Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
26. led 2013

Ve čtvrtek byly zapečené těstoviny, pátek kuřecí vývar, kuřecí křidýlka+brambor, dnes králičí vývar a kuře na paprice s rýží. Zítra to vidím na řízek, já šmakouna

jimmy1
26. led 2013

Bramborovo celerový krém s rohlíkovýma krutonkama, brambor, smažený květák, okurkový salát 😵

zizala79
26. led 2013

k obědu budou kalamáry na grilu (grilovací pánvi), salát a kousek kupované focacci

lasirena
26. led 2013

My jsme si dali raznici s bramborovou kasi 🙂

beruskanula
26. led 2013

tak u nas dnes nakonec kapr pečený v alobalu a k tomu pečené brambory 😎

a zitra bude asi gulas

nellygray
26. led 2013

Jitrnice, zelí, brambory.

bulinka
26. led 2013

u nás dneska hovězí vývar s krupicovýma knedlíčkama a pečený pstruzi s bramborem. A ke svačině nevím co upéct. Mam tu od vánoc ještě namleté oříšky, poradíte mi někdo nějaký rychlý moučník s oříškama?

1luciferka1
26. led 2013

kuřecí vývar s knedlíčky a vepřové na hříbkách s rýží, zbytek vepřového jsem naložila do soli a udělám vepřové řízky a pokud se mi bude ještě dnes chtít, tak i bramborový salát 😉

sofinulik
26. led 2013

fazolová polévka s detskym párkem a těstoviny s tuňákem a kukuřicí, mám ještě zadělanej kvásek na máslove croissanty 😝

michamicha
26. led 2013

vepřové na žampionech (omáčka) a těstoviny

ia.
26. led 2013

tak segedýn se povedl a bude i na zítra, ke kávičce povidlové půlměsíce

nemue
26. led 2013

Zeleninovo nudlová polévka, zapečené cannelloni s mletým masem a sýrovým bešamelem a mřížkový koláč s povidly 😉

babulinkab
26. led 2013

zítra se chystám na kuřecí maso, dušenou mrkev a brambory
dál jsou v plánu výpečky,kysané zelí a br. knedlík

klara31s
26. led 2013

Já se zítra chystám do restaurace na svíčkovou nebo guláš😉

monyliny
27. led 2013

Dnes pečené kuře,bramb.knedlík a červené zelíčko-m 😉 ňamky a ke kávičce tvaroh.buchta 🙂

marecek4
27. led 2013

dneska budeme mít pečený bůček-zadařil se mi koupit úplně krásný skoro libový a ještě bez kůže,k tomu bramborový knedlíky a zelíčko,a navíc upeču makovník

nikiii
27. led 2013

Uzená polévka, šunkofleky, zeleninový salátek.

eicul82
27. led 2013

Dobré ráno, mám hovězí kost s masem a nemám nápad na nic 😀 Ale rajskou a koprovou omáčku jsem dělala onehdy... nemáte tip na něco? 🙂

kristi
27. led 2013

králika na česneku s chlupatýma a zelím

maxinkaa
27. led 2013

zelňačku a sekanou s kaší 🙂

sabisek
27. led 2013

Losos s horcici s bramburkem, hrasek.

ia.
27. led 2013

rajská polívka s parmazán.nočky a segedín s housk.knedlíkem od včera, prcouš kuřecí vývar se zeleninou a nudlema. Starší je marod, takže mě čeká týden vyvařování. Zítra rajská polívka od dneška, uzené s kaší, v úterý jsem v práci, takže budou jíst u babičky a ve středu se uvidí 😉

ia.
27. led 2013

@eicul82 hovězí vývar a z masa špenát, br.knedlík, hovězí maso, nebo fazolky na smetaně...

mykolaapsi
27. led 2013

Zapečená dýně s jogurtem a kuřecím masem, fazolková polévka s rajčaty.

heaven_angel
27. led 2013

bulgur s krevetama, kokosovým mlékem a limetou..

pelenka
27. led 2013

Včera polévka zeleninová krémová, mletý guláš s těstovinami, jogurtové muffiny s třešněmi a dneska kmínová polévka s krutóny králík na tymiánu, br. knedlík a listový špenát.

ined77
27. led 2013

hovězí polévka a žampionová omáčka, knedlík 🙂

madrilena
27. led 2013

játra s bramborama

zizala79
27. led 2013

včera k večeři kupovaná pizza
dnes MM vaří pro mě gnocchi se sýrovou omáčkou a pro sebe spaghetti aglio, olio, peperoncino, uvařil ratatouille, tak buď bude k večeři nebo zítra k večeři

yesu
27. led 2013

zapečené těstoviny s brokolicí, kuřecím masem a sýrem...