Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

samik2008
31. črc 2012

holky chtěla sem udělat nebeskou roládu,jenže nemám ztužovač a nechce se mi jet do obchodu.nevíte jakou můžu udělat ještě náplň?díky moc

1luciferka1
31. črc 2012

@pitruskaskarolinkou kurňa, to si někdo umí vybrat chlapa 😀

pitruskaskarolinkou
31. črc 2012

@1luciferka1 😀 někdy bych radši, aby uměl jiné věci 😀 😅

kristi
31. črc 2012

jako videly jsme tuhle neuveritelnou blitku? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=130235

pajula
31. črc 2012

K večeři mi mužský udělal kuřecí říek plněný špenátem a kroketky 😀,to si labužíruji 🙂

pajula
31. črc 2012

@kristi - no,nevypadá to nějak vádně,asi bych do toho nešla...

weri1
31. črc 2012

holky prosím prosím...ověřenej a dobrej recept na perník .děkuji moc

aaadus
31. črc 2012
aaadus
31. črc 2012

@kristi to je nic proti tomuto 😝 Jen při čtení se mi zvedá žaludek
http://www.modnipeklo.cz/2011/10/mimibizar/

handm
31. črc 2012

@kristi hustýýý 😲

U nás dneska jen polívka, co v ní stojí lžíce, pro prcka a já zeleninovej salát s krabíma tyčkama, rychlovka za studena, na nic nemám už moc chuť...😝
A na zítra tu klukům vařím debrecínskou omáčku z vepřového, udělají si k tomu těstoviny - já jdu na poledne posedět do poradny do porodnice 😝 😕

weri1
31. črc 2012

@aaadus děkuji ten vypadá úžasně a ten udělám

tina1506
31. črc 2012

včera těstoviny s carbonarou, pekla jsem hraběnčiny řezy, dneska buchtičky s krémem a taťka navíc držťkovou, zítra mám chuť na vánoční hráškovou polívku s opečenou houskou 🙂

cervena_vila
31. črc 2012

Mrkvový dort (spíš koláč, je totiž úplně placatý) s citrónovým máslovým krémem.

cervena_vila
31. črc 2012

@kristi Já myslela, že to je vtip. Vařit z brambůrků??? To už by to maso mohli rovnou obalovat v pop-cornu a polejvat colou...

kristi
31. črc 2012

@cervena_vila nejni to vtip...o to je to horsi 😝

babulinkab
1. srp 2012

česnečka
smažený květák, brambory, zeleninový salát

petrajavor
1. srp 2012

koprovka,knedlík a vajíčko 🙂

hojda
1. srp 2012

květáková polívka, vepřové na kmíně a bulgur

hojda
1. srp 2012

@petrajavor jdeš testovat kmedlíky na tádovi 😀 my jí děláme i s bramborem.

eimmy
1. srp 2012

hráškovou polívku se smaženou houstičkou

petrajavor
1. srp 2012

@hojda brambor už ne,mám je furt jak nejím pečivo...knedlík sem otestovala včera a dobré,jen nesmí být kynutý...

hojda
1. srp 2012

@petrajavor aha, tak to já znám zase jen s kynutým🙂, tak zkus kus kus, bulgur na prostířídání místo brambor🙂

petrajavor
1. srp 2012

@hojda prosím tě manžel mi koupil rýžový chleba a já jedno to kolečko s hnusem žvýkala víc jak 20min 😝

hojda
1. srp 2012

@petrajavor Mě spích chutnají takové ty cereální suchárky nebo bagetky, je to jako hodně tvrdý chleva, ale není to tahle pěna🙂

petrajavor
1. srp 2012

@hojda já tyhle věci hrozně nerada

boban
1. srp 2012

@peroli prosímtě dáš mi recept na ten tvůj krásný dortík ze stránky 505?? sedím tady a slintám 😅 😀 😀

nikiii
1. srp 2012

U nás dneska lasagne s mletým masem, okurkový salát a koláč s ringlema.

sarunatko
1. srp 2012

U nás dnes kuře na paprice s těstovinkami pro Lucinku a pro nás brambory pečené v troubě a rozpečený hermelín.

yesu
1. srp 2012

kuřecí na houbách a k tomu asi rýže...

falca1
1. srp 2012

dneska byla svíčková od maminky 😀