Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
25. črc 2012

@xuxie mně a Románkovi to bude chutnat určitě (časem snad i Alence), my takové polévky máme rádi. S tatínkem už je to těžší, toho to prostě nenaučím i kdybych se na hlavu stavěla. Koriandr je výborný, dávám ho do vývarů a ta polévka má pak úplně jinou chuť. A když tatínkovi nechutná má hold smůlu, teplé obědy má v práci a to mu musí stačit

zuhur
25. črc 2012

A kdybych já věděla kde je ten recept na špaldový palačinky - neopsala jsem si ho a teď ho nemůžu najííííííííííííííííííííííííít ☹

xuxie
25. črc 2012

@zuhur já jsem je tam dávala na str.435, pokud by jsi chtěla ty, co děláme my 🙂

zuhur
25. črc 2012

@xuxie ano ano ano - to jsou přesně ty co hledám, ale ještě mi pár stránek chybělo. Děkuju. Jsi poklad 😉 🙂

zuhur
25. črc 2012

@xuxie máme totiž vykradeno a já nemám nic k snídani 😅

tygrous
25. črc 2012

Holky, v bedýnce jsme dostali dve cukrové kukuřice...co s nima??? Díky😉

lajcikova
26. črc 2012

@tygrous používam do špízu

luznicarka
26. črc 2012

@tygrous UVařit ve slaný vodě s máslem a sníst náš malej to miluje 🙂 😀

zizala79
26. črc 2012

dnes jen rychlovka těstovinový salát

kammka
26. črc 2012

mám uvařený předek z králíka, tak asi z něj rizoto po česku..přijela jsem z poradny, kde jsem se konečně dozvěděla, že se něco děje, taky aby ne ve 41.týdnu, že... já se už trochu bála, že jsem slonice..tak snad to vaření zvládnu, už mně docela citelně bolí břich, to už tu sice bylo, ale hlavička je dole...tak dojdu s čubou, uklidím po ní binec, co tu dokázala za ty necelé dvě hodinky vytvořit a jdu na vaření...

sarunatko
26. črc 2012

Dnes bude jen žampionová omáčka a těstoviny, nějak se mi nic nechce.

terkat22
26. črc 2012

Dneska grilovaní takze-kridylka v barbecue a medove omacce,klobasky,grilovana kukurice a jarni cibulka,hermelin 😝

brusinka.pusinka
26. črc 2012

@kammka teda to se Toníčkovi na ten svět moc nechce🙂 šup ať už se zítra narodí🙂 bude jako moje Karamelka🙂 😀
u Nás dneska jen šunkofleky ale z kolínek a brokolicový klasický krém s krutonky🙂

pitruskaskarolinkou
26. črc 2012

domácí langoše, česnek, sýr, kečup a šunka 🙂
polévka - brokolicový krém

babulinkab
26. črc 2012

koprová polívka
zapečené brambory, zeleninový salát

jaja01k
26. črc 2012

boloňské špagety

xuxie
26. črc 2012

@zuhur bych tě chtěla mít doma, palačinky k snídani, krásná představa 🙂 doufám, že tě alespoň náležitě ocenili 😉
Já jsem je dělala dnes odpoledne, ale jenom z půllitru, v tom teple se mi nechtělo.

zuhur
26. črc 2012

@xuxie děkuju. Byly výborné. Také jsem dělala jen z půl litru. Ještě tam tři jsou. Ono to k té snídani jde rychle. Těsto jsem si udělala večer. Ráno bylo krásně odleželé a už jsem jen smažila.
Recept už mám uložený 😉 Určitě budu dělat.

xuxie
26. črc 2012

@zuhur mám radost 🙂

renny7
26. črc 2012

Prosím poradily byste mi nějaký dresing na tortily ???

petrufa86
26. črc 2012

@renny7 česnekový, pažitkový???

samsulak
26. črc 2012

Holky chtela bych se zeptat mate nejake osvedcene recepty s cuketou? dekuji

xuxie
26. črc 2012

@petrufa86 klidně kombinace 😉 Pro muže dělám zakysaná smetana, sůl, česnek, jalapeňo a čedar a pro sebe zakysaná smetana, sůl, česnek, koriandr a pažitka.

petrufa86
26. črc 2012

holky, nemáte recept na pomazánku z olomouckých tvarůžku???

margot80
27. črc 2012

kucharinky srdce se soli hned na zacatku vareni?

timbouctou
27. črc 2012

tak ta rajčatová polévka zahučela 😀 a dnes k ní kuřecí stehna na citronovém tymiánu a rýže. Po obědě ořechovou zmrzku, k večeři zbytek polívky a bramborový bác.

bulinka
27. črc 2012

hrášková polévka a jako druhý bude kuřecí stehna, zelí a domácí bramborový knedlíček

werry
27. črc 2012

bramboračka

petule246
27. črc 2012

cuketové bramboráky a měly úspěch 🙂

helcenka
27. črc 2012

@margot80 - já ho solím tak po 15 minutách dušení 😉