Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

helcenka
25. únor 2014

Sobota kapr na másle s bramborem, neděle vařené uzené koleno s bramborovým knedlíkem. Včera jsme dojedli co zbylo z víkendu a dnes byly těstoviny s mletým masem, mrkví, hráškem a pasírovanými rajčaty.
Zítra dojíme těstoviny.

kammka
25. únor 2014

včera víkend, dnes krůtí kříddlo na paprice s rýží, k večeři si holka poručila špagety s kečupem, malje měl sunar, pak jsem jela na cvičení s tím, že malej si dá ještě něco tuhýho s tátou...tak místo aby si ohřáli papriku nebo hrachovou polívku, tak se ládovali šunkovým kolenem, koupeným na snídani a svačinu...tak se trochu bojim, že zejtra budem snídat tu polívku ☹(
na tento týden plánuju ještě dukátové buchtičky s krémem, pečené koleno s křenem a chlebem a zelným salátem a dlouhho jsme neměli obyčejný pečený kuře..

laurital
26. únor 2014

Na oběd frankfurtská polévka s pečivem a na večeři smažené čínské nudle s kuřecím masem a zeleninou 🙂

ladie
26. únor 2014

Včera hovězí na houbách, rýže.
A na dnešek se v troubě peče kus vepřového s cibulí a česnekem a k tomu bude špenát a brambory.

momani3o
26. únor 2014

mrkvová polévka , vrabci a rýže

momani3o
26. únor 2014

a zítra čočkovou polévku a plnene knedliky s uzenym masem a zeli

zvirka
26. únor 2014

Já na oběd tvarohové knedlíky s jahodami, malej školka taťka hospoda, večeře mexický guláš s rýží. Zítra šunkofleky s uzeným a v pátek asi klasika - pečené kuře, udělám víc a v sobotu nevařím 😉 Ještě musím vymyslet neděli a co upeču 😕

Jinak, mamky, vymýšlíte jídelníčky samy nebo s manželem (přpadně dětmi)? Ptám se proto, že někdy už nevím, co vařit, a to vymýšlení mi dá víc práce než samotné vaření... 🙄

kammka
27. únor 2014

@zvirka vymejšlim většinou sama, jen když chci vidět nějaký nadšení z plánovanýho jídelníčku, tak se zeptám dcery, jestli mám udělat k večeři palačinky.. chlapovi je to jedno, když se ho zeptám, ale když máme třeba dukátový buchtičky, tak se občas ptá, kdy bude jídlo...

sylvar
27. únor 2014

krůtí sekanou a bramborovou kaši 🙂

kammka
27. únor 2014

k večeři včera palačinky s marmeládou, dnes vepřové nudličky na houbách s knedlíkem..

punky
27. únor 2014

dneska k obedu cockovka s vega salamem a zapecene brambory s brokolici zalite ryzovou smetanou a pickles k vece kvaskovej chlebik drozdova pomazanka a zelenina.Zitra bezlepkove spagetky ze smesi ze sojoveho masa a k vece nejaka polivcicka 🙂

sofinulik
27. únor 2014

@zvirka s nikym se vecsinou neradim.....sama neco vymyslim nebo kouknu na net nebo posledni dobou se inspiruji jidelnickem ve skolce kam vodim malou 🙂
ale v podstate furt neco vymyslim, manzel mi i tak rekne ze jemu je to jedno, on nevybira a jedlik je dobrej 😵
ma fakt par jidel co neji nebo nema rad a jinak pohoda, mala papa ve skolce a doma sni sice taky ne vsechno ale ok, snazim se at je to pestre ale zadna extra super silene zdrava kuchyn to neni spis klasika se zdravyma prvkama 😝

sofinulik
27. únor 2014

vcera jsme dojedli kureci vyvar a sekanou, zeli a knedlik a dnes jsem uvarila veprovo-kureci nudlicky na cinske zelenine se stavou a k tomu kuskus a upekla drobenkovy kolac s lesnim ovocem 😝

zvirka
28. únor 2014

@sofinulik Tak to jsme na tom hodně podobně. Jídelníček ve školce mě teda moc neinspiruje, malý tam moc nejí. Ale manžel ztaky sní, co dostane, tak to je fajn.

krabice1983
1. bře 2014

hovězí guláš a brambory na loupačku 🙂 😀

ffiinnkkaa
1. bře 2014

Losos 🙂

andrissek
1. bře 2014

Čočka s párkem a okurka 😉

samik2008
1. bře 2014

vejce,špenát a bramborové noky

eldoradoh
1. bře 2014

Dnes palačinky na přání manžela, odpoledne má zápas a musí to být něco "lekhého" 🙂, zítra kuřecí závitky se šunkou a sýrem v sýrové omáčce a domácí americké brambory.

zelva
1. bře 2014

Dneska máme brokolicovou polévku a rizoto s kuř. masem a zeleninou.

marecek4
1. bře 2014

rajská omáčka s masovýma kuličkama a s knedlíkem a v troubě je bábovka 🙂

lucifereeek
1. bře 2014

vývar s nudlemi, květákové karbenátky se sýrem a šunkou + červená řepa

sofinulik
1. bře 2014

dnes tchyne upekla koblizky s penou z mrazenych malin 😝 no da se tady hubnout? takove a podobne veci ji musim do leta uz zakazat 😅 neboť budu jeste v cervnu kvůli brichu chodit v perove bunde 😖

leilat
1. bře 2014

Ahoj holky, meli jsme super rychlou veceri, urcite zkuste
tady je recept:
http://www.prosimspinkaj.sk/11/post/2014/02/pal...

ann_87
2. bře 2014

Dnes bude kuřecí vývar, pečená krůta s knedlíkem a červeným zelím 😎

marcicek84
2. bře 2014

dnes bude pečená krkovice s barbecue omáčkou a rýží...no a polévka bude asi kuřecí vývar...od té doby co jsem těhotná, to vaření a pachy z něj,jsou pro mě muka... 😒

lucifereeek
2. bře 2014

polévka z červené čočky s droždím, pstruh s bramborem + kompot z třešní

kammka
2. bře 2014

v pátek jsme dojedli čtvrtek - vepřové nudličky s rýží nebo kneldíkem, včera v poledne s tátou, štěpkoval, tak jsme si tam spolu očmoudili buřtíky a doma pak byly krůtí řízečky, brambory, rajčátka, tatarka, dneska hrstková polévka s bílou novarovou polévkou, smažený hermelín, brambor, děti dušenou mrkev a zbylý řízky..jako dezert kakaový pudink s piškoty a jablečnou přesnídávkou..odpoledne jsem pekla škvarkový placky.. tak byly k večeři..

zítra už jde konečně holka do školky , my si dáme s klukem zbytek brambor a dušenou mrkvičku..

edeltraut
2. bře 2014

My jsme dnes měli vývar s kapáním a vepřové na pepři. Zítra dojíme vepřové a udělám k tomu kulajdu. Na úterý je v plánu čočka 🙂 a asi bramboračka - pro nejedlíky čočky 🙂

kammka
3. bře 2014

@edeltraut prosímtě jak ti malá jí maso??
Tondič teď poslední dobou vůbec, všechno plive, nebo si to z pusiny vyhrábne rukou a háže po zemi 😒 😒 jediný mletý spolkne, myslela jsem, že kvůli zubům, mmá v puse teď dvě fialový otekliny a jeden zub se mu proříz a má tam úplně rozdrbanou dáseň, hnus.. jenže on nemá problém s křížalou, tak to nechápu.. dřív jed maso nadšeně a teď ani ťuk..snažím se často vařit luštěniny, abych ty bílkoviny nějak dohnala.. snad to stačí, ale třeba poslední dny měl v podstatě jen omáčku s přílohou, včera brambory s dušenou mrkví, maso ani smykem.. ach jo..
ani drůbeží rozvařený na bahno nechce...