Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lucifereeek
29. led 2014

čočková polívka, nudle s mákem

sarkad2856
29. led 2014

Hranolky s kuřecím masem a obloha,kuřecí maso bude i zítra mám lítání k doktorovi ... pak bych si dala i ml maso s rajskou tak asi v pátek bude rajská 🙂

wahu
29. led 2014

včera červená čočka na kyselo s vejcem, dnes segedín se sojovými nudličkami (inspirace u @terinv) 🙂

sabha
29. led 2014

bratislavské plecko na smetaně, knedlík

ladie
29. led 2014

Dneska špenát, uzené a bramborový knedlík - bez mučení přiznávám, že po sto letech z pytlíku. Dneska mám nějaký KOPR 😝

punky
29. led 2014

k snidani kulicky s ryzovim mlekem k obedu zapeceny segos(byly jsme celi den u babicky) 🙂 k veceri plivcicka od vcera a zitra pohankove placisky 🙂

ladie
30. led 2014

Česnečka, taštičky plněné tvarohem.
K večeři tagliatelle s vepřovou panenkou, cuketou a rajčaty. Kdo pohrdne, je tady zbytek včerejšího špenátu a uzeným a br.knedlíkem.

chris_n
30. led 2014

dneska maso v mrkvi a ke snídani celozrnná bábovka 🙂

veruunek
30. led 2014

V úterý smažený květák s bramborem, středa tvarohové knedlíky s borůvkami a dnes jen zeleninová polévka.

kammka
30. led 2014

v pondělí palačinky s tvarohem, v úterý rajská s masovýmim kuličkami s těstovinami - byli jsme s malým na 18měs. prohlídce, tak jsem to ráno vytáhla z mrazáku, ve středu se po deseti dnech vrátila od babi a dědy Fany, tak byly dukátové buchtičky, k večeři pak rizoto z vařeného krůtího hřbetu, dnes jsme dojedli k obědu zbytek, moc toho nebylo, holka měla jít do školky, ale nenastartovala jsem ráno auto...tak jsem ke sváče udělala puding s piškotama a jabkovým kompotem.. na večeři máme krůůtí maso v houbovce ze sušených hub, ještě nevím, co k tomu uvařím.. na zítra k obědu čočka na kyselo s vejcem.. a okurkou..

sobotu neděli zatím nevím, myslela jsem na koprovku, jenže nemám ani kopr, ani brambory a s knedlíkem se mi nechce dělat, takže bych ho musela koupit, vlastně na ni mám pouze hovězí na vývar a vajíčka 😀 😀

možná konečně dojde na kachnu..

anebo jim naservíruju psí granule, v těch je prej všechno potřebné, kluk už je tady žvejká, tak třeba přesvědčím i zbytek rodiny 😀 😀 😀 😀 😀

krabice1983
31. led 2014

včera vepřové rizoto, dneska filé bramborová kaše. 😎

Ale nejvíc u nás teď vladnou obyčejný slaný tyčky hrůza děs, katastrofa 😖 😠

laurital
31. led 2014

St-domácí burger
Čt-pizza a k večeři rohlíky z pivního těsta
Pá-mám tu krásný filet z lososa, tak ho udělám na grilu a k tomu šťouchané špenátové brambory se smetanou

verunkaw
31. led 2014

Brokolicová polévka a moravský vrabec se špenátem a k tomu domácí bramborové knedlíky 😉

verunkaw
31. led 2014

včera - Rajská polévka s hvězdičkama a hamburská omáčka s těstovinama

hojda
31. led 2014

Dneska kroupová polévka a lívance z kefíru, ale potřebuju recept na nějakou dobrou buchtu, kam se dá máslo. Chtěla jste dělat kynuté buchty ,ale nemám kvasnice....

jana21278
31. led 2014

@hojda můžeš udělat jako kynuté těsto: 35 dkg hladké mouky, 1/4 l vlažného mléka, 2 vejce, 8 dkg rozpuštěného másla, 10 dkg cukru, prášek do pečiva, špetka soli. jenom zamíchat a dát na vymazaný a vysypaný plech. nahoru dáváme tvarohovou náplň a drobenku. ale můžou se dát strouhaná jablka s cukrem a jedním vanilkovým pudinkem /jen prášek, ne vařený/ a drobenku, nebo ovoce. když se upeče tak těsto vypadá i chutná jako kynuté.

hojda
31. led 2014

@jana21278 Děkuju!

jana21278
31. led 2014

@hojda není za co.

berynka
31. led 2014

Mrkvová polévka podle Kuchařky ze Svatojánu (fakt výborná!) a domácí pizza na sto způsobů 😉

ladie
31. led 2014

Tak dneska po dloooouhé době česká klasika - karbenátky, brambory a kys.okurka 🙂 A je mi celkem fuk, že náš syn "vegetarián" bude mít brambory s okurkou. Jeho chyba 😀

sabha
31. led 2014

dneska šunkofleky

pajula
1. únor 2014

dneska:
Kuře s nádivkou + brambor a pórková polévka 😉

petulka_zdenda
1. únor 2014

Buřtgulášek a polívku (vývar) 😉

laurital
1. únor 2014

Kuřecí nudličky s pórkem a sýrovou omáčkou s opečeným bramborem, já vím, čuňárnička nad kterou by Pohlreich brečel 😀

nektarine
1. únor 2014

my máme bramboračku-houbovačku, druhý je pečený risotko a dezert máme cizrnovo-kakaový koláč. Jsem spokojená 🙂

nektarine
1. únor 2014

jo a odpoledne si na sváču dáme tuto čočinkovou pomazánku : http://www.apetitonline.cz/recepty/1624-letni-p... namáznem to na nějakou tmavou bagetku....

lamarika
1. únor 2014

Nudlová polévka, francouzké brambory s kys. okurkou. Jen tak obyčejně 😉 Manžovo nejoblíbenější jídlo 🙂

kammka
1. únor 2014

koprovka, knedlik, vařené hovězí.. riskla jsem to i já, i po ranním střevním průšvihu..zatim dobrý. pořád přemýšlím, jestli to byla makrela nebo hrstička vlašáků..obojí vypadalo i chutnalo výborně.

zizala79
1. únor 2014

Po oběd palačinky s marmeládou, večeře slaný koláč z listového těsta se špenátem
Út oběd studený: šunka, parmezán, chleba, okurka, večeře vepřové na houbách, rýže
St oběd těstoviny se slaninou a zakysanou smetanou, večeře vařený mangold, bramborová tortilla
Čt nepamatuju 😅
Pá oběd těstoviny s cherry rajčátky a tuňákem z konzervy, večeře pizza domácí
So oběd kupované čerstvé těstoviny plněné chřestem večeře kupovaná pizza al tegamino bude

dala bych si včechny ty omáčky, zabíjačky a vůbec, na které mi tu děláte chutě 🤐

lucifereeek
1. únor 2014

dnes - rajská polévka s těstovinama, želvy z mletého masa s bramborovou kaší, bábovka ze sojových suků a zítra gulášová polévka, krutí nudličky s tříbarevnou paprikou, kari rýže