Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jaryh
1. dub 2016

máte někdo jídelníček na míru kvůli hubnutí? Jeden jsem si ne
chala poslat, ale nevím zda dobrý, jinak pro rodinu vařím normálně, dnes kuřecí maso přírodní a brambor, k tomu okurkový salátek

markves83
2. dub 2016

Dnes byl k obědu řežábek a česnečka a salát z červené řepy a ředkve

martunecka
2. dub 2016

Gordon Bleu s bramborovou kaší a šopský salát 😉

lullli
7. dub 2016

Nudlová polévka a zeleninové rizoto se žampiony.

zlatkavlk
7. dub 2016

@markves83 co je řežábek prosím? 😀 nikdy jsem to neslyšela...

zlatkavlk
7. dub 2016

Já jsem dnes ohřála jarní závitky, k tomu salát z rukoly a na zítra peču sekanou 🙂

kolibricek36
7. dub 2016

@zlatkavlk řežábek je z cukety - u nás tomu říkáme cuketová pizza

kolibricek36
7. dub 2016

jinka právě jsem dovařila rajskou polívku na zítra a na druhé asi budou palačinky, nebo stryky .... co se mi bude chtít .... 🙂

buldam
12. dub 2016

začínáme s partnerkou sacharidové vlny a přípravu na léto , dnes k jídlu Caesar Salát s kuřecím masem a uzené tofu 🙂

martunecka
12. dub 2016

Kuřecí vývar s kapáním a roštěná s jasminovou rýží 😉 a na zítra Pražské koláčky 🙂

zlatkavlk
12. dub 2016

Dnes byl alpský knedlík s vanilkovou omáčkou 🙂

solinka1974
12. dub 2016

Bengálské cuketové karí, kokosové karí, rýže basmati a jogurt 🙂

lullli
12. dub 2016

Hrášková polévka a zapečené brambory s brokolicí a na večeři topinky.

lullli
14. dub 2016

Kmínová polévka a rajská omáčka s těstovinami.

ladyhacek
16. dub 2016

manžel dnes dělal - hovězí hamburgery 🙂. Zítra bude kuřecí vývar a červené rizoto

babanci
16. dub 2016

Chilli con carne.

zlatkavlk
16. dub 2016

Dneska přírodní krkovice pečená s cibulí a česnekem a br.kaše 🙂

markves83
17. dub 2016

@zlatkavlk no ony jsou dva druhy řežábku, ten náš byl z rohlíků, vajec, kopřiv a uzeného masa, trochu pracnější, ale stojí to zato a příloha jen salát.

klarapaldova
18. dub 2016

Dneška dietka, ale včera dobrota. Maso tří chutí, panenka, hovězí, kotleta a opečený brambor k tomu byl česnekový dresink, zeleninová polévka😁

victress
14. kvě 2016

@ladyhacek červené rizoto? jako paprikové?

@solinka1974 krása, jako z restaurace 🙂

chris_n
14. kvě 2016

čočku se sekanou 🙂

markves83
14. kvě 2016

Chřestová polévka a rýžový nákyp

eimmy
14. kvě 2016

biftek, bramborové nočky s panchettou a hnědými žampiony a večer bude chobotnicový salat... nemáme doma malou tak si dáváme do nosu ona je tady na to ještě malá

misulka84
14. kvě 2016

Brokolicová polévka, bram.kaše s hovězim karbanátkem

ladyhacek
14. kvě 2016

@victress ano paprikové 🙂 > já to mu říkám červené > kuřecí maso uvařené- sleji vývar v něm uvařím rýži s paprikou a přidám maso 😉

mr_falko
14. kvě 2016

dneska bude chrest s holandskou omackou, mnam

angelyn
15. kvě 2016

Vcera uzena polevka a fazolova macka s uzenym a hazanyma siskama....a dnes pohoda - jedeme na obed ke tchyni 🙂 takze jsem upekla citronovo maslove rezy 🙂

mr_falko
15. kvě 2016

brokolicova polevka a smazaaaaaaaaaak 🙂

markves83
15. kvě 2016

Dnes k obědu zapečené brambory s kuřecím masem a šlehačkou

zlatkavlk
15. kvě 2016

Včera pečené kuřecí stehno s cibulí a chorizo klobásou se zeleninovým kuskusem, dnes vepř.kýta pečená na přírodno s dijon.hořčičí a šťouchané brambory s pažitkou 🙂