Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

falca1
3. dub 2012

dneska zbytek guláše a po obědě na mls tvarohové nekynuté placičky

kulenka
3. dub 2012

Za mě dneska vařil Lidl - obalovaný Camembert, brambory, ráno jsem umíchala bábovku 🙂

falca1
3. dub 2012

Tvarohové nekynuté placičky

1x tvaroh 250g
3 celá vejce
220g polohrubé mouky
1x kypřící prášek
1x vanilkový cukr
8 lžic mléka
2 lžíce rumu
všechno dohromady pořádně vyšlehat. Smaží se na 100% tuku (asi 120g). Posypat moučkovým cukrem 😀

zuzi82
4. dub 2012

Ahojky, tak my včera měli těstoviny s omáčkou z nivy, na večeři tvarohovo-bramborové placky s marmeládou.
Dnes to bude rajská s knedlíkem a na večeři šunkovo-sýrový chlebíček 😉
A ještě musím vymyslet co upečeu. 😅

aaadus
4. dub 2012

Kedlubová polévka, játra v rajčatové omáčce s rýží

miskadis
4. dub 2012

UHO s rýží

brusinka.pusinka
4. dub 2012

Brokolicový salát a sekaná plněná z hovězího masa a ovocný salát se zakysankou a musli.-) 😀

asus
4. dub 2012

u nás dnes budou zapečené kotlety s lečem a sýrem a bramborem 😝 😀

heaven_angel
4. dub 2012

@brusinka.pusinka můžu poprosit o recept na brokolicový salát? v seznamu jsem nenašla.. děkuji 🙂

zanet2009
4. dub 2012

u nás dneska kuře na paprice s bramborem.

oli26
4. dub 2012

@brusinka.pusinka vydej kucharku 🙂 ja si ji hned pobezim koupit 😀

1luciferka1
4. dub 2012

květáková polívka, losos s provensálským kořením a přemýšlím co k němu....dík za tipy 😉

neu.sona
4. dub 2012

@brusinka.pusinka a ten recept na plněnou sekanou z hovězího masa tady někde je? Děkuji 🙂

nae
4. dub 2012

@brusinka.pusinka @oli26 Ja by som sa s dovolenim k brusinke nastahovala 😉

oli26
4. dub 2012

@nae no ja bych brala kdyby se brusinka nastehovala k nam 😀 manzel by se asi samym stestim zblaznil, ja varim tak jednou za mesic 😀 😀 😀

petrajavor
4. dub 2012

Máte nápad co vařit? něco mňam a rychlého? díky...

brusinka.pusinka
4. dub 2012

@heaven_angel
brokolicový salát
dělám ho tak že na růžčky povařím brokolici pak ji schladím v ledové vodě aby byla pěkně zelená, nastrouhá 10dkg goudy na hrubo, nakrájím 10dkg šunky na kostičky , a pak udělám zálivku z 1 zakysané smetany, 3 lžic majonézy a 3 stroužky česneku opepřím sůl přidávám opatrně nebot se brokolice vaří v osolené vodě a šunka a sýr je také slaný.-) zamíchám a může se baštit.-)

@neu.sona strana 239 je sekaná.-)

@nae 😀
@oli26 😀 no jo ale nás je moc sama bych se nestěhovala😀 😀
@petrajavor a co by mělo být z masa či sladké?

kammka
4. dub 2012

my dnes jen rýže s dušenou zeleninou, možná na to dám eidma.. jsem zas ve skluzu, no 😒

cervena_vila
4. dub 2012

Špagety s mořskými plody - jen a jen mé 🙂

zuhur
4. dub 2012

Dneska já s manželem špagety ala carbonara a Piškot zapečené brambory se šunkou a fazolkami.

sonulkaaaa
4. dub 2012

Tak u nás je koprovka s novým bramborem a hovězí maso a strouhaný koláč s tvarohem🙂 .

kixi
4. dub 2012

na obed byla zapecena treska se spenatem a na vecu budou kureci zavitky se slaninou, cibuli a rajcatky a bramborovou kasi 🙂

handm
4. dub 2012

Dneska jsme plavali, takže vařila restaurace😉 kuřecí vývar, skopové karbanátky s opečeným bramborem a caneloni se špenátem a boloňským ragu zapečené ricottou 🙂

cadeau
4. dub 2012

pecene brambory s rozmarynem, ratatouille a k tomu veprovy platek. A jako dezert zmrzlina 🙂

sabcav
4. dub 2012

Smažení dinosauři ( zmražené rybí karbanátky), brambory, ok. salát, Terča skleničku, na večeři šunkofleky, a večer udělám kuřecí vývar a kuře na paprice na zítra 😵 (a doufám, že vydrží i na pátek 😅 )

pet.s
4. dub 2012

holky,sím recept na perníčky, které nepotřebují rozležet..díky..

pet.s
4. dub 2012

@brusinka.pusinka ty jo tak to vyzkouším..

pet.s
4. dub 2012

@oli26
@nae smolík děvčata..brusinku adoptuji JÁ!!

sarunatko
4. dub 2012

U nás dneska vepřové na houbách, hrášková a mrkvičková rýže, kuřecí vývar.

brusinka.pusinka
4. dub 2012

@pet.s strana 186🙂
klíd Vás nakonec podělím u každé nějaký čas 😀 😀 😀 😀