ale někdy zkusim udělat 😀

my zejtra budem mít zbytek ode dneška, tatínek se smiloval a po návratu z práce oželel teplou večeři a nechal mi ji na zítra na oběd, takže nemusím vařit 😀

kami1984
12. led 2011

my dneska na veceri budeme mit palacinky-jednu varku sladkou, druhou slanou..na 2dny mame co jist🙂
a pak mam maso na spizy a manzelovi se zachtelo dukatovych buchticek🙂

brusinka.pusinka
12. led 2011

my měli k obědu kapustovou polévku a čevabčiči s rajskou a kolínkami mňam 😝
a zítra budou zapečené brambory s mladým špenátem a smetanou a sýrem, a polívka krupková 😀

brisalek
12. led 2011

Dobre tema, aspon mam inspiraci. Ale holky vy varite kazdy den? A jeste polevku a hlavni? Mame muj obdiv🙂. Ja delam omacky, sekanou, dusenou mrkev a dam do mrazaku a vzdy par dni to male vyndavam. Kdyby dostala polevku uz z dalsiho nic nesni a hlavne ani nevydrzi sedet🙂. Takze k obedu hlavni , k veceri polevka husto husta🙂. Takove mnamky jak popisujete delam spis o vikendu nekdy. To jdu radsi s malou ven nez stat dopoledne u plotny. Ale urcite nektere napady vyzkousim.

popisek
12. led 2011

Polévka s játrovými knedlíčky a francouzské brambory. 😎
To baští celá rodina. 😉

brusinka.pusinka
12. led 2011

@brisalek 😀 😀 😀 bohužel u nás se vaří ve velkém mám habáááána a ten toho sní hodně . My máme i teplé večeře 5x v týdnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kami1984
12. led 2011

ja varim denne, manzel je zrout🙂 a menu by mu nestacilo,a ni by nemel kam zajit. tak kazdy den si vyfasuje krabicku🙂
polivku nevarim..

radka.m.
13. led 2011

kapustová polévka,králík na petrželce,špenát a brambory 🙂

aemmi
13. led 2011

@radka.m. a nemohla bys hodit receptík na toho králíka? 😉 stačil by jen takovej nástin...

radka.m.
13. led 2011

aemmi-králíka naporcuji,speciálně na tenhle recept používám spíše maso z králíka jako na řízky,ne na pečení jako žebra,maso nakrájím na plátky,osmahnu na másle ,osolím a dusím so měkka,těsně před koncem plátky potřu pastou-nasekaná petrželka,utřený česnek a bylinkové máslo 🙂 🙂

crca
autor
13. led 2011

Dneska to jsou zapečené těstoviny se šunkou a paprikou a hovězí polévka s kápáním 😉 Vařím taky denně,pokud není nějaká omáčka co nám zbyde na druhý den,ale polívky dělám pokaždé,to mám aspoň jistotu,že mě snědí aspoň tu polívku a mají jí i na večeři 😉

aemmi
13. led 2011

@radka.m. dík 🙂 já právě králíka nikdy nedělala, ale chtěla bych ho koupit, tak mě zajímal nějakej šikovnej receptík...tohle zní dobře 😉

kjajule
19. led 2011

Kuřecí roláda, pečené brambory s bylinkovým máslem, zeleninka na oblohu 🙂

evaviki
19. led 2011

peceny okoun barramundi a k tomu brambory

sylvka
19. led 2011

kulajda a puding kr sváče🙂

katule01
19. led 2011

kapustová polévka a vepřové na kapustě s bramborem 🙂

kristi
19. led 2011

zapečené filé, brambory a salát 🙂

brusinka.pusinka
19. led 2011

my měli dneska tvarohové jahodové knedlíky se zakysanou smetanou a houbovou polévku 😉 (jahody mám zmražené ze zahrádky)
Zítra děláme dospělákum smažák a hranolkami a malé Bramborové pyré s rybou na rozmarýnu 😀 polévka bude hrstková 😉

crca
autor
19. led 2011

Dneska to vyhrála jen rajská polívka 😀 ,ale zítra chci udělat pangasise s kaší 😉

vojtisek2007
19. led 2011

my dneska dušené vepřové+brambor+dušená mrkev nebo špenát - dle chuti strávníka 🙂, polévka kuřecí....zítra kuřecí rizito a zbytek kuřecí polévky....