Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

edeltraut
14. bře 2013

@xuxie Tak to bych si nechala líbit! 😉

edeltraut
14. bře 2013

My dnes zbytek zelnice ze včerejška a šunkafleky 😉

lv
14. bře 2013

@xuxie díky za inspiraci, s lilečkem!
takže dnes grilovaný lilek, kotletka na prudko, k tomu zel.salát a foccacia s olivami.
polévka česneková

maxinkaa
14. bře 2013

Špagety s tuňákem a olivami 🙂

pajenka
14. bře 2013

Čočková polévka, uzené maso s brkaší

rozarka65
14. bře 2013

Holky, mám asi čtyři bílky...co s nimi...napadají mne akorát kokosky a ty nejíme... 😀

kristi
14. bře 2013

losos s bramborem bude, a ja si k tomu dam spoustu spenatu misto tech brambor

beruskanula
14. bře 2013

k obedu jsme dojedli rajskou, k veceri udelam rybickovou pomazanku, plus bude i chleba s maslem, vajickem, zeleninou

zandanem
14. bře 2013

@rozarka65 bílkové chrupky 🙂 4 bílka, 100g hl.mouky, 100g ml cukru, a 100 g mandlí nebo nějakých oříšků... smíchat a dát do srnčího hřbetu, péct na 180°C asi 30 min, ale sama poznáš že je to upečené... nechat schládnout a druhý den nakrájet na opravdu tenké plátky, dát znova na plech a usušit v troubě.. 140°C asi 5 min... no a myslím že se zapráší... dobrou chuť....

rozarka65
14. bře 2013

@zandanem děkuji... 😉

krakorka
15. bře 2013

Dnes těstovinový salát 😉

beruskanula
15. bře 2013

dnes kureci raznici a pecene brambory

marhulinka
15. bře 2013

Dnes v plánu guláš,kolínka

helcenka
15. bře 2013

Děti budou mít polévku s vaječnou jíškou - přinesli jsme si ji od babičky, já dojím rychlou polévku a jako druhé všichni přírodní vepřový plátek s chlebem a cherry rajčátkama.
Zítra budou řízky s bramborem, mrkvový salát a v neděli asi krůtí nebo kuřecí maso v kari omáčce s rýží a oba dny polévečka z vývaru z kostí, domácími nudličkami a zeleninou.
A spáchám ještě nějakou buchtu, ale ještě nevím jakou 😀 😀 😀 .

blahova_andrea
15. bře 2013

asi filé s brkaší

babulinkab
15. bře 2013

dnes zeleninová polévka
výpečky, kysané zelí a knedlík
a peču mramorovou bábovku

brusinka.pusinka
15. bře 2013

dneska pohanka se špenátem ,šunkou a uzeným šmakounem 🙂

sabisek
15. bře 2013

Ryba pecena v troube a bramborova kase, kureci polevka (zbyla ze vcerejska) 🙂

aaadus
15. bře 2013

Včera čočková polévka a palačinky, dnes palačinky, zítra oslava u našich - vývar, br. salát a řízek

monyliny
15. bře 2013

Kuřecí řízek a br.kaše se salátem 🙂

1luciferka1
15. bře 2013

pražma královská s opékanou cuketou, kus kus a dresink ze zakysanky 😵

1luciferka1
15. bře 2013

@kristi já koupila včera lososa a poprvé i listový špenát, jak ho k tomu připravit?

pamal
15. bře 2013

Hrachová polévka s opečeným rohlíkem, pečený kapr a pečené brambory.

kristi
15. bře 2013

@1luciferka1 ja ho jen nechala zavadnout na panvi s kapkou oleje, cesnek, sul a pepr

kaaaczenka7
15. bře 2013

dneska špenátová polévka s krutonky a palačinky s džemem+ovocem+šlehačkou 🙂 A k zítřejší snídani peču jablkový štrůdl 🙂
zítra kuřecí kousky s ananasem a loupanými rajčaty+vařená rýže+míchaný salát 🙂

pajula
15. bře 2013

dneska brokolicová polévka a plněná sekaná 😉

sofinulik
15. bře 2013

@zandanem a ty mandle nebo orisky mlete nebo cele?

zandanem
15. bře 2013

@sofinulik celé, když se ten chlebíček nakrájí tak se vlastně překrojí a jsou pak krásně vidět.... recept je i v časopisu Apetit, ale na netu to nemůžu najít...

kammka
15. bře 2013

dnes v hospodě malá jahodový knedlíky s tvarohem, já bramborový knedle plněné uzeným masem a zelí, táta vrabce s brknedlem a zelím.. zítra dojíme segedín, polévka asi hráškový krém, v neděli pangas s brkaší, polévka zelňačka...zítra asi upeču povidlové buchty

nikiii
16. bře 2013

My dneska karbenátky s kaší a rajčatovým salátem, na zítra už dělám svíčkovou.