Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

eyael
19. kvě 2013

polévka ze tří druhů masa (kuřecí, krůtí, vepřová kost) s drožďovými knedlíčky, kynutý knedlík a szegedín. Jako zákusek štrůdl.

ladkaspackova
19. kvě 2013

vývar a zemlbábu....

radulka57
19. kvě 2013

Kuřecí smažené řízky, brambory 🙂

monavika
19. kvě 2013

brambor a veprovy platek se slaninou a nivou zapeceny v alobalu

1luciferka1
19. kvě 2013

kuřecí vývar, kuře na tymiánu s rýží a červená řepa

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eyael
19. kvě 2013

zítra budou k večeři zbytky od oběda (polévka, szegedín, knedlík), k obědu bude lušeninová polévka hrstková (fazolky, čočka zelená a červená, velké bílé fazole atd co dům dal) a tortila s restovaným masíčkem, zeleninkou, dresinkem a zapečená se sýrem. Měla jsem tortilu už před dvěma dny a mám na ní chuť znovu, je to skvělá rychlovka 😉

helcenka
20. kvě 2013

Dnes dojíme pečené krůtí stehno se špenátem a brknedlíkem, zítra absolutně netušííííím. Nějak mi došla inspirace na jednoduchá a rychlá jídla 😖 .

babulinkab
20. kvě 2013

zítra opečené kuřecí nudličky na cibulce, obloha se syrové a sterilované zeleniny, dresing, celozrnné pečivo....a šopský salát

mrnous81
20. kvě 2013

Dnes vařené brambory s máslem a pažitkou,k tomu filet z hejka 🙂 Zítra udělám domáci pizzu na plech 😉

edeltraut
20. kvě 2013

Čočka a volská oka. Zítra kuřecí kousky s rýží.

ladie
21. kvě 2013

Od večeře zbyly halušky s brynzou a slaninou.
Jinak jsem uvařila kulajdu a rajskou s knedlíkem. Takže si každý dá, na co má chuť.

katka_mel
21. kvě 2013

Tak my dnes petrželová mléčná polévka a vepř. maso s těstovinou.

petrajavor
21. kvě 2013

Holky nemáte někdo nějaký dobrý a vyzkoušený receptík na rebarborový koláč?

power700
21. kvě 2013

@helcenka u nás dnes zapečené těstoviny, zítra játrová omáčka s rýží. 🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikiii
22. kvě 2013

Zeleninová polévka, holandský řízek, brambory a okurkový salát.

katka_mel
22. kvě 2013

Ahoj. Já vařím polévku takovou co dům dal. Chtěla jsem dělat vločkovou se zeleninou, ale vloček bylo málo, tak jsem tam šupla i čočku, které bylo taky málo. Tak dohromady to bude snad dobré. Jinak hlavní jídlo zbylo ze včera. 🙂

kajalka
22. kvě 2013

@petrajavor Dělala jsem buchtu himaláje a do ní vrzla rebarboru. Výborná kombinace. http://www.toprecepty.cz/recept/6929-buchta-him...

edeltraut
22. kvě 2013

Já mám pro dětičky vývar a jdu dělat rýžový nákyp - nějak mě honí mlsná 🙂

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cervena_vila
22. kvě 2013

Upekla jsem loupáčky plněné drcenými velikonočními zajíci a bojím se, že do večera nezbudou 😅

monavika
22. kvě 2013

vcera byly hranolky s rizkem,dnes knedlik,krenova omacka a platek veproveho masa

saaralota
22. kvě 2013

Dneska fazolová polévka.

helcenka
22. kvě 2013

@power700 - játra bohužel jím jen já, rychlé zapečené těstoviny byly dnes 😀 .
Zítra bude ryba, ještě uvidím, jak ji udělám a v pátek jsou děti doma, tak tradičně na přání špagety 😉 .

helcenka
22. kvě 2013

@petrajavor - já dělám rebarborovou bublaninu s tvarohem, je moc dobrá, taky ještě klasický kynutý koláč s rebarborou a drobenkou, ale na to je potřeba spousta rebarbory, jinak je to takové nijaké.
A monyliny tady dávala odkaz na rebarborový koláč s pudinkem.

babulinkab
22. kvě 2013

zítra výpečky, zelí, knedlík
sobota sekaná, brambory s máslem a pažitkou, sterilovaná zelenina, zeleninový salát a odpo v sobotu grilovačka - maso, klobásy, zelenina (kukuřice, paprika, žampiony,...)

power700
22. kvě 2013

@helcenka u nás taky špagety, když jsou děti doma, jejich oblébené jídlo🙂
a prosím tě, zaujala mě ta rebarb.bublanina s tvarohem, dáš mi recept, Díky.

jimmy1
22. kvě 2013

zítra budou špagety s masovou směsí, hrachová polívka, a chtělo by to nějakou buchtu 😎

miriska
23. kvě 2013

my dneska dojídáme sekanou plněnou párkem a vajíčkem s bramborovou kaší a uvařila jsem vybornou francouzskou cibulačku se zapačeným toustem se sýrem...