Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zako
17. dub 2012

@nikiii tvaroh,trosku pom.masla,pazitka,sul...ale klidne jen tvaroh...podle chuti,co mate radi🙂

dneska mame cibulacku a tvarohove knedliky s jahodama🙂

brusinka.pusinka
17. dub 2012

dnešní menu😀 fazolačka a a těstovinová rýže s lilkem, mrkvičkou, žlutou kapii,brokolici,zelenými fazolkami a rajčaty s římským kmínem oregánem a tymiánem😀

lucianas
17. dub 2012

špagety s omáčkou masovou, sypané strouhaných sýrem

kristi
17. dub 2012

dneska bude losos s novyma bramborama a pac maj levny jatra v Tescu, tak zkusim poprve v zivote udelat pastiku

http://www.toprecepty.cz/recept/1792-pastika-z-...

sunnies
17. dub 2012

u nás si tatínek poručil bramboráky...bohužel už nemáme domácí brambory...holky, kde kupujete nějaké dobré? mně přijde, že ty z marketů stojí za prd...

mucu
17. dub 2012

u nás dneska bude zeleninková polívka s pohankou ,vepřové na kmíně a knedlík kynutej

maybay
17. dub 2012

o vikendu jsem zkousela brokolicovy salat z Prostreno (delela ho Sona co vyhrala) a mooc dobry byl. Akorat jsem tam nedala sunku.

ciocca
17. dub 2012

Pečená kuřecí stehýnka na rozmarýnu, celozrnný kuskus s lilkem, žampiony a cherry rajčátky...

maybay
17. dub 2012

vcera jsem delala rizotko s mletym hovezim a zeleninou zapecene v troube se syrem

maybay
17. dub 2012

@brusinka.pusinka taky mam moc rada testovinovou ryzi, treba jen se zeleninkou a nivou to je mnamka

handm
17. dub 2012

ahoj, u nás dneska bramboračka, že v ní stojí lžíce😉 a palačinky s jogurtem!🙂

handm
17. dub 2012

@kristi mam podobný recept na paštiku a je fakt vynikající, u té "mé" se jen játra vaří samotná, vše další se přidává až pak, jestli si to dobře pamatuju! tak at chutná'!

martinatrnkova
17. dub 2012

Přidávám svoje dílo, dnes máme zeleninovou polévku s krupicí a kuřecí špalky na rozmarýnu a česneku s rýží.

maxinkaa
17. dub 2012

@brusinka.pusinka Tu zeleninku jen podusíš? Vypadá to krásně, mám na to v práci úplnou chuť 🙂

brusinka.pusinka
17. dub 2012

@maxinkaa jj nejdřív osmahnu cibulku na olivovém oleji s kořením aby se rozvonělo a pak přidám zeleninku a rajčat a podusím.-) nakonec osolím mořskou solí🙂

maxinkaa
17. dub 2012

@brusinka.pusinka Děkuji, doma udělám 😉

maybay
17. dub 2012

holky, kde kupujete houby do bramboracky? Kdyz nejsou domaci.... mam na ni takovou chut

handm
17. dub 2012

@maybay já mám nasušené z loňské houbařské sezony😉🙂

power700
17. dub 2012

@maybay tak z jakého masa si nakonec tu rajskou udělala? Povedlo se?

maybay
17. dub 2012

@power700 Je v poradi, vcera jsem nesehnala pekne masko. Zkusim sehnat na zitra, pak se urcite pochlubim 🙂

power700
17. dub 2012

@maybay tak ať se povede! 🙂

petrufa86
17. dub 2012

@nikiii já dávám tvaroh, trochu to zředím mlékem, sůl, pepř, cibulku, trošku červené papriky (koření) -může být i živá paprika a pažitka

kristi
17. dub 2012

@handm no snad se to povede, ted jsem dorazila z kramu, tak jdu n ato

handm
17. dub 2012

@kristi pak se předveď 🙂 Tedy tu paštiku😉😀😀

handm
17. dub 2012

@kristi Jo ještě, já ten hřbet vyložím krom alobalu anglickou (jestli máte rádi) - ona se pak nepřilepuje a je taková vláčnější😉🙂

kristi
17. dub 2012

@handm tak anglickou mam doma, to tam dam taky asi....pozdeji vyfotim... 🙂

kammka
17. dub 2012

@nikiii já dávám tvaroh z vaničky, jogurt, sůl, pepř, pažitku.. a když mám, tak i nastrouhané ředkvičky..moje máma dává do tvarohu trochu šlehačky...

kammka
17. dub 2012

@maybay dej odkaz na recept, prosííímm...

kammka
17. dub 2012

@sunnies my tu máme jen lidl a teď jsem koupila 5kg balení v síti, varný typ B, kaše z nich byla super... myslím, že by byly na bramboráky dobré..

1luciferka1
17. dub 2012

@sunnies já kupuju brambory u nás na farmě 😉