Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sweetest
9. lis 2013

@laurital U nás těstoviny a domácí houskový knedlík (opět manželova tvorba 😀 😀 ). Housky si upekl včera, aby dnes mohl dělat elektriku v koupelně 😉 a maso se také válí v lednici 😅 To by mě ani ve snu nenapadlo, že bude mít někdo stejné menu 😀 😀 😝 😀 😀

laurital
9. lis 2013

@sweetest A mě zase, že někdo má doma tak šikovného chlapa jako ty 🙂
Musíš mi poslat jeho foto, ať si to můj muž vystaví v kanclu s popisem "Můj vzor" 🙂, třeba ho bude inspirovat a půjde do sebe...
Hezký víkend přeji 😉

sweetest
9. lis 2013

@laurital Jako foto manžela? 😀 😀 A nebude Tvůj manžel vypadat divně, s jeho fotkou na stole? 😀 😀 😀 😉 No on je manžel v tomhle fakt úžasný, rád vaří, peče...a hlavně když nám to potom chutná 🙂

laurital
9. lis 2013

@sweetest Divné?Neboj, udělám mu přednášku o motivačních fotech a ještě bude rád, že jsem mu za vzor nedala třeba polonahého Vina Diesela, ne? 😀
Husičku se pan manžel péct nechystá?Že bychom se opětovně sladili? 😀 🙂
To by si naši kluci rozuměli, můj muž zase rád jí a umí kuchaře ocenit, ten by ho chválil...

sweetest
9. lis 2013

@laurital Jj, motivační pohovory jsou hitem poslední doby 😀 😀 😀 Plánuje...Svatomartinskou 😀 😀 Já to nejím, tak se nají až pukne 😝

lucifereeek
9. lis 2013

vývar s nudlemi, kuřecí plátek s broskví, šunkou a sýrem, linecká kolečka
zítra kuřecí stehna s rýži 🙂

edeltraut
9. lis 2013

My dnes rychlovka - přírodní vepřový plátek a hranolky. Zítra bude husička s knedlíkem a zelím (pokud tedy donutím manžela, aby mi jí zaříznul) 😀.

1luciferka1
9. lis 2013

vývar, kačena, dva druhy zelí a bramborový knedlík jako dezert brownies z červené řepy...ještě ted funím 😀

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maybe72
9. lis 2013

Už NIC!!! Polévka z máslové dýně, zapečené brambory s uzeným a nivou, buchta Himaláje, domácí chleba a ovocný salát se zakysanou smetanou (aneb ať žije celé dopoledne u plotny 😀 😀) snad bude těm mým kobylkám stačit i na večeři (pochopitelně vše v dávce prádelní hrnec, kam to dávají, když jsou všichni tencí jako provázek, to fakt nechápu...)

ladie
10. lis 2013

V pátek salát (těstoviny, kuřecí maso, zelenina, dresing

Včera boloňské špagety.

Dneska pečená kachna (jo, na zítř. Martina by měla být husa, ale tu mi nemáme moc rádi), dva druhy zelí (červené a kys.), dva druhy knedlíků (housk. a bramb.). No, kolem plotny skáču už teď a pak se to během chvilky sežere 😀 😀

laurital
10. lis 2013

U nás už je od půlnoci v troubě pomalu pečená martinská husa, kterou tedy sníme v neděli 😀 podle Apetitu.Chudák pes v té vůni musel spát 😝

sylvar
10. lis 2013

od včerejška segedýn z domácího zelíčka, bramborové noky
zítra nevím, mrknu v obchodě, co by se dalo...ale na husu to nevidím, nejím to 😝

lenkazdenek
10. lis 2013

husička na jablíčkách s červeným zelíčkem a dva druhy knedlíků 🙂 manžel už o ní básní od pátku 😀

kammka
10. lis 2013

já na vkend vytáhla z mrazáku rajskou s masovýma kuličkama a základ na zelňačku..a ono to vyšlo na oba dny.. zejtřejšího Martina jsem totál zazdila a to mám jednoho doma 😒 😒 😒 😒

u nás ale taky spíš kachna...ovšem ne zítra..

k večeři dnes polévka z dýně hokkaido a včera špekáčky po lampionovém průvodu.

v týdnu nevim.. bude tu máma. zítra možná segedín, ten bude určo na dva dny, pak by mohly být lívance, dlouho nebyly špagety a napadl mně jáhelník se švestkama..ve středu jdu na narozeninovou oslavu dvou kamarádek, ale zbytek rodiny doma jíst musí..

jimmy1
10. lis 2013

dneska pstruh na másle s bramborem a broskvový kompot
na zítra a úterý jsem dělala kuřecí flamendr s rýží
a ještě jsem zkoušela obrácený hruškový koláč 😵 aneb najdi na netu 4 různý recepty a zpytlíkuj si z toho svůj vlastní 😎

nnell
10. lis 2013

Včera sekaná z jehněčího s bramborovou kaší, k večeři květákovo bramborové kari, dnes šneky z listového těsta - klasika se sýrem a šunkou a druhé se zkaramelizovanou cibulkou, cuketou a olivami a k večeři vepřové koleno s křenem 😝

laurital
11. lis 2013

Kuře na paprice, domácí knedlík 😉

helcenka
12. lis 2013

Včera jsme dojedli z víkendu - vepřové se sladkokyselou omáčkou a zeleninou.
Dnes máme květák jako mozeček, brambor. A jako dezertík dojíme špaldovou bábovku.

laurital
12. lis 2013

Těstovinový salát se zeleninou a kuř. masem 😉 a na večeři brokolicová polévka se sýrovými toustíky.

lenkazdenek
12. lis 2013

Musaka a k večeři škuánky s mákem 🙂 ,včera měšce z listového těsta s masovou směsí

ilovebaby
12. lis 2013

K obědu maďarský gulášek a k večeř domácí pizza 🙂

berynka
12. lis 2013

Pečená krkovice, zelí, knedlík

katka_mel
12. lis 2013

Tak u nás dnes br. knedlík s uzeným masem a hlávkovým zelím. Zeleninová polévka ze včera.

ladie
12. lis 2013

Včera zeleninový krém s parmezánem, vepřové nudličky na zelenině (vlastně "lečo"), bramboráčky.

Dneska špenátová polévka, risotto s hráškem a kuřecí steaky.

laurital
12. lis 2013

@ladie Hezké, bramboráčky se směskou už jsme dlouho neměli.Díky za inspiraci 😉

ladie
12. lis 2013

@laurital bramboráčky jsou super. A ještě víc super by bylo, kdyby je někdo občas udělal místo mě 😀

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
roma_ka
12. lis 2013

Dneska houbová polévka a fazole s bůčkem a cibulkou, zítra vývar a zase ty fazole, které budou možní i pozítří 😀

ladie
13. lis 2013

Dnešní počasí si vyloženě říkalo o pořádnou polévku. Synátor zavelel, že chce nějakou novou, tak jsme si hráli na pejska a kočičku, jak vařili dort 😀
Hromada zeleniny, červená čočka, hrst takových vloček, hrst takových vloček, česnek, majoránka... A ono je to nejen jedlé, ale výborné! 😀

K večeři bude chleba (právě kyne) a pomazánka z krabích tyčinek. Neměla jsem ji věčnost a vzhledem k tomu, že prcek chce k večeři opět polévku a manžel není doma, tak se mi nechce vařit nic teplého.