Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

monad
13. lis 2013

znojemská (hovězí) s rýží a malá měla rajskou 🙂

pusolamy
13. lis 2013

v pondelí zbytky z neděle řízek + salát, pizza a knedlickova polevka od babicky
utery segedín ( muj uplne prvni a byl pochvalen )
dnes mala brokolicovou polevku vatazenou z mrazaku a my špagety
na zitra tu mam kvetak tak bude obalovany s bramborem a okurkovym salatem
a ma patek si myslim na bramboraky a nejaky vyvar asi

nellygray
13. lis 2013

Včera k obědu dušená kapusta s uzeným masem a bramborem. K večeři plněné portobello, bageta, salát. Dnes k obědu krůtí plátek a hranolky. K večeři čerstvé těstoviny, děti s goudou a kečupem, my s manželem trochu sofistikovaněji se sušenými rajčaty a parmazánem.

laurital
14. lis 2013

Na oběd bude sýrový koláč z listového těsta a na večer to vidím na keftedes s balkánem, tzatziky a bagetku.A aby iluze dovolené byla dokonalá, dávám nachladit bílé vínko 😀 .

pinicka
14. lis 2013

Prosím může mi některá maminka doporučit nějaké stránky se zdravými recepty pro děti?Děkuji

pajenka
14. lis 2013

@pinicka http://receptydetem.cz/ jsou to stránky maminky @gabrielaa něco má i ve svém albu Vařila myšička kašičku aneb... https://www.modrykonik.cz/blog/gabrielaa/album/...

roma_ka
14. lis 2013

Vývar a losos s bramborami, k večeři třeba krupička zdobená lentilkami, zítra dušená mrkev s hovězím z vývaru 🙂

nellygray
14. lis 2013

K obědu hustá zeleninou polévka (květáková s bramborem a mrkví), k večeři kuře pečené na zelí s bramborovými šiškami. Štrůdl z posledních jablek ze zahrady.

lenkazdenek
14. lis 2013

Špíz z vepřového masa s bramborem a k večeři švastkové knedlíky se zakysanou smetanou a skořicí

laurital
15. lis 2013

Na oběd na přání starší dcery rajská s kuličkami z mletého hovězího s kolínkama a na večer mám chuť na malou hospodskou čuňárničku 😉 -kuřecí s broskví, šunkou a sýrem, hranolky.
Doufám, že to Pohlreich nevidí... 😀

pinicka
16. lis 2013

@pajenka Moc děkuji za odezvu,určitě se mrknu! 🙂

laurital
16. lis 2013

Bretaňské fazole a opečený telecí párek přímo od řezníka, chléb a na večeři steak, opečené brambory a fazolky na slanině 😉

nellygray
16. lis 2013

K obědu květákové placičky s brkaší a polníčkový salát a k večeři vývar z kuřecích drobů s játrovými knedlíčky.

lucifereeek
16. lis 2013

guláš s chlebem, prošívaná deka a zítra roláda z mletého masa s brambor. kaší, vývar s nudlemi

1luciferka1
16. lis 2013

svíčková ze včera - uleželá je ještě lepší 😵 a tvarožník s meruňkama ke kafíčku

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadja73
16. lis 2013

HoIlky, nemate recept na vonavou a krehkou kachnu, co vari Cinani? Nam strasne chutna ta krusta a vubec vsechno, ale recept na netu nemuzu najit. diky

laurital
16. lis 2013

@nadja73 Musíš vzít brčko a nafouknout jí kůži od masa a potřít medovým roztokem.

nadja73
16. lis 2013

@laurital to je dobry, ale ja bych potrebovala celej recept 😉 i jak se ta kachna pece, jestli se naklada a do ceho, jak dlouho se pece, aby nebyla vysusena. Ta jejich sojovka je taky uzasna, je s necim nakombinovana,...apod 🙂

kammka
16. lis 2013

v pondělí k obědu zbytky z víkednu, tatínkovi k večeři k svátku řízky s bramborem a zeleninka,
v úterý jsme jely s holkou k zubaři, babi s malým dojedli skoro řízky, večer studená mísa - sýr, kladnke,zelenina chleba, středa kuře s kuskusem, večeře švestkové knedlíky z tvarohového těsta se zakysankou, čtvrtek k obědz zbytky kuřete, večeře zapečené tousty se šunkou a sýrem, pátek jsme nějak oběd zazdili, byla jsem s malým u mudry, k večeři květákový nákyp a salát
dnes segedín s kupovaným knedlíkem, polívka nic, jsem nějaká líná..
zítra asi segedín, nebo nevim co.. původně jsem vařila na celý víkend, ale možná se tu staví tcháni a tchán segedín nejí ☹ možná to vyřeším polívkou a druhý si holt děda nedá..

katka_mel
17. lis 2013

U nás dnes hřibová polévka a kuřecí nudličky se šťávou a s rýží nebo pohankou.

elennka
17. lis 2013

U nás dneska vývar z kostí s noky a kuskusem a jako druhé rýže a krůtí kostky na horčici a houbách 🙂

ladie
18. lis 2013

V pátek čočková polévka, sekaná, brambory.
Sobota - byli jsme v rest.
Neděle - vepřové řízky, brkaše
Dneska - hrachová polévka, zeleninový salát s kousky kuřecího masa, hoblinkama parmezánu a krutonky.

laurital
19. lis 2013

Včera kung pao s mandlemi a rýže, dnes to vidím na kuřecí řízky, br.kaši a okurkový salát 😉

ladie
19. lis 2013

@laurital hovězí vývar s masem, zeleninou, nudlemi (už začíná vonět), květák (napůl smažený, napůl placičky. Ještě poslední ze zahrady. Pak nechci květák pár měsíců ani vidět 😝 ), brambory, okurkový salát.

victress
19. lis 2013

znojemská omáčka s rýží, zítra bude s těstovinama
moučník nepečený tvarohový dort s broskvemi

jimmy1
19. lis 2013

dnes a zítra bramborová a zelná pita z listového těsta, mám zaděláno na táč a uvařenou zeleninu na vlašák 😎

sweetest
19. lis 2013

Dnes Mexické fazole s chlebem, švestkové knedlíky z tvarohového těsta s mákem a cukrem, na večeři ševcovský salát s pečivem 🙂
Středa: dršťková polévka ( tu si ale manžel uvaří sám..brrr!), fazolové lusky na smetaně s bramborem a k večeři rybí pomazánka na chlebu 😉
Ve čtvrtek čočka,uzenina a volské oko, k večeři obložená mísa 🙂
V pátek kuře na paprice a k večeři ještě nevím...a o víkendu ani nemluvím 😀 😀 😀 😝

pusolamy
19. lis 2013

co udelat z patizonu?ne obalovany . diky za rady

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz