Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sweet81
17. zář 2012

@kristi Vždycky když vidim tvoje fotky s jídlem tak dostanu na to hned chuť🙂

marrei
17. zář 2012

Dnes a zítra svíčková, pak je v plánu vepřové v pórku s bramborama.

lasandra
17. zář 2012

Halušky, jen jsem zvědavá jestli na zbytek rodinky něco zbyde, měla jsem na ně totiž chuť snad už věčnost.

pajenka
17. zář 2012

Manžel dnes začal detox od Mačingové, který já pro tentokrát musím vynechat, takže 28 dní budu vařit pro každého zvlášť.
Snídaně je celý týden stejná - mrkev, jablko, ořechy, rozinky, med.
Manželův oběd - brokolice s česnekem, nízkotučný sýr, večeře - salát z červené řepy+sýr. Já budu mít kuřecí kousky v hříbkové omáčce asi s bramborem, zítra s rýží.

ivett
17. zář 2012

tak na dnešek mě inspirovala kristi a je gulášovka, výborná...🙂 zítra bude kuřecí masko zapečené s brambory a žampiony smetanou a pórková polívka...

prdecek
17. zář 2012

holky zkoušel jste někdo pizza chléb???
http://www.mamincinyrecepty.cz/chleb/pizza-chleb

zajímalo by mě jak dlouho vydrží a jak asi chutná?

Jinak dneska na oběd zbytky ze včera - kuřecí vývar a vepřové na houbách s rýží, na večeři topinky s domací zeleninou směsí.

aaadus
17. zář 2012

sobota - borůvkové knedlíky
neděle - kuřecí vývar s játrovými knedlíčky, vepřová kotleta s hranolky
pondělí - žemlovka nebo kuřecí stehna s rýží a okurkový salát

ia.
17. zář 2012

včera a dnes oběd u maminky - kuřecí vývar a svíčková (ta byla!) s hovězím masem a knedlíkem....já moc nemusím knedlíky a takovou tu těžkou českou kuchyni, ale maminka ji vaří naprosto bezkonkurenčně, nikdy neodolám.. 😵

jaja01k
17. zář 2012

Bramborák s uzeným masem

marhulinka
18. zář 2012

dnes kmínová polévka a zeleninová omáčka s rýží a mozzarelou,na sváču domácí pribináček s borůvkama

nikiii
18. zář 2012

Kuře zapečené se zeleninou, těstoviny. A asi jsem nemocná - nechce se mi péct 😀 😀 😀 😀 😀 Takže dneska jen puding a bude to.

prdecek
18. zář 2012

dneska palačinky s nutelou na oběd a na večeři doveze chlap masové krokety a brambory s tatarkou z práce

cervena_vila
18. zář 2012

Těstoviny s kuřecím masem a nivou, tvarohová bábovka, štrůdl, mrkvový dort (ať žije dobročinnost!)

pitruskaskarolinkou
18. zář 2012

treska na másle, vařený brambor ve slupce, restované cibulové kroužky a brokolice na másle, okurkový salát.
Ke kávě zdravé sušenky ze včerejška 😉

kixi
18. zář 2012

kuřecí česnekové řízečky a bramborový salát

aaadus
18. zář 2012

kmínová polévka, květákový mozeček s chlebem

jika10
18. zář 2012

Spagety carbonara podle sobotniho receptu z poradu kluci v akci

jaja01k
18. zář 2012

Kuřecí řízek v česnekovém těstíčku s vařeným bramborem

beruskanula
18. zář 2012

zitra budu dělat-musím i na čtvrtek- kuřecí špízy s pečeným bramborem 🙂 🙂

heaven_angel
18. zář 2012

v troubě se mi pečou kuřecí stehna a kuřecí roláda s nádivkou, jsem zvědavá jak to dopadne, roládu jsem ještě nedělala, takže už to, že jsem zvládla vykostit kuře a spíchnout ji tak, aby se mi nerozjela, považuju za úspěch 😀 jako polívka - kuřecí vývar s nudlema a zeleninou..

kammka
18. zář 2012

@heaven_angel já dělám malé roládky z vykoštěných stehen.. taky super..plním to míchanýma vajíčkama,šunkou a nějakou zeleninkou..stahuju to bavlněným provázkem nebo spíchnu párátkem..

babulinkab
18. zář 2012

u nás bude zítra zeleninová polívka z gigantu (kedlubna) a hamburgery

heaven_angel
18. zář 2012

@kammka no manžel právě rád pečený stehna, takže bychom potřebovali kuře, který má stehna 4, ty prsa mu moc nejedou 🙂) tak jsem zkusila roládu s tou klasickou houskovou nádivkou, snad to nebude moc suchý, je v tom i slanina.. ze stehen by byla luxusní, to věřím 🙂 provázek jsem neměla, párátka naštěstí jo..

kammka
18. zář 2012

zejtra jsem doma jen s Toníčkem a vlastně nevim, co budu jíst ☹
áááá už jsem na to přišla: těstoviny s pórkem a šunkou ve smetaně, blesková mňamka..

eldzej
18. zář 2012

@pitruskaskarolinkou můžu poprosit o recept na ty zdravé sušenky?

kitinka76
19. zář 2012

@pitruskaskarolinkou sušenky vypadají úžasně!! byl by recept???

marhulinka
19. zář 2012

Dnes brokolicové karbanátky s brambor.kaší a zeleninou.

pitruskaskarolinkou
19. zář 2012

@kitinka76
@eldzej

ZDRAVÉ SUŠENKY - rozpočet na 20 kousků o průměru cca 4cm (dělala jsem na zkoušku, kdyby to nebylo jedlé 😀 )

75g másla
3PL medu
3PL vody

1/2 hrnku ovesných vloček
1/2 hrnku celozrné mouky - možno špaldová atd...
1/2 hrnku kokosu
1/2 hrnku slunečnicových semínek
1/3 hrnku sezamu
1/2 čajové lžičky jedlé sody
1 PL kakaa
dále podle chuti a oka :
nasekané mandle, sušené brusinky, ořechy místo mandlí, rozinky (ty já nemusím, proto brusinky)

Rozpustit máslo v hrnečku spolu s medem a vodou. Vzniklou směsí polít všechny suroviny v míse a vypracovat těstíčko. Vhlkýma rukama od vody tvarovat placičky a na pečícím papíře upect v troubě na 180st.vyhřáté přibl.20 minut.

zanet2009
19. zář 2012

Dnes koprovou omáčku s bramborem a vajíčkem natvrdo

sarunatko
19. zář 2012

Smažené žampiony, brambory, tatarka.