Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
22. lis 2011

sekaná s br. kaší a domácí dýňový kompot

brusinka.pusinka
22. lis 2011

palačinky a cibulačka 😉

kammka
22. lis 2011

já jsem právě dojedla chleba se sekanou..ale že bych na to měla chuť :-O

anieanne
22. lis 2011

Dnes zbytek zapečených těstovin od včera, a budu dělat šopák a bábovku.

@brusinka.pusinka Ty perníčky od tebe jsou D O K O N A L É !!! 😵 V neděli odpo jsem je upekla, včera večer ozdobila tou bílkovou též od tebe ( a šlo to patlat krásně, jen jsem udělala moc velkou dírku 😀 ), a už jich dost zmizelo, tak budu péct o víkendu asi znova 😀

brusinka.pusinka
22. lis 2011

@anieanne to jsem moc moc ráda 😉

nikiii
22. lis 2011

U nás dnes taky rychlovka špagety a ještě bude Krtkův dort.

berenika39
22. lis 2011

Hraje mi tu Sama doma, bude tam o hlívě ústřičné v kuchyni, budou tam z ní něco vařit, takto asi vydržím a nevypnu. Hlívu dělám jen polévku - jako dršťkovou, nebo na másle s knínem, jinak nevím.
Dřív jsem na to koukala, spousta dobrých rad, od lékařu cekem rozumné infošky, ted už mě to neba, pořád dokola.

tygrous
22. lis 2011

Holky, máte recept na nějaký osvědčený hoooodně😉 čokoládový dort? Díky.

handm
22. lis 2011

Ahoj, u nás hustá bramboračka, že v ní lžíce stojí. Malého nejoblíbenější!🙂🙂🙂

sarunatko
22. lis 2011

Já mám právě v troubě tvarohovo povidlovou buchtu od brusinky a vypadá doooooost jedle 🙂 už se na ni těším.

moudivlacek
23. lis 2011

dneska koprovka s bramborami a vajickem 😵

brusinka.pusinka
23. lis 2011

dneska máme uzenou polívku s kroupama a nebíčko v papulce( kroupy , uzené , hrášek, fazolky a česnek s cibulkou a majoránkou ) k tomu chlebík 😉 😵 😀

eyael
23. lis 2011

tak dneska jídlo dost ošidím - dcera má ve školce a já si dám co posbírám doma - zbytek těstovin se špenátovou omáčkou se šunkou, polévka nebude 😉 budu vařit až večeři a to bude těstovinový salát s balkánským sýrem, tuňákem, černýma olivama a barevnýma paprikama 🙂

simonceli
23. lis 2011

dneska u nás kuřecí steak, pečené brambory a česneková omáčka

brusinka.pusinka
23. lis 2011

dnešní mňamina 😀

mars3000
23. lis 2011

kureci maso zapacene s nivou a stouchane brambory 😉 jen zadna dobrutka po obede neni 🙄

jimmy1
23. lis 2011

květáková polívka, pečené uzené s bramborovou kaší (dojídáme zbytky 😝)

zuhur
23. lis 2011

Včera byl cibulový koláč podle brusinky - moc dobrý a dneska je bramborový guláš.

brusinka.pusinka
23. lis 2011

@zuhur to mě těší že moc chutnal 😉

sarunatko
23. lis 2011

@brusinka.pusinka já musím pochválit ten tvaroho povidlový koláč, mňamka! včera jsme snědli skoro celý plech, chutnal moc i návštěvě.

brusinka.pusinka
23. lis 2011

To jsem ráda @sarunatko

babulinkab
23. lis 2011

kuřecí vývar
kuřecí nudličky na cibulce, dušená mrkev, brambory

zuhur
23. lis 2011

@brusinka.pusinka jojo, od manžela dostal 93 bodu ze 100 😀 a dávala jsem včera i taťkovi a vypadal taky spokojeně.

@sarunatko hmmmmmmm na ten se budu muset podívat - miluju povidla a ještě mám nějaká doma

brusinka.pusinka
23. lis 2011

@zuhur to jsem poctěna že 93%ze 100% na sto procent to umí jen bůch a na 99%jen Zdeněk Pohlreich a jiní šéfkuchaři 😉 😀

zuhur
23. lis 2011

@brusinka.pusinka já jsem byla taky moc ráda, jsem vděčná za jakýkoliv nový recept, který uspěje. Nesnáším vařit furt to samý dokola.

monivo
23. lis 2011

@mamkamarketa dělám tenhle a je úúúžasný 🙂
http://www.apetitonline.cz/recepty/3413-zakladn...

Konkrétně ho dělám s ořechovou posypkou - základ je podle receptů viz výše a pak podle receptů níže :
http://www.apetitonline.cz/recepty/3416-cheesec...

Akorát ta doba pečení - vždy ho peču o cca 20min déle. Peče se opravdu dlouho, ale je výbornej. A z těch surovin, co potřebuješ (Buko apod.)

monivo
23. lis 2011

@brusinka.pusinka ahojky, mám na tebe dotaz ohledně tvého cibulového koláče. Množství, které uvádíš v receptu je asi na jak velký plech. Mám doma kulatou zapékací formu, průměr 29cm, tak by to stačilo nebo naopak. Díky moc 🙂

beruskanula
23. lis 2011

kuře na smetaně a paprice s těstovinama-bude i zitra 😅 😀

a v patek nejspis lusteninyy-bud cocka nebo fazole🙂, zkusim se kouknout do seznamu na nejakej recept🙂

beruskanula
23. lis 2011

tak to vidim na jemnou fazolovou polevku od Brusinky 🙂 a jako druhe asi bavorske vdolečky 🙂 😵 , uvidim, co na to rekne manza 😀

brusinka.pusinka
23. lis 2011

@monivo dělám v dortové formě nebo menším pekáčku 😀