Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

petrajavor
9. led 2012

Včera vařil manžel a bylo to výborné...dneska jsem na řadě já a budou bramboráčky s kuřecím masem 🙂 a plněný hermelín ořechy a česnekem 🙂

moudivlacek
9. led 2012

@eriska diky neva ja ho jen okorenila a udelala na masle se slaninou
vy mate doma nejakeho myslivce,vim,ze porad pises ze mate nejakou zverinu 🙂

zuhur
9. led 2012

Dneska mám kuře na paprice s těstovinami.

krakorka
9. led 2012

dnes kuře plněné jablky a cibulkou s bramborem

eriska
9. led 2012

@moudivlacek jj, manža je hooodně vášnivý myslivec, je jím teprve dva roky, tak si to užívá🙂

gab7
9. led 2012

@petrajavor taky dělám bramboráčky s kuřecím,ale s kuřetem ... kuře je na žampiónech a na šlehačce 😉 ,teď jsi mi to připomněla,takže o víkendu uvařím,v týdnu nestíhačka,chodím do práce 🙂 díky za tip 😉
u nás dnes bude rychlovka až dorazím z práce špagety s omáčkou 🙂

gab7
9. led 2012

@sarunatko můžu se zeptat,jak děláš lososa? koupila jsem,a chystám se na něj,děkuju za tip 😉

zuzi82
9. led 2012

Ahojky, tak my dnes dojídali svíčkovou ze včerejška. Mňam. 😉

zdenka561983
9. led 2012

Ahojky já nic ale synovi jsem udělala rajsou omačku s rýži....

marhulinka
9. led 2012

Ahojky,ta u nás dneska k obědu jen bramborová polévka s kroupama a zeleninou a k večeři budou špagety 😵 Na zítra večer uvařím kuře na paprice

kristi
9. led 2012

květáková polévka s krutony a pak zel. kuskus a filé

miskadis
9. led 2012

Čína s rýží.

sarunatko
9. led 2012

@gab7 Lososa dělám úplně jednoduše - jen ho osolím a posypu citronovým pepřem a dělám na grilovací pánvi úplně bez tuku - nejdřív kůží dolů a pak otočím. Je to za chvilinku a my to takhle máme nejradši.

handm
9. led 2012

@kammka v tom případě doufám, žes dělala králičí řízky 😀😀😀

laloona
9. led 2012

hovězí vývar s nudlemi a kuřecí směs s rýží

kammka
9. led 2012

@handm jsem líná a taky hned ze všeho unavená, králíci zatím žijou a řízečky budou z prasátka 🙂
navíc ti králíci na zabití jsou starý samice, to bude tak do omáčky..nebo rizoto...

já k obědu jen kuřecí vývar a naházela jsem do něj zeleninu co jsem tu našla... dobrůtka... 🙂

handm
9. led 2012

@kammka tchýně vždycky říká, ty starý parkosy sousedovum nebo do sekany... 😀😀😀

jinak my dnes obídek s tatkou v restauraci, kuřecí vývar, já testoviny alarabiatta, mnam. budou asi pálit víckrát 😀:-d😀😀 feferonek tam bylo pro celoiu armádu 😀

kammka
9. led 2012

@handm taky jsi těhotná???? 😀 já bych si dala taky něco ostrýho, ale nechce se mi vařit jen pro mně....malou pálí i špetička kari ☹ a já si nedávno pořídila červenou kari pastu... 😒

kristi
9. led 2012

@handm to znam, ja mela kureci se smaz. ryzi a jeste jsem si na to fikla pul lahve chilli....auuuuu 😀

eriska
9. led 2012

holky, chtěla jsem se zeptat, kde se dá koupit hovězí svíčková? já se ptala u nás v řeznictví a tam sice objednají, ale musí se vzít celá, ne dva plátky 😠

handm
9. led 2012

@kristi dobrodruhu 😀 Já ty feferonky poctivě vybrala, protože to by byl masakr, ale ono to bylo tak "napálený" už z jejich přítomnosti....😀 Ale jinak já pálivý moc ráda...

@kammka já právě nemohla dát malému ani olíznout těstovinky, jak to bylo načichlé a prolezlé tou feferonou

kristi
9. led 2012

@eriska to je divny, u nas ti ukrojí i dva, když chces.....no ale my jezdíme do Makra, koupíme celou, naporcujeme a máme v mrazaku, není to na skodu, fakt vyzkouseno. Chutná to stejně, jen to nesmis nechat rozmrznout v mikrovlnce

@handm no ja za to nemuzu...... 😀 😀 😀 radsi si cestou do skolky koupim kefir 😅

handm
9. led 2012

@kristi tak z kefiru mě by se udělalo asi ještě hůř než jen z těch feferonek 😀😀😀

maybay
9. led 2012

dnes udelam kure pecene s ryzi 🙂

janinka23
9. led 2012

Holky mám doma zakysanou smetanu, můžete mi někdo poradit nějaký moučníček?
U nás dnes šunkofleky a zeleninová polévka

anieanne
9. led 2012

@janinka23 Já miluju zakysanka + piškoty + ovoce. A prokládají se vrstvy - do misky piškoty, na to ovoce, zakysanka, a tak dál, než ti dojdou suroviny. Pak dát do lednice, aby se to hezky natáhlo a ty piškoty změkly, a labůžo 🙂

reruna
9. led 2012

@eriska a že bys vzala teda tu celou, nakrájela a dala po 2 plátcích do mrazáku a pak jen vytahovala, když na ni bude chuť?

eriska
9. led 2012

@reruna @kristi ještě mě napadlo, zkusit druhé řeznictví, ale tam nechodím, tak nevím, jak moc je od nich masko dobrý, zkusit se zeptat můžu..no, celou, mám plný mrazák srnky a kance, nedám už ani nanuka 😅 takže bychom ji celou museli hned sníst a na to je fakt drahá..jsem ji chtěla manžovi udělat k narozkám, on ji zboňuje.
@janinka23 my máme rádi, piškotové těsto, pudink, zakysanka,kakao, nebo jak píšou holky, ušlehám šlehajdu,do toho zakysanku, piškoty, meruňky, zbytek zakysanky se šlehajdou obarvím kakaem, dám další vrstvičku, nebo to samé, ale místo piškotů nadrcené sušenky smíchané s máslem a když si dáš práci a pohledáš, tak tu pár stránek zpět psala brusinka receptíky..

peroli
9. led 2012

šunkofleky a brownies

jitafol
9. led 2012

Pečená kačenka, houskový knedlík, zelíčko............MŇAM............akorát tak zhubnout😀