Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

swellt
18. pro 2014

Vyvar se zeleninou a nudlemi a kureci rolada se spenatem a nivou s bramborem.

kammka
18. pro 2014

dnes dopo k dr. s malým , bolí ho pindík.. pak vánoční nákupy, dárky i jídlo.. my jsem pokud jde o jídlo celkem skromní, vlastně jsem nakoupila suroviny na salát, polévku a na obalení kapra a nic víc zvláštního, stejně jedem po štědrém dnu na tour de babi+děda, takže proč si doma přecpávat lednici..možná ještě zajedu po neděli pro nějaké exotičtější ovoce, ale tím to zvadne..

katka_mel
30. pro 2014

Tak u nás dnes lehce, hovězí vývar s nudlema a špenát, brambor a vajíčko.

sarkad2856
31. pro 2014

Kuřecí řízek,salát, byla návštěva , a co Vaříte zítra ? Nemám nápady

lucinka_1984
31. pro 2014

Na zítřek chystám klasicky čočku, ale nechci nudit rodinku s polévkou nebo kaší, takže jsem si našla recept na karbanátky na stránkách se zdravým životním stylem vimcojim.cz a už se fakt těším! http://www.vimcojim.cz/cs/spotrebitel/zdrava-vy...
Co děláte vy?

kammka
1. led 2015

@lucinka_1984 to zní dobře, někdy zkusím, ale dnes bude normálka čočka s volským okem, stejně jako na štědrou večeři mi nevadí jíst sto let to samý, ani na Nový rok, mi neva ta čočka furt stejně..

tady už začaly zabíjačky, takže jsem upekla velký kus vepřového s kostí a jeden den s br. knedlem a špenátem a druhý den se zelím.. polévka zeleninová a hrášková..

u našich jsme dostali dve sklenice bigosu, takže dvě večeře vyřešené

nynus
1. led 2015

ja mam koprovku kndlik a maso 🙂
@sarkad2856

kammka
1. led 2015

@nynus koprovka supéééééér!! měli jsme nedávno..
my ji milujeme ale třeba můj strejda Vašek tomu říká voda po holení.. čímž je vyjádřen jeho vztah k tomuto jídlu 🙂
Fany ji ale může jedině s knedlíkem a s masem... brambory a vajco ji otravují.. 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pusolamy
4. led 2015

hrášková polévka, krůtí plátky s bramborovou kaší

veru921
5. led 2015

Dneska halušky se zelím a uzeným (halušky jsou v akci v kauflandu za 35,- kilo 😉 a k večeři brokolicovou polévku 🙂

bobulka_216
5. led 2015

ja dneska vařím jáhlovou kaši se skořici a medem a na večeři bude pečivo ( rohlík, chleba) ve vajíčku ;)

katka_mel
5. led 2015

Hovězí vývar s kapáním a krupicová kaše.

lucifereeek
6. led 2015

vepřový řízek, brambory, hruškový kompot

katka_mel
6. led 2015

Jelitový prejt, brambor a okurek.

lucifereeek
7. led 2015

kuskus s vepřovým masem, švestkový kompot

katka_mel
8. led 2015

pečené kuře a br. kaše

katka_mel
9. led 2015

Hovězí polévka s kapáním a rozoto ze zbytku kuřete sypané sýrem a č.řepa.

snow111
9. led 2015
bobulka_216
9. led 2015

dneska nic 🙂 jdeme se sestrou nakupovat tak si dáme něco ve městě ( manžel jde dneska hned po práci na pánskou sešlost), jinak včera byl kuřecí vývar s nudlemi , a jako druhé bramborový knedlík, špenát a výpečky ;)

kukujda
9. led 2015

Těstoviny se šunkou, hráškem a smetanou 🙂

eldrag
9. led 2015

rizoto, míchaná vajíčka se sýrem, kruta s br kaší , testovinový salát,
na víkend: vývar , oběd v zoo, pečivo s co dum dal, uzené s br. kaší , vinná klobása, pro prcka zapečená čočka se zeleninou a kuř. masem

lucifereeek
10. led 2015

kuřecí stehna po Řecku, margotkové muffiny

xpila
10. led 2015

Hovězí vývar se zeleninou a v lednici čeká čerstvý platýz. Zítra máme návštěvu, takž na vyžádání bude jablečný štrůdl a hovězí empanadas.

edeltraut
10. led 2015

Dnes smažená játra s hranolky (polévka nebyla, Adélka je ve službě) a zítra hovězí vývar a srnčí guláš s knedlíkem 🙂. Už pár dní mám chuť na halušky, tak budou asi v pondělí 🙂

zelva
10. led 2015

Dneska u nás vařil manžel. Sice po něm kuchyně vypadala jak po výbuchu granátu, ale odpustila jsem mu to měl to vynikající. Rajčatová polévka s těstovinou a mexické tortily s výbornou směsí (měl tam i grilovanou papriku! 😵 a dresinkem. Mno měl to i krásně okořeněné.. 😀 😀 Holt chlapi! 😀

kammka
11. led 2015

polévka z červené čočky zahuštěná zbylým kuskusem včera i dnes.. včera žemlovka s tvarohem a jablky, dnes králík pečený se zeleninou s rýží..
teď zadělám na makový buchty a vymyslím nějakou večeři, nejspíš jenom obložený chleby se zeleninou a pečeným masem ze skla..

musím udělat inventuru suchých potravin, podle toho budu vařit, nejspíš nás čeká polévka ze žlutého hrachu, vepřové nudličky s čínskou směsí a sladkokyselou omáčkou s rýží, segedín s knedlíkem, ale havně mám naloženýho zajíce, budu ho dělat prvně, jsem na to zvědavá, předek jsem vyhodila, krom paciček, byl dost rozstřílený, ale jinak to byl obr zajíc...
@edeltraut no nekecej, Adélka už i vaří??? nebo chceš tvrdit, že je u vás jediná, kdo jí polívky??? halušky dobrej nápad...ale nevím, kdy na ně dojde, mám tu toho zajíce.. akorát ho asi budu muset dát do lednice a to se mi tam už skoro nic jinýho nevejde :-/ mohlo by se trošku víc ochladit...

nemáte někdo zkušenost, jak dlouho vydrž zajíc v mořidel a zelenině v tomhle počasí???

edeltraut
11. led 2015

@kammka Nevaří ani není jediná, ale je to jediná moje motivace, proč polívky dělat 😀

adrianka1712
11. led 2015

Ahojte holky, poraďte 🙂 Mám doma vela mrkve a brambor a okrem polievky alebo nejakych placiek ma nič nenapadá. Máte nejaký tip ? Ďakujem. 😎

babulinkab
11. led 2015

@adrianka1712 dušená mrkev, brambory a nějaký maso k tomu

xpila
11. led 2015

@adrianka1712 Dělávám mrkvovo-bramborovou kaši a k tomu třeba vařené hovězí maso.