Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

krizecek
2. zář 2012

@radka_h moc děkuju! tuhle polévku nám dělali ve škole vždycky a byla výborná, ale přesně jak říkáš, doma by to nikdo nejedl..zítra vyzkouším a ozvu se jak to dopadlo

michamicha
2. zář 2012

u nás dneska hrstková polévka a vepřový gulášek s br. knedlíkem (malej to bude mít s těstovinama, páč knedlíky mu nejedou 🙄 )

beruskanula
2. zář 2012

pečený králík, br. knedlík a zelí 🙂

timbouctou
2. zář 2012

švestkové knedlíky, které kluci nejspíš nebudou jíst 😠 K večeři kuřecí řzek, brambor. Na zítra kuskus s kuřecím a zeleninou.

timbouctou
2. zář 2012

@kixi prosím o recept na tu rybišku 🙂

kixi
2. zář 2012

@timbouctou koupila jsem zmrazeny blok stikozubce, prodava Kaufland, tesco...nechala rozmrazit a vymackala vodu. Smichala jsem strouhanku, zmekle maslo, kousky rajcat, pazitku, prolisovany cesnek, trosku strouhaneho syru a koreni na ryby...vznikne z toho takova zmolenka a tu jsem zhora naplacala na rybu a pekla pod grilem...da se to jednoduse upravit podle toho co mas doma..ja si to vylozene vymyslela 🙂

evulka25
2. zář 2012

rýžový nákyp se švestkami a kakao

jaja01k
3. zář 2012

sekaná s bramborovou kaší

sweet81
3. zář 2012

@kristi Mňam to bych si taky dala🙂

heaven_angel
3. zář 2012

včera vepřové plátky s chilli zapečené s restovanou cibulkou a sýrem a brkaše, dnes boršč s čerstvým chlebíkem 🙂

michaela_k
3. zář 2012

rýžový nákyp s broskvema🙂

nikiii
4. zář 2012

Rajská s plněnýma paprikama a těstoviny. A upeču jen štrůdl.

tina1506
4. zář 2012

včera rybka po mlynářsku, brambor a okurkový salát se zákyskou, kefírová buchta, dneska něco z krkovičky, ale netuším ještě co to bude... 😉

prdecek
4. zář 2012

včera na oběd krupicová kaše a na večeři čerstvý chleba s vaječnou omeletou a zeleninou

dneska: oběd: polévka "prdelačka" a na večeři: španělský ptáček s rýží 🙂

beruskanula
4. zář 2012

u nas vcera k veceri svestkovy kolac/chleba s maslem, vajickem, zeleninou 😎 mnammm 😀 😎

dnes udelame kvetakove placicky se syrem 😵 😎

pokud manza zase doveze svestky, tak zitra bude bud ryzovy nakyp nebo tvarohovoe svestkove knedliky 🙂

hanicinka
4. zář 2012

U nás knedlo zelo vepřo 😉

zuzi82
4. zář 2012

U nás dnes rajská s kolínkama. Na večeři asi koláč z listového těsta a v troubě se peče tvarohový koláč se švestkama. 😉

pitruskaskarolinkou
4. zář 2012

treska na másle a kmíně, brambory ve slupce opečené na pánvi, restované zelené fazolky s česnekem 😉
malej má dětskou svíčkovou 😉

timbouctou
4. zář 2012

včera k večeři rychlá zeleninová polévka, taky byla rychle pryč 😠 dnes boloňské vrtule se sýrem, a asi to vidím na vývar se zeleninou a rozmíchaným vejcem. Pak vepřo s bramborovým knedlíkem a špenát a ještě máme v záloze pytel opravdu dlooouhých fazolek od tety, tak asi je udělám se smetanovou omáčkou a bramborem. Uf, to by nás mohlo přenést přes víkend 😀

aaadus
4. zář 2012

@zuzi82 tvarohový koláč jako že těsto je tvarohové nebo tvaroh na těstu?

Dnes jen těstoviny s rajčatovou omáčkou.

eimmy
4. zář 2012

Můj první mrkvový dort
jinak dnes byla polévka z dýně hokaido a jako hlavní krůtí kousky, domácí hranolky a pečená mrkev

zuzik24
4. zář 2012

My dnes měli vepřové v mrkvi s brambůrkem a domácí gulášovou polévku, kterou jsem dělala poprvé a povedla se na výbornou 🙂

nikiii
4. zář 2012

@eimmy Vypadá moc krásně, úplně se mi sbíhají sliny 🙂

weri1
4. zář 2012

@eimmy ten vypadá krásně 🙂

michamicha
4. zář 2012

my měli dnes polévku z červené čočky a potom jídlo "chudých", tzn. vařené brambory s krupicovými noky a k tomu mléko 🙂

luznicarka
4. zář 2012

hovězí polévka a druhá várka kečupu dneska dodělána tentokrát 4,5 kg rajčat a asi mě to ještě 2x čeká 🙂. Super věc když pak celej rok nemusím koupit kečup 🙂

beruskanula
4. zář 2012

tak švestky dnes nejsou, tže zítra udělám hovězí dušené v mrkvi a brambor 🙂

a pak snad prijdou na radu svestkove pokrmy 😎

@luznicarka : neni nad domaci kecupy, marmelady atd...

my o vikendu meli 15kg svestek,tze kompoty, suseni 😵.... z dalsi varky chceme udelat povidla ajeste asi kompoty

😀 🙂

luznicarka
4. zář 2012

@beruskanula Tak letos sme neměli ani švestku ale mě doma moc zavařený ovoce nejedí takže spíš marmelády těch máme spotřebu nebo povidla a pak ty domácí kečupy 🙂

beruskanula
4. zář 2012

@luznicarka : u nas je prave svestek dost... a doma vsichni radi papkame jak kompoty, tak marmosky a povidla 😀 😎

beruskanula
4. zář 2012

@eimmy : juj, az ted jsem si vsimla...to vypada fakt supracky...v brzke dobe taky udelam 😀 😎 😵 😵 😵