Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katja77
11. črc 2013

Dnes jsem si objednala jídlo z www.damejidlo.cz a bylo to pěkně hnusný, takže zítra budu zase vařit!!!

berynka
11. črc 2013

Zapečené palačinky s jablečným pyré a šlehaným bílkem

mjanca
11. črc 2013

zapeceny pangas s mrkvi, brokolici, celerem, bramborama 🙂

miriska
11. črc 2013

my dneska kuře na paprice s těstovinkama a jako zákusek čokoládový cheesecake 😝

ladie
11. črc 2013

K obědu dušená mrkev s hráškem, brambory (syn se mohl užrat a 2x si přidal). K večeři tady mám čerstvé těstoviny z trhů, tak je asi udělám s kuřecím masem a list.špenátem.

luznicarka
11. črc 2013

@kammka tak to já mažu i pod máslovej krém líp to chutná 🙂 díky uvidíme vlastně se dá použít i krém na míša řezy co 🙂
@1luciferka1 díky taky dobrej nápad mno mám na to tejden tak to nějak promyslím 🙂

maxinkaa
11. črc 2013

Holky, co děláte na véču, potřebuji nějaký tip 🙂

tina1506
11. črc 2013

@maxinkaa my máme chuť na pizzu 🙂

1luciferka1
11. črc 2013

@maxinkaa grilovačka, špízy a hermoše s bagetkou s bylinkovým máslem 😀

1luciferka1
12. črc 2013

dnes rizoto se sušenými rajčaty, cuketkou, hlívou a sojovým a kuřecím masem, navrch sýr 🙂 a na véču naložené tvarůžky

edeltraut
12. črc 2013

Dnes dojídáme kulajdu odvčera a dáme si k tomu palačinky 😉. Na zítra udělám "rozlítané ptáčky" a v neděli bude kuře 🙂

kammka
12. črc 2013

knedlíky s vajíčkem... našla jsem kus knedlíku v mrazáku.. vařit se mi krutě nechce, dcérka je pryč a tatínek v práci.. možná odpo koupím nějaký meruňky, tak buď budou knedlíky nebo koláček, s tvarohem...
jinak o víkendu asi nějaký vepřový plátky na rychlo... se zeleninkou a nějakým ostřejším kořením.
a vymejšlím další jídla pro děcka, přijedou zase za 10 dní a bude jich zase 12... plus k tomu dospělí... to je tak, když máte hodně kamarádů 🙂
bude to veselý vaření, protože ten náš mončičák si začal stoupat a dnes udělal podél gauče pár prvních krůčků, takže nedělám nic jinýho, než že ho lovím a foukám bouličky, když se svalí..no, třeba bude aspoň víc spinkat, přes den.

markyzka84
12. črc 2013

Ja budu delat jen biblaninu s tresnickama :// varit se.mi vubec nechce

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kammka
12. črc 2013

@lkasparo lečo je super ale já to vajíčko míchám extra, aby to nevypadalo jako.... no víte co... 😉 😉 a když máme klobásku nebo kvalitní špekáčky, tak je opeču na suché pánvičce do křupava... mňam.. asi udělám..díky za tip..

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzuli83
14. črc 2013

musím se pochválit, vařila jsem líčka na černém pivě a jsou fakt luxusní 🙂 🙂 A ta vůně 😝

ladie
14. črc 2013

Zeleninový krém a kynuté ovocné knedlíky (meruňkové a borůvkové).

helcenka
15. črc 2013

Taaaak a je po dovolené, takže jsem tu zpět 😀 😀 😀 a vaříme v plné parádě, dnes hovězí vývar se zeleninou a nudlema, rajská omáčka, vařené hovězí, těstoviny. Jako dezertík kynutý rybízový kolář s drobenkou a nebo malinový piškotový dortík. Zítra budeme dojídat rajskou a asi uděláme změnu a bude s domácím knedlíčkem.

zzuzziik
15. črc 2013

Sobota: sekaná, bramborová kaše, okurkový salát.
Neděle: steak z lososa, jasmínová rýže, polníček s rajčátky.
Dnes: medailonky z panenky, šťouchané brambory s cibulkou (nebo bageta), zelené fazolky.

1luciferka1
15. črc 2013

kuřecí řízky, brambor a okurkový salát, zítra brokolice zapečená s kuřecími kousky, bramborem, sýrem a zakysanou smetanou a večer grilovačka - hermoše, ryby a kukuřice na grilu

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladie
16. črc 2013

Včera mrkvová polévka, játra na cibulce, rýže
Dneska gulášová polévka, "čína" z králičího masa (na mražáku jsem objevila zapomenutý kus domácího králíka) a bramboráčky.

edeltraut
16. črc 2013

Včera jsme od známého nakoupili domácí hovězí,, tak byly večer biftečky, dneska rajská a zítra ptáčci 😀. Polévka hovězí a brokolicová 😉.
Ke kafíčku rybízová bublanina.

chris_n
16. črc 2013

mleté hovězí s cuketou, lilkem, rajčaty a cibulí +česnek. A k tomu rýže.

maybe72
16. črc 2013

... u nás právě voní palačinky s žampiónovou směsí 😉 no a protože se mi do nich při nejlepší vůli nepodařilo propašovat ty nešťastné třešně, musím ještě udělat buchty, tam je nacpu a nikdo nemůže říct ani popel... (stejně jich na stromě moc neubude, to bych musela zadělat na svačinku pro dětský tábor... 😀 😀 )

lu777
16. črc 2013

těstoviny s bazalkovo-medovou omáčkou...

a salát Vitaminová bomba (tomu říkám já): nastrouhaná řepa, mrkev, jablko, trochu oliv.oleje, med, šťáva z citronu, rozinky nebo brusinky a 2 lžíce slunečnic. semínek, může být i kešu.... nechat odležet 2 hodiny (ale nemusí být)... 😵

ladie
17. črc 2013

Vzhledem k tomu, že polévky se včera nikdo nedotknul, tak gulášovka zbyla na dnešek + svíčková s knedlíkem.

maxinkaa
17. črc 2013

od maminky ledvinky s rýží 🙂