Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
9. únor 2013

česnečka s krutonkama
rizoto se sýrem

skurinka
9. únor 2013

Spizy kureci se zeleninou a bramborovou kasi hrachovou polevku a zitra budou spagety bolonesky mala uz se tesi 🙂

bulinka
9. únor 2013

drůbeží vývar, bramboráky a ke svačině palačinky s tvarohem 🙂

aaadus
9. únor 2013

Včera bylo uzené s br. kaší, dnes zeleninová polévka s kapáním, králík a br. kaše. Ještě jsem pekla toto a už skoro není 😅 http://www.kitchenette.cz/clanek/93-bozsky-tvar...
Zítra na oběd ke tchýni na řízeček 🙂

zizala79
9. únor 2013

k večeři rychlovka salát s mozzarellou s pečivem a až muž odejde na pivo udělám závin, těsto v lednici, pokrájená jablka procukrována a proskořicována

1luciferka1
9. únor 2013

polníčkový salát s pomelem a na oběd byla rajská, těstoviny a koule z mletého masa

ladida.l
9. únor 2013

oběd segedínský guláš u našich
K večeři pečené papriky s fetou

beruskanula
9. únor 2013

@aaadus : mnam, to vypada fakt dobre, asi nekdy zkusim

my dnes delali kynuty svestkovy kolac ataky moc chutna 😀

brambora20
10. únor 2013

dnes vaří manžel- palačinky 😀 už začal, tak nevím, zda nebudem obědvat v 10hod.
Já beru palačinku za rychlovku, kterou začínám v 11 a o půl12 máme po O 😅
ale tak neberu mu nadšení

ladkaspackova
10. únor 2013

KUre s ryzí a zeleninova polévka

krakorka
10. únor 2013

u nás dnes bude sekaná s bramborovou kaší 😉

tina1506
10. únor 2013

pátek segedýn, sobota sýrové špízy, brambor, okurkový salát se zákyskou,dneska špenát a bramborové knedlíky plněné uzeným 🙂

yesu
10. únor 2013

smažený sýr, brambory

nikiii
10. únor 2013

U nás dneska hranolky a biftečky a na odpoledne už jsou hotové muffiny z mascarpone a ostružin 🙂

marhulinka
10. únor 2013

Včera bramborový salát,řízek u druhé mamči a dnes bramb.kaše se sekanou a rybím karbenátkem s bylinkama

marhulinka
10. únor 2013

@nikiii jůů mohu poprosit o recept?? 😵

pajenka
10. únor 2013

Hovězí polévka s kapáním, hovězí maso, křenová omáčka, houskový knedlík

zelva
10. únor 2013

My máme pečené kuře s nádivkou a šťouchaný brambor. Mňáám 🙂

heaven_angel
10. únor 2013

@tina1506 jee, Lučinu jsem dala vykapat dneska ráno, aniž bych tenhle recept předtím viděla.. dělala ji trochu jinak, ale snad bude dobrá 🙂

mykolaapsi
10. únor 2013

@zelva my také kuře, nádivka, brambor a česnečka 🙂

nikiii
10. únor 2013

@marhulinka Jasně, tady je, jen jsem to trošku předělala, místo zakysanky dala mascarpone a vyměnila ovoce 🙂
MALINOVÉ MUFFINY SE ZAKYSANOU SMETANOU
120g měkkého másla ušlehat se 120g cukru, potom zašlehat 1 vejce a 300g zakysané smetany. V druhé misce smíchat 250g polohrubé mouky, 2 1/2 lžičky prášku do pečiva, 1/2 čajové lžičky sody, špetku soli. Tuto sypkou směs přisypat do první misky a vmíchat jen chvíli než je vše vlhké. Naplnit formu nebo košičky a nahoru vmáčknout maliny. Péct ve vyhřáté troubě (asi 180st) dozlatova.

beruskanula
10. únor 2013

rajská a kolínka 🙂

prdecek
10. únor 2013

smažený sýr a americké brambory, kuřecí vývar se sýrovými knedlíčky a kuřecím masem a jako desert banán se šlehačkou posypaný kakaem 🙂

zizala79
10. únor 2013

dnes dojíme zelnou polévku 😀 MM udělal papriky a rajčata jakoby ratatouille 😀 na odpoledne štrůdl

zuzi82
10. únor 2013

Kluci měli ráno na snídani toto: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzi82/album...
A na oběd hovězí na pórku s rýží

pajdula
10. únor 2013

guláš s těstovinou a večer škvarková pomazánka s chlebem 🙂 ke kávě dortík od včera

julka11
10. únor 2013

@skurinka
ahoj, mohla bys mi,prosím, poslat svůj recept na boloňské špagety? Já když je vařím, tak to nikdy není ono..☹(
Díky.

nikiii
10. únor 2013

Holky, prosím, nemáte osvědčenej recept na takové ty klasické bramborové placky s povidly? Díky moc předem.

berenika39
10. únor 2013

@nikiii uvařené brambory nastrouhat, na osm brambor větších dávám jedno vejce, sůl a hrubou mouku, prostě to moukou hodně posypu. umatláš těsto, ne tuhé, ne řídké. bud rozválíš a vykrajuješ, ale mě to moc nejde, trhá se to, nebo udělám kuličku a rukou rozplacatím. peču na tefolnce na oleji, lepší je to na sádle🙂. stačí trochu, aby to nenasáklo.

zizala79
10. únor 2013

k večeři dělá muž pizzu, mňam!