Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

xuxie
5. črc 2012

máme rajčátkovou polévku s bylinkovým kapáním a dušené telecí na zelenině s haluškami (bramborové nočky s rozmarýnem).

jaja01k
5. črc 2012

Pečená kuřecí spodní stehna s chlebem a zeleninovým salátem.

evuss
5. črc 2012

uzený s bramborovou kaší a hlávkový salát.

1luciferka1
5. črc 2012

špagety se sýrovou omáčkou a šunkou

basimka
5. črc 2012

hovadzie maso na stave s hraskovou ryzou

prdecek
5. črc 2012

sekaná, brambory a okurkový salát

kammka
5. črc 2012

nevařím... v lednici je furt ta boloňská..max uvařím mašličky nebo tak.

dana3262
5. črc 2012

My dneska tatarak z lososa, domácí bagety, rajcata s mozzarelou, ratatouille, opeceny brambor a budem mit jeste ovocný salát a chci zkusit mrkvovy dort.

rozarka65
5. črc 2012

@1luciferka1 Z čeho děláš sýrovou omáčku,aby to mohla i prťata..?

heaven_angel
5. črc 2012

risotto s hráškem a sušenou šunkou a jogurtovou buchtu s jahodama..

luciferinka
5. črc 2012

tvarohové knedlíky se švestkama...no vlastně s blumama 😀 chutná to zajímavě,trochu kysele...ale těstíčko naknedliky dobry 😎

mindinka
5. črc 2012

Závin z mletého masa v listovém těstě s bramborovou kaší. 🙂

1luciferka1
5. črc 2012

@rozarka65 osmahla jsem cibulku a šunku, dala tam jeden tavenák a zalila smetanou, Karolínka to ale nejedla, jen já s Adou 😉

sepie
5. črc 2012

ma nektera recept na lehky zeleninovy salat vhodny v techto hicech co osvezi a i zasyti?diky za tipy 🙂

aaa
5. črc 2012

@sepie Já dělám ráda čočkový. Uvařenou vychladlou čočku smíchám s nasekanou kyselou okurkou, chilli papričkou, pórkem nebo jarní cibulkou, červenou paprikou. Podle chuti prolisovaný česnek, olivový olej a vinný ocet 🙂

reruna
5. črc 2012

včera zeleninové rizoto, dnes kuřecí prsa zapečená se špenátem, smetanou, jogurtem a majonézou, k tomu těstoviny, a zítra langoše. Na snídani perník.

myskin
5. črc 2012

Dneska kuřecí s bramborovou kaší a fenykl (pro roční dítě), jinak teď ujíždím na receptech Pohlreicha Šéf na smetaně, dělala jsem zatím z knížky asi 10 jídel a rodina nadšená.

zizala79
5. črc 2012

míchaná vajíčka se šunkou a salát a palačinky k večeři a po večeři perník 😔 jsme se dneska rozjeli teda...

nikiii
6. črc 2012

U nás dneska zbytek zeleninové polívečky, potom kuřecí rarášci s novýma bramborama, hlávkový salát a upečeme si asi citronovou babetu.

kammka
6. črc 2012

zase hic, a zase vařím boloňskou, tentokrát pro 32 lidí, omajda hhotová, špagety si vařej na ohni a sýr už jsem jim taky nastrouhala...
po obědě dám vařit kuřecí stehna na kuře na paprice, to bude zítra, příloha bez práce, koupili jsme houskové knedlíky.. ty by se mi pro 32 kousků fakt vařit nechtělo 😎
na polívky kašlem, kdo by to v tom počasí jed...
děcka jedí častěji a po troškách, odpoledne jedou k vodě a večer na přednášku o motýlech, všude se jezdí na kole, jen ta naše slečinka pojede vozem.. 🙂 😉 😎 😵

zizala79
6. črc 2012

@kammka v čem to vaříš? 😕 ty jova, pro 32 lidí, to je hodně 😨 z kolika kila masa jsi to dělala? já bych asi nevěděla, aby vyšlo na všechny...

kammka
6. črc 2012

@zizala79 mletýho jenom kilo a půl...toho masa není moc potřeba..kastrol mám cca 4 -5 litrů, ta omajda se do něj vejde, ty děti jí tak moc nepotřebují, pro ně je důležitej ten sýr a špagety 🙂

zizala79
6. črc 2012

@kammka ahha, tak to jo, já jsem myslela, nevím proč, že má nějaké řemeslníky nebo tak 😅

petrajavor
6. črc 2012

takže u nás tento týden:
pečené kuře+bram.kaše
zeleninová polévka
smažený sýr+brambory
kuř.vývar s ját.knedlíčky
smažený květák+brambory
rajská+sekaná+knedlík

jaja01k
6. črc 2012

rizoto ze zbytku pečeného kuřete

evuss
6. črc 2012

kuřecí rolka s hořčičnou omáčkou, pohanka se zeleninou

timbouctou
6. črc 2012

dnes jsem na zítra uvařila zeleninovou polévku, kluci to mají rádi a po té kulajdě snad budou jíst 😠 a sekanou z pekárny a už ji tam dělat nebudu. Úplně se to vydusilo 😝 zlatá troubička naše a skleněný pekáček. A ani se mi tam takhle nevešla obvyklá náplň, to bych to musela dělat z kilo a půl masa, na to se můžu totok.

nikiii
7. črc 2012

My dnes jen rychlovka - špagety se špenátem, smetanou, nivou, a kuřecím masem. Zítra asi budu péct kuřecí křidýlka a k tomu naše nový brambory a nějakej zeleninovej salát. A na odpoledne bude studenej dort ze zakysané smetany, piškotů a broskví, klasika na horký letní dny.

karmenta
7. črc 2012

špízy s novými brambory, kuřecí vývar s nudlemi.

evuss
7. črc 2012

zapečená rýže se zavařeninou