Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

laurital
21. led 2014

Bigos 😉

zelva
21. led 2014

Chilli con carne z kuřecích jatýrek (ale skoro nepálivé pro děti 😉 s rýží. Dopálíme si to s manželem až na talíři 😀

kammka
21. led 2014

@laurital ten miluju!! dělá máma, je Polka...už jsem ho hezky dlouho nejedla, já si jí snad řeknu o rcp...

my hovězí polévku z oháňky, vařilo se to přes noc, takže síla, maso se rozpadalo.. se zeleninou a rýží. k večeři upeču krůtí křídlo, asi s bramborama

laurital
21. led 2014

@kammka Je fakt luxusní, vařila jsem přes noc v pomalém hrnci.
Polévka z oháňky je nejlepší!

ladie
21. led 2014

Burritos

punky
21. led 2014

dnes k snidani kvaskovej chlebik s cockovou pomazankou.K obedu jahlovej knedlicek spenatek a masicko.Svacinka jahlova kase varena v ryzovem mlece s dusenymi jablicky.K veceri cesnekova kremova polevka zahustena hraskou a smetanou ovesnou. 🙂

kammka
21. led 2014

@punky jáhlovej knedlíček zní dobře, mohu poprosit o rcp???

punky
21. led 2014

@kammka ja tam davam i mlecnou ryzi s mlekem to nema nic spolecneho koupis ji DM nebo globusu myslim ze znacka je alnatura.takze uvarim jahli a tu ryzi cca stejny pomery vse dam do misi posolim a vse zakudlam a pridam spaldovou celozrnou jen zaprasim a necham hodinu prikryte v teple pak znova dam mouku a udelam sisky a varim v osolene vode az vyplavou jsou hotove.a nemusi se to testo ani nechavat odstat.delala jsem knedliky i z kuskusu a quinoi.jsou nejen zdrave ale i vyborne 😉

xpila
21. led 2014

Špenátovo-pórková polévka s bramborami a jablečno-švestkový crumble, jen místo obyčejné drobenky jsem ji udělala z trochy celozrnné krupice, vloček a mandlových lupínků.

ladie
22. led 2014

Kuřecí vývar, dušená mrkev s hráškem a brambory.

laurital
22. led 2014

Zeleninový salát s kuřecím masem a yofresh 😉

berynka
22. led 2014

bramborová polévka, zapečené těstoviny se zakysanou smetanou šunkou a žampiony

pe3ka
22. led 2014

rohlíčky s nutellou 😀 jinak je uvařeno ze včerejška, zeleninová polévka s rýží, smetanové brambory s kuřecím masem

kammka
22. led 2014

my dnes s malým jen hovězí polévka a do ní jsem uvařila quinou.. stačilo.. teď peču koláč s jabkama, rozinkama, mandlema a zakápla jsem ho rumem z Vánoc, přeci ho nenechám , aby se "vypařil" 😀 😀 😎 😎 dala jsem do vosích hnízd cca dvě lžíce a půl litru je fuč.. asi "myši"
k večeři buď ta polévka, nebo vajíčka...Toník bude mít kaši..

punky
22. led 2014

celozrne testovinky s makem a polite provamelem(sojove maslo) k svace presnidavka jablickova.a zadelala jsem na pikles 🙂

laurital
23. led 2014

Karbanátky s bramborovou kaší 😉 a polévku z hov. oháňky, na kterou mám chuť od úterý, kdy mi ji připomněla kammka 😀

blahova_andrea
23. led 2014

rajská s kolínkama a plněné papriky

p.e.t.u.l.k.a
23. led 2014

@kammka prosím recept na koláč 🙂

mjanca
23. led 2014

hraskova polevka s krupicovymi noky a rizoto se syrem a cervenou repou 🙂

lamarika
23. led 2014

Krutí maso s hořčičnou omáčkou a rýží 🙂

kammka
23. led 2014

@p.e.t.u.l.k.a no... když já to udělala skoro jak pejsek s kočičkou.. v lednici mi zkyslo mlíko z kravína a na chodbě byla bedna jablek na přebrání..hrnek hladký, hrnek polohrubý mouky, necelý hrnek cukru, 2 vajíčka, cca hrnek mlíka, prášek do pečiva, špetka soli, pár lžic oleje..nahoru na těsto rozinky, na ně naplátkovaný jabka, opravdu hodně.. posypat mandlema a pokapat rumem.. ten tam teda nakonec skoro není cítit.. po upečení jemně pocukrovat a dochutit skoořicí

dneska jsme vyrazili na nákup, cestou zpátky mi usnul malej v autě, takže jíst budem něco, až se probere 🙂 jen nějakou rychlovku..asi dojíme polívku, tentokrát s těstovinama
koupila jsem vepřové ledvinky, mleté maso a kuřecí čtvrtky.. takže bude velký vaření.. ledvinky na cibulce s rýží, rajská s masovými kuličkami a těstoviny a kuře nejspíš upeču...

p.e.t.u.l.k.a
23. led 2014

@kammka taky tak peču :D

punky
23. led 2014

k obedu houbova omacka z hlivy tahustena hraskou a ochucena shoyu omackou a priloha natur ryze 🙂

ladie
23. led 2014

k obědu jsme dojedli zbytky (kuř.vývar, dušená mrkev s hráškem+brambory, chilli con carne+rýže).
Večeře bude "kvásková". Upekla jsem chleba a k němu udělala pomazánku z domácí lučiny. A v míse odpočívá těsto na kváskové lívance s ovesnýma vločkama a na plotně bublá borůvkový žahour.

terunka88
23. led 2014

K večeři červená čočka s volským okem a oblohou - salátovou okurkou 😉

ladie
24. led 2014

Dneska jsme s prckem sami doma, tak uvařím jen nějakou polévku (asi minestrone), dojíme lívance od večeře a já si udělám salát.

blahova_andrea
24. led 2014

kuskus s kuřecím masem a zeleninou

laurital
24. led 2014

Vykostím kuře a upeču roládu s rýží a ze skeletu bude polévka s kapáním 😉

1luciferka1
24. led 2014

quinoa,kukuřice, hlíva, cuketka, sušená rajčátka, kuřecí maso na způsob rizota 😵 nahoru lžička zakysanky a trochu tvrdého sýru

punky
24. led 2014

k obedu borsc a jako dezert krem z ryze a jablickovej kompot vse bez laktozy a lepku a cukru 😉