Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

vafle
14. led 2012

my dnes máme těstoviny se špenátem a kuřecí, a ze včerejška fazolovou pélevku

peroli
14. led 2012

@kukynka2 @pelenka až se z vás bude pařit 😀 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40464

kukynka2
14. led 2012

@pelenka jo a jaký budeš mít? Máme tefal steam cuisine 😉 a našla jsem tady nějaké recepty 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40464
zrovna tam vařím brambory,zeleninu a kuřecí plátky 😉

kukynka2
14. led 2012

@peroli jéééé Péti bylas rychlejší 😀

pajula
14. led 2012

Dneska nevařím 🙂,vaří manžel a prý je to překvapení 😝

peroli
14. led 2012

@kukynka2 Peti a už jsi ho někdy použila? jak seš spokojená?

marecek4
14. led 2012

u nás bude dneska taky špenát,ale klasicky s vajíčkem a knedlík nebo brambory a kuřecí vývar se zeleninkou a nudlemi

peroli
14. led 2012

@pajula u nás bylo jednou takový překvapení nepoživatelný 😀 😀 😀 ale měla to být večeře.. smíchal sardinky, kyselý okurky (oboje v pohodě) a k tomu přidal olivy a já nevím co ještě a moooc mu to chutnalo.. já to mám všechno taky ráda ale dohromady mě to nějak nelákalo 😅 😅 😀 😀 😀

pelenka
14. led 2012

@kukynka2 Vybrala jsem Gallet, byl v akci a má hodně pozitivních recenzí, tak jsem zvědavá. Primárně ho beru kvůli příkrmům a sterilizaci, ale vzhledem k tomu, že jsem zeleninožrout, tak počítám, že u nás využití najde🙂. Takže za receptíky díky moc, něco vypadá dost zajímavě🙂

kukynka2
14. led 2012

@pelenka určitě budeš spokojená 😉
@peroli Péti jj děláme v něm hodně zeleninu nebo i brambory a opravdu mňamka jen jsem dnes maso zkoušela poprvé a teda bylo výbornééééé třeba čerstvá brokolice v parním hrnci je výborná posypeme sýrem a brambůrky k tomu mňáááám 🙂

pitruskaskarolinkou
14. led 2012

dneska nebyla na nic absolutně chuť, takže jsme to vyřešili vločkovou polívkou ze včera a pak jsem udělala super barevný těstovinový salát 🙂

peroli
14. led 2012

@kukynka2 Peti tak mě to jídlo moc nechutnalo.. 😝 radši jsem se měla držet plánu A a udělat vepřo knedlo zelo..

gab7
14. led 2012

my dnes měli polévku s játrovými knedlíčky a jahodové knedlíky z tvarohového těsta 😉

zuzi82
14. led 2012

My dnes hovězí plátky zapečené s jablíčkem a sýrem a rýže

kukynka2
14. led 2012

@peroli hmmmm a tak dobře to vypadalo 😖

eriska
14. led 2012

my včera plesali, tak dneska k obídku kebab v tortile od arabáků z náměstí, k večeři se dodělávají zapečené brambory se zeleninkou, večer zase plesat, zítra jsme pozvaní na svíčkovou ze srnce ke strejdovi..jooo, darovat masko příbuzným se někdy i vyplatí😉

zuzi82
14. led 2012

@eriska My taky včera plesali a já ráno jela na těhu plavání, tak oběd byl zcela nenáročný. 😅

cervena_vila
14. led 2012

Máte některá vyzkoušený dobrý mrkvový dort?

kammka
14. led 2012

@jeudi nebo černý pivo, to taky zkaramelizuje 🙂

terryfox
14. led 2012

@reruna já ten recept na placičky ani nečetla, jen se mi líbily 😀 nj, jen pár hodin namočená cizrna, to bude tvrdá 😖 já ji běžně namáčím aspoň na 12 hodin, klidně ale nechávám namočenou i 24 hodin a pak vařím v papiňáku 45 minut, je to jediný způsob, jak bývá krásně máslová 😵

terryfox
14. led 2012

Ahoj 🙂 my dnes měli salát z těstovin, paprik, okurky a mrkve, k tomu z mletého hovězího placičky, na nich volské oko a k tomu česnekový dip z bílého jogurtu, zakysanky, oleje, citr. šťávy, česneku a koření. Byla to mlska 😵

Jo a mladej se mi na nočky od @zuhur vyprdnul, plival je 😖 Tak dostal obídek ze skleničky a byl spokojenej, lumpík jeden 😀 A nočky s omáčkou z mraženého lesního ovoce snědl manžel 😀 Jen si to tedy pořádně osladil a vylepšil lžící zakysanky 😉

cervena_vila
14. led 2012

U nás fazole s chilli a kuřecí polívka. Co zítra?

zuhur
14. led 2012

@terryfox ony to totiž nejsou nočky, ale plněné ovocné knedlíky, ale @kammka si je takhle upravila. Každopádně Jindra sní tak jeden a půl a pak už si dá taky radši něco jiného. Zato já a manžel se ji můžeme "užrat".

My jsme dneska měli kuřecí vývar a pečené kuřátko s rýží.

tygrous
14. led 2012

@brusinka.pusinka Nemas, prosim, nahodou v rukavu nejaky receptik na sumecka africkeho?😉

lenam
14. led 2012

Holky, mohla bych vás poprosit o recept na čevabčiči (jak připravit maso) a na nějaké kapustové placičky? Mám hroznou chuť na kapustu a přemýšlela jsem nad nějakými placičkami.
My zítra budeme mít pórkovou polévku a podle chuti ráno buď obalované žampiony nebo koprovku 🙂

terryfox
14. led 2012

@zuhur to je fuk, s těstem se dá nakládat různě 😉 mně to chutnalo, manžel říkal, že by osladil i to těstíčko na noky, on hrozně rád sladí a solí a vede se mnou válku 😀 já jednoduchý rafinovaný bílý cukr pokud možno nahrazuju složitějšími cukry, což zrovna nevítá 😀 prcek má nejraději zeleninu a bramborem, těstovinami nebo rýží, vařím furt dokola jedno a to samé s mini obměnami, které znamenají obohacení masem, žloutkem nebo zajímavou zeleninou 😅 Novinky nepřijímá s nadšením, já ani moc neexperimentuju, jí velmi zdravě a vypadá, že mu to vyhovuje 😉 Ale byl by asi raději, kdyby papal jen rohlíky a chleba, jedno jestli kupované, nebo domácí, hlavně, ať je toho hodně 😀

tygrous
14. led 2012

@lenam čevabčiči chystám jako na normální karbanátky, jen tam přidám koření čubrica od Avokáda a pak dělám šištičky a bud smažím nebo upeču v troubě. A kapustové placičky - povařím kapustu a pak posekám na drobno nebo pomelu a dávám půl napůl s mletým masem a dál jako karbanátky...😉

jeudi
14. led 2012

@kammka fakt? to taky slysim prvne stejne tak jako me zarazil cukr kdyz sem to cetla ale je to s tim fakt lepsi 🙂diky za typ 🙂

lenam
14. led 2012

@tygrous Děkuji. Já tedy zatím ještě nedělala ani karbanátky, ale alespoň vím, jakým mám jít směrem. 🙂