Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kristi
12. kvě 2012

@babulinkab dobrou chut, na to bych mela hnedka chut

evuss
12. kvě 2012

Tak u nás dnes karbanátky s bramborovou kaší a okurkový salát. Na sváču jsem dělala domácího pribiňáka a na véču bude asi chleba s rajčetem.
Zítra jedem pryč takže udělám těstovinový salát s tuňákem a buchtu s pudinkem a zakysanou.

lucifereeek
12. kvě 2012

dneska mleté maso pod bramborovou kaší a zítra guláš z vepřového v troubě

mochenkaa
12. kvě 2012

@peroli jak jsem slíbila. Ta první fotka je syrové v pekáči. Druhá už s bramborem a tzaziky (kvalita fotky nic moc, foceno na mobil)

djn
12. kvě 2012

kulajda; hovězí plátky s nivou, žampiony pečené v alobalu (pokus, který se vydařil) s paprikovocibulovými bramborami (uvařím a po schládnutí opeču s cibulí a paprikou ve woku)

xuxie
12. kvě 2012

Dnes květáková polévka, hovězí pečeně na zelenině a rýže.

nadja73
12. kvě 2012

vyvar z verpoveho se zeleninou a nudlema, kruti spiz s ananasem, cibuli a slaninou s hranolkama a na odpoledne nemecky kolac z Prostrena. Zatim to kyne, tak uvidime, jak se to povede 🙂
na zitra planuju svickovou.

weri1
12. kvě 2012

@nadja73 já dnes dělám poprvé vývar z vepřového, tak jsem na něho zvědavá

jimmy1
12. kvě 2012

tvarohové knedlíky s jahodama 😵

nadja73
12. kvě 2012

@weri1 tak, kdyz zbydou odrezane kosti, skoda je vyhodit, ne? 🙂 😉

yesu
12. kvě 2012

řízky neklaply, jelikož sem zjistila, že nemám vajíčka, takže byla kýta zapečená s cibulí a hořčicí a brambory v troubě 🙂

karmenta
12. kvě 2012

Nemáte někdo recept na asijskou pálivou polévku, kterou vaří v japonských/čínských bistrech/restauracích? Strašně mi chutná, ale nemůžu najít žádný recept, který by se aspon blížil tomu, jak vím že to má chutnat. Díky moc

ia.
12. kvě 2012

dneska kulajda, ale místo sušených hřibů fazolky, na druhé rizoto s kuřecím, slaninou, žampiony, rajčaty a paprikou, zítra bez polívky, panenka na hříbkách a nové brambory v troubě, dip ze zakysané smetany 🙂

1luciferka1
12. kvě 2012

bramboračka, torteliny s nivovou omáčkou a zítra zvu tchýni a babičku na oběd a budou betoňáky, husa a zelí 😵

nadja73
12. kvě 2012

dnesni nemecke kolace se povedly 🙂 tak uzasne testo jsem uz dlouho nedelala.

nadja73
12. kvě 2012

@karmenta http://www.iprima.cz/prostreno/recepty/tom-kha-kai tuhle thajskou polivku delala v Prostrenu. Pry je taky paliva.

anieanne
13. kvě 2012

Dnes rajská s těstovinou a kuličkami z mletého.

kristi
13. kvě 2012

hraskovou polevku, pecene kure, nove brambory a salat s kefirem.

vcera jsem udelala pl. papriky,ale jeste mi zbylo dost masa, tak dneska musim koupit dalsi

babulinkab
13. kvě 2012

u nás zbytky řízků od včera, akorát jsem udělala cuketovou polívku s chlebovýma krutonama a čerstvý zeleninový saláty
a k večeři hermelínovou pomazánku

lenam
13. kvě 2012

My měli včera k obědu lasagne a dnes opět ryby (duhový pstruh a losos) s bramborovou kaší a okurkovým salátem. Večer jsme pozvaní k přátelům na večeři, tak na přání manžela opět buchta ze zakysané smetany od Brusinky 😀

anieanne
13. kvě 2012

Holky, jak vaříte ? Myslím časově. Vstanete třeba v neděli ráno, uvaříte a pak to na oběd ohřejete ? Já mám totiž vsugerováno, že by jídlo mělo být čerstvý, vařím vše tak, aby se po uvaření šlo rovnou jíst, ale spousta lidí si navaří dopředu, tak jestli jsem "divná" já nebo ostatní 😀

prdecek
13. kvě 2012

kapustová polévka a zapečené brambory s mletým masem

tital
13. kvě 2012

K obedu spagety - olivovy olej, susena rajcatka, cherry rajcatka, mozzarela, bazalka. Pro syna mam hovezi s ryzi a cuketovym prelivem. K veceri pro nas chilli con carne, asi na nachos, a pro synka nudlickova polevka se zeleninou.

kristi
13. kvě 2012

@anieanne ja si dneska udelala tu polivku hned rano, ale kure tam fiknu az pred obedem. Ohrivani moc nemusim, snazim se vetsinou udelat to najednou

peroli
13. kvě 2012

@tital my měli včera podobnou večeři 😀 😀

špagety, sušená rajčata, cherry rajčata, černé olivy, olivový olej, cibule (bohužel ale bílá, neměla jsem červenou) a pravý "parmiggiano regiano" (koupený v italské sýrárně - mňamka) 😵

nikiii
13. kvě 2012

@anieanne Já taky vařím přímo před obědem, ohřívání moc ráda nemám 🙂

nikiii
13. kvě 2012

Jinak u nás dneska vepřové na houbách a kolínka.

babulinkab
13. kvě 2012

@anieanne já většinou vařím ráno a pak před obědem přihřeju, pokud to jde snažím se dopo jít s dcerou ven a ne sedět doma a vařit oběd

jika10
13. kvě 2012

Vcera k obedu vyvarova polivka s nudlema a zapecene kotletky se slehackou a syrem ... Nechci se chvalit, ale byla to mnamina 😀 😀 😀 No a dneska vari babicka, takz eto bude taky vybornej obidek a bude kuratko s nadivkou 🙂

pitruskaskarolinkou
13. kvě 2012

dneska mixgulášek (hovězí a vepřové) zahuštěný chlebíkem, k tomu bramboráčky a nebo čerstvý rozpraskaný žitný chleba 😉