Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

beruskanula
30. bře 2013

dnes i zitra kachna, br. knedlik a zeli 🙂

helcenka
30. bře 2013

Dnes byla zmiňovaná čočka s buřtíkem, děti měly kuřecí vývar hodně hustý.
Zítra velikonoční nádivka s br. salátem, děti s bramborem, v pondělí bude svíčková s domácím houskovým knedlíčkem. A samozřejmě mazance od babičky nemůžou chybět.

verunkaw
30. bře 2013

U nás dneska uzená polévka s kroupama a kuře na paprice s knedlíkem 🙂
Včera špenát, brambor a maso a polívka bramboračka 😵 😵

kammka
30. bře 2013

včera i dnes vrabec, brkendlik, zelí, polévka včera prdelačka, dnes bramboračka, zítra bude prejt, brambor, zelí, polévku ještě nevím, ale možná bez a radši vykompenzujem ten prejt velkým salátem. beránek má už jen hlavu na krku, na stole mazanec, dopíkám druhej pro kamaráda, mám připravený na plechách perníčky ve tvaru vajíček, tak ještě vyndám z mrazáku prejt, možná dám vařit zelí....

babulinkab
31. bře 2013

výpečky, zelí, knedlík už skoro hotový, chlebíčky udělaný, za chvíli jdeme s děckama plavat a pak ještě uděláme vajíčka, ještě, že jsme lístečky nasbírali včera (dnes je tu bílo 😕 😕 😕 😕 ), vajíčka obarvíme v šustí z cibule

xuxie
31. bře 2013

Obligátní dýňovomrkvová s petrželkovými nočky, tu mají asi nejradši 😉
Maso hovězí plec s kostí - vařeno pomalu ve vodě s bobkový listem, solí a hřebíčkem a pak vystydlé obrané a nakrájené na kousky.
Příloha pečené brambory ve slupce s cuketou, šalotkou a olivami zastříknuté ke konci troškou balzamika.

edeltraut
31. bře 2013

Kuře s bramborovou kaší. Ze včerejška zbyl vývar s nudlemi. 🙂

jimmy1
31. bře 2013

hovězí vývar se špaldovýma nočkama, rajská, těstoviny, vařené hovězí 😵 a je toho i na zítra 😎

sabisek
1. dub 2013

Hovezi polevka a kure s nadivkou - privezla mamka, takze jsem ja ani nevarila...

janinkakretin
1. dub 2013

Hovězí vývar,sekaná plněná vejci a párkem se šťouchanými brambory s hráškem. Třená buchta s kousky čokolády. Velikonoce neslavíme,tak to beru jako klasickou neděli 🙂.Krásný den všem 😀

edeltraut
1. dub 2013

špenátová polévka a nádivka, na "doražení" máme berana, mazanec a posledních pár jidášků a chlebíčků 😀

marecek4
1. dub 2013

no,u nás jsme doma jen 2 1/2 nikdo jíst nechce-dojedly se pštrosí vejce,pak se z kaše udělaly placky,a tak jdu na chuť udělat pizzu-zasytí jako normální jídlo a vím,že do ní nebudu muset nikoho nutit,a velcí až se navečer sletí domů,si můžou dát i nastudeno

@janinkakretin to jsme ráda,že se najdou maminky co vánoce neslaví 🙂ani u nás,kdyby bylo pěkně tak jsme někde venku a opíkáme maso nebo aspoň špekáčky a dojedem plní zážitků z nějakého hradu,letos s rýmou ani to sáňkování nejde,takže lehárko u pohádek 🙂

ratatooy
1. dub 2013

u nás se na Velikonočni pondělí Nevaříííí,HURÁ 😀

luznicarka
1. dub 2013

Holky co s hromadou vajec na tvrdo ?

yesu
1. dub 2013

@luznicarka pomazánku?

nemue
1. dub 2013

@luznicarka holandský salát? šunka, sýr, vajíčko, ledový salát, jogurt nebo zakysanka, majolka, jak kdo má rád... 😉

janinkakretin
1. dub 2013

@marecek4 Jo to je ideální představa i pro mě,výlet + obyčejný párky na ohni... No tak třeba příště 🙂

janinkakretin
1. dub 2013
luznicarka
1. dub 2013

@yesu s pomazánkou počítám chci jí dát do sýrový rolády 🙂 a ještě mě napadlo ruský vejce pro mě a mužskýho 🙂
@nemue díky vyzkouším 😀

maybe72
1. dub 2013

... tak dnes už nevařím NIC!!! (všichni jsou tak přejedený, že si ten maličký půst od vaření s velkou radostí UŽIJU...)

kammka
1. dub 2013

tak je po koledě.....
máme kopu vajec, ale ne nějaké vražedné mnonžství, Fany večeří obložený chleba s vajíčkem a zeleninkou... my asi budem mít něco podobnýho 😀 ale neva, my to rádi.
k pozdnějšímu obědu kuře nacpané nádivkou s bramborem, ještě zbylo, budu mít zítra.
dojídáme berana, mazance je půlka, myslela jsem, že ještě přidělám, ale jsme přeslazený.

a v sobotu zabíjačka, čeká nás úklid stodoly, kotelny, umejt mrazáky, lednici, pak něco napíct...
nákup, upíct žemle do jelit a jitrnic, uvařit kroupy...pytlíky do mrazáku, špejle, kalafuna..
jestli máte některá tipy a triky, jak si přípravu zabíjačky urychlit, sem s tím... beru cokoli.. 😒 😎

babulinkab
2. dub 2013

krémová polévka z řapíkatého celeru
v remosce pečené kuřecí stehna, brambory, mrkev, hrášek, a k tomu ledový salát

janicka1984
2. dub 2013

čočka na kyselo s uzeným masem

monyliny
2. dub 2013

Vepřové na paprice s rýží a nepeču,dojídáme berana a mazance 😉

zizala79
2. dub 2013

k obědu těstovinový salát
k večeři španělské ptáčky s rýží

beruskanula
2. dub 2013

u nas vcera karbenatky a br. salat, dnes to bude mit jeste manzel

my s malym mame testoviny s tunakem, syrem a rajcatky 🙂

katka_mel
2. dub 2013

Ahoj holky. Tak my včera na oběd pouze rýžovou polévku, protože partner i Danielka měli pár dní nějaké střevní potíže a dnes teda konečně řízky a br. kaše a k tomu možná rajčatový salát.

nikiii
2. dub 2013

My jsme dneska dojedly řízky a bramborový salát, a už se nám chladí i žravé řezy, mňam.

klara31s
2. dub 2013

Hovězí guláš s kolínky ;-Už se na něj těším,ale zítra bude lepší!

power700
2. dub 2013

Holky, co z vajec natvrdo kromě pomazánky?