Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

evuss
4. bře 2013

u nás dnes: kmínová polévka, hovězí po zahradnicku s rýží. Na sváču pudink s piškotama.

sarunatko
4. bře 2013

Dneska hovězí vývar, filé s bramborovou kaší a manželovi do práce nudle se zeleninou a kuřecím masem.

kitinka76
4. bře 2013

včera jsme měli znojemskou s rýží a dnes http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=95403

lomanta
4. bře 2013

kuřecí závitky se sýrem a šunkou, k tomu rýži

adelka89
4. bře 2013

my mámednes krůtíroládu se švestkovo brusinkovým máslem a přílohu jsem tentokrát udělala řeřichový bulgur 😵

michamicha
4. bře 2013

Čočka, párek a zelný salát 🙂

ia.
4. bře 2013

@evuss prosím prosím recept na hovězí po zahradnicku..
jinak já tento týden v práci, zaskakuju za kolegyni co má dovolenou, pro obědy chodím do restaurace, pomoooc..je to hrůza po těch x letech domácího jídla jíst tyhle blafy 😝 dnes hrášková rýže s vepřovým na kmíně, byla to UHO omáčka plná glutamátu, maso tvrdé, jen rýže ušla....

renatab
4. bře 2013

u nás máme bramboráky ze včera, na večer vařím uzenou polévku a s dcerou na oběd máme kuskus se zeleninou a mletým masem

jika10
4. bře 2013

Dneska plnena sekana s br kasi 😉

nellygray
4. bře 2013

K obědu jen hovězí vývar s noky, zeleninou a masem. K večeři bude rajská s hovězím masem a s těstovinami.

helcenka
4. bře 2013

dneska jsme dojídali, co zbylo z víkendu, takže polévka zeleninová, prďola vepřové na kmíně s rýží a já meruňkové knedlíky s tvarohem od babičky, a ještě i na zítra nám zbylo pečené kuře s bramborem...

mjanca
4. bře 2013

zapeceny pangas s brokolicovou smesi a jako prilohu jahly, bramborova polevka s haluskami 😉

lasirena
4. bře 2013

Já si dneska udělala tvarohové halušky na slano s cibulkou mňamí 🙂

jaja01k
4. bře 2013

Vepřové plátky s hráškem a kukuřicí, k tomu rýže. A hruškový koláč.

edeltraut
4. bře 2013

Halušky, manžel s uzeným (celý víkend strávil u udírny, tak ať z toho taky něco má 😀 ), já brynzové. Děti nejspíš palačinky 😀.

aaadus
4. bře 2013

Gnocchi zapečené s rajčaty a mozzarellou

kammka
4. bře 2013

k obědu jen palačinky, co zbyly ze včerejška od večeře, k véči jsme si dali zlatokopeckou snídani: fazole a vajíčka 🙂

co zejtra, netuším...

beruskanula
4. bře 2013

my dnes dojedli papriku s testovinama

zitra dopo jsme pryc, tze jak prijdeme, udelam jen testoviny s tvarohem a k veceri budou brambory pecene v troube a k tomu vinna klobasa

pajula
5. bře 2013

My dneska pekáč plný masa a anasasový řezy s krémem 🙂

mrnous81
5. bře 2013

rizoto ze včera 😉

nikiii
5. bře 2013

Já dneska zapeču gnocchi se špenátem, sýrem a smetanou, a na odpoledne bude buď citronová babeta nebo estonský kringel, ještě jsem se nerozhodla.

sarunatko
5. bře 2013

Včera jsem zkoušela pudinkové šneky podle @nikiii a jsou teda výborné, akorát jsem se trochu vztekala u toho krájení 🙂

nikiii
5. bře 2013

@sarunatko To já taky, byla jsem rozhodlá to podruhé nedělat, ale potom po ochutnání jsem změnila názor a budu se vztekat někdy znova 😀 Jsem ráda že vám chutnalo 🙂

prdecek
5. bře 2013

dneska šunkafleky z domácího uzeného a k tomu chlap kyselej okurek a já asi kompot

pitruskaskarolinkou
5. bře 2013

vícezrnný chleba - slunečnicové, lněné a dýňové semínko + ovesné vločky
smajlíci na karneval do školky
milovaná klasika z dětství - dušený mix 🙂

monyliny
5. bře 2013

Játrová omáčka s rýží a ke kávě medovník 🙂

nikiii
5. bře 2013

@pitruskaskarolinkou Ti smajlíci jsou božíííííííí. Přesně to bych potřebovala na konec měsíce pro dcerku do školky na narozky. Nepamatujete si náhodou kde jste sehnala formičky?

pitruskaskarolinkou
5. bře 2013

@nikiii tak to si pamatuju docela přesně 😀 😀 😀 😀 kolečko je plastový hrneček - jeho hrdlo, pusa je ručně vyřezaná nožem a očka jsem měla malé vyřezávátko na cukroví, tak akorát na očka - co se s ním dělají na lineckém průřezy 😉 Takže se toho nebojte a experimentujte i bez vykrajovátek 😉

kammka
5. bře 2013

takže máme doma opět rýmičku a to hned 2x, doktorka vyloučila cokoli horšího.. aspoň jsem v civilizaci něco koupila.takže dnes bude kuře s těstovinama, zítra asi masové kuličky, rajská, knedlík..

blahova_andrea
5. bře 2013

kuřecí vývar s masem a nudlemi, smažený celer, bramborová kaše, zelený salát