Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nadja73
4. říj 2013

@ladie to vypada dobre. delas to takhle z hoveziho? http://www.simplyrecipes.com/recipes/easy_sheph... jeste to nemam poradne nastudovane, ale neni od veci to nezkusit 🙂

ladie
4. říj 2013

@nadja73 jojo, jen místo vývaru přidávám k masu plechovku loupaných rajčat a do br.kaše přidám vajíčko a hrst strouhaného parmezánu. Je to dobrota 🙂

nadja73
4. říj 2013

@ladie zni to dobre. a kdyz to dam manzelovi do prace, aby si to ohral v mikrovlnce, bude to jeste k jidlu?

ladie
4. říj 2013

@nadja73 jojo, urcite. Manzel si to taky obcas bere do prace.

lucifereeek
5. říj 2013

smažený květák + brambory

jimmy1
6. říj 2013

dneska kapustová polívka, smažený patizon, brambory
na zítra segedýn s knedlíkem
jestli mi to časově vyjde, tak bych ráda nějakou buchtu, asi citronovou babetu

nadja73
6. říj 2013

uzena polivka s ryzi a zeleninou, nilsky okoun s hranolkama a zrava buchta. vcera byly k obedu muslicky s uzenym masem, smetanou a rukolou a na veceri domaci pizza.

adelka89
6. říj 2013

my dneska budeme mittresku s fazolkovym salatem a polevku jeste nevim hledam inspiraci 🙂

ladie
6. říj 2013

Včera kuřecí steaky na bylinkách, bramborová kaše, zeleninový salát.

Dneska kuřecí vývar s domácími játrovými knedlíčky, manžel chystá nějakou rybu. Pak fondant au chocolat.
A k večeři bude květák - polovina klasicky smažená a z poloviny květákové placičky.

beruskanula
6. říj 2013

brokolicove karbanátky a brambor

werry
6. říj 2013

tak dnes jsem poprvé v životě dělala "svíčkovou" z krůtích stehen a byla luxusní, musim se pochválit, jinou už nechci 🙂 kam se hrabe hovězí 🙂

lenkazdenek
6. říj 2013

dneska smažený květák,brambory,tatarská omáčka,večeře květákový mozeček s bramborem
zítra vepřové na paprice s těstovinama a k večeři langoše pro mě a malou na sladko a pro manžela na slano 🙂

katka_mel
6. říj 2013

Včera paprikáč s knedlíkem a dnes hřibová polévka, čočka po hustu s volským okem a makové koláčky (dělala jsem poprvé a povedly se). Zítra musím zpracovat dýni, takže oběd bude asi nějaký jednoduchý... Možná teštoviny s masovou směsí (co dům dal) 😉

ladie
7. říj 2013

Po sto letech frankfurtská polévka. Pak maso na houbách, rýže.

punky
7. říj 2013

ryze 3 druhu s kurecim dusenym masem sypana sezamovou soli k tomu domasi kvasena zelenina zakapnuta dynovim olejem 🙂

luciesofi
7. říj 2013

Těstoviny zapecene s kuřecím masem, brokolici, sýrem a smetanou a k večeři bude polévka z červené čočky a mrkve

beruskanula
7. říj 2013

zapečené špagety

xvitk101
9. říj 2013

Kruti medailonky na medu s dynovo bramborovo jablecnym chutny.

kammka
9. říj 2013

v neděli řízky s bramborem, květáková polévka
pondělí dojídáme neděli, neumím vařit pro tři osoby
úterý+středa oběd domácí gulášovka, dnes k večeři květákový mozeček+brambor, zítra bude smažený květák a večer asi palačinky, v pátek....možná konečně z mrazáku poslední balíček prejtu+zelí+brambor, so+ne vytáhnu z mrazáku srnku..poraďte někdo,prosím... mám půlku srny.. na tři balíky.. žebra, přední noha, zadní noha..

dolfino
10. říj 2013

@kammka Ahoj. Ze srnky já dělám jedině špízy. Pro sebe dělám kuřecí špíz (jelikož srnku nejím 🙂) a pro manžela srnčí. Jinak dělám jehněčí žebra pečená na česneku, tak třeba by šly i ty srnčí 🙂

kammka
10. říj 2013

@dolfino díky 🙂

beruskanula
10. říj 2013

včera bramboracka a palačinky
dnes francouzske brambory - budou i zítra

cassis1
10. říj 2013

lasagne, krabí salát s ananasem( z krabích tyčinek), jablka v županu. Na zítra zaděláno těsto na strouhanou buchtu....

marhulinka
11. říj 2013

Nějaký tip na něco z jablíček? Ve školce bude jablíčková slavnost a každý má něco přinést...myslím,že bude přeštrůdlováno 😀

rozarka65
11. říj 2013

@marhulinka jablíčko nakrájet na kostičky,obalit ve skořicovém cukru a zabalit do listového těsta...

victress
11. říj 2013

dnes halušky se zelím
zítra žemlovka s jablky
pozítří kuřecí rizoto s dýní Hokkaido a hráškem

ladie
11. říj 2013

K obědu mrkev s kráškem a brambory. Ke svačině krupicová kaše. K večeři řežábek.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
11. říj 2013

My včera svíčkovou s knedlíkem, dnes langoše a kulajdu, zítra smažený květák a česnečka, pozítří sekaná a vývar 🙂

edeltraut
11. říj 2013

@victress super tip na příští týden - děkuji 🙂