Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

reruna
18. kvě 2012

dneska brokolicová polévka, tortilly se směsí - kuřecí prsa, zelenina, rajský protlak, sýr, banánová buchta - až ji sníme, tak určitě udělám tu buchtu s pudinkem 🙂

zuhur
18. kvě 2012

@kammka no já nevím jak @falca, ale mě neztuhnul - takže bude taky až zítra. Narychlo jsem aspoň hrkala, ale i tak to bylo moc dobré. Případné chyby omluvte - byli jsem popřát známým ke svatě a mě málem zabily dvě deci vína - nějak jsem vyšla ze cviku 😅
Jo, ale majoránkový chlebík co jsme jim donesli měl úspěch tak jsem ráda.

falca1
18. kvě 2012

@zuhur zatím nevím, uvidíme zítra 😀

kammka
18. kvě 2012

na zítřek jsem z mrazáku vytáhla rajskou, knedlíky a zelňačku, dopo jedu ještě něco pokoupit, pak budu péct tatínkovi na cestu, řízky usmažím až večer,nebo v noci..

lucie777
19. kvě 2012

Nevařím! Dneska na to mám mamču, už je u plotny a bude hovězí vývar se zeleninou, pak masíčko s mrkví a bramborem a možná prý udělá ještě rajskou! Já se mám, co? 😀 a nějakou sladkou tečku na závěr donese babička!

nikiii
19. kvě 2012

My dneska knedlo-vepřo-zelo, a domácí krtkům dort. Jinak jsem na tom stejně jako @zuhur, jen těch decek bylo trošku víc 😀 😀 😀

janicka1984
19. kvě 2012

dneska máme koprovku s knedlíkem a jako sladká tečka je buchta z čokolády Margot 🙂

jimmy1
19. kvě 2012

kuřecí řízek, bramborový salát 😵

lenam
19. kvě 2012

My dneska budeme mít hovězí polévku, já smažáka a syn brambor, špenát a maso. 🙂

samik2008
19. kvě 2012

zeleninovou krémovou polívku s opraženým rohlíkem a mleté kuličky se sýrem,bramborovou kaši a hlávkový salát ze zahrádky

katyxq
19. kvě 2012

Peču pořadné macaté kuře (1,5kg) na sádle a provensálském koření a k tomu udělám dušenou basmati rýži.

evuss
19. kvě 2012

pohanková polívka s pórkem, manža zbytek těstovin s omajdou "co dům dal" a my s Viky zapečená mléčná rýž se zavařenýma malinama. A večer asi chleba s bylinkovým máslem a zeleninka.

prdecek
19. kvě 2012

uzená polévka a špagety s krůtím masem a rajčatovou omáčkou 🙂 odpoledne si zase asi udělám hlávkový salátek nebo možná ovocnej, uvidím 🙂

kulenka
19. kvě 2012

@beruskanula Pohádku jsem upekla ještě večer ... dobré to je 😉

beruskanula
19. kvě 2012

@kulenka : jak jsem psala manzovi to chutna 😎 , mne moc nee 😀 😝

ja se dnes nebo zitra chystam udelat apple crisp 😵

jinak u nas dnes mam ja ze vcerejska mrkev, hovezi, brambor, maly ma testoviny se zeleninou a rajcatky 😎 a manza je u tchyne, tak se naji tam..

k veci bych chtela udelat salat s krabima tyckama a zeleninou 😅 😀 a nebo buou toasty, jeste uvidime 😎

xuxie
19. kvě 2012

Dnes jdeme v "Italii" - máme voňavou kapustovou polévku (dávám tam fenykl - nenadýmá a je fakt dobrá). Hlavní chod byly hovězí kousky s lilkem, cuketou, olivami, kapary a rajčaty na tymiánu a bazalce. Vařila jsem to už včera - dlouho a pomalinku, teď se to rozleželo a spokojenost na všech frontách 🙂

karmenta
19. kvě 2012

kačena, knedlík, zelí, zeleninová polévka ze včera, malinový puding s piškoty

radka_h
19. kvě 2012

Nemáme syna tak můžeme mít hrachovou kaši s párkem a opečenou cibulku 🙂

falca1
19. kvě 2012

dneska nebyl čas na nějaké chystání velkého oběda, ještě štěstí že pečené kuře s rýží nedá vůbec práci 😀 😀 , po obědě jsme si daly tu jablečnou dortu co se chladila od včera v lednici 🙂 (ztuhla mě krásně)

zuhur
19. kvě 2012

Tak my jsme se dneska vnutili k mámě a za odměnu jsem tam směla uvařit 😀 takže byly masové kuličky v hořčičné omáčce a těstoviny.

tyrisa
19. kvě 2012

U nás jen taková rychlovka...rýže s kuřecím masem a unclebens sweet and sour omáčkou s ananasem a zeleninový salát s lučinou.

maybay
19. kvě 2012

dnesni mnamka ke kavicce

jika10
19. kvě 2012

Dneska knedlo, vepro, spenato 😉

rozarka65
19. kvě 2012

@maybay prosím receptík..děkuji...🙂

falca1
19. kvě 2012

@zuhur my budeme mít zítra hořtičnou akorát s vepřovým masem

kixi
19. kvě 2012

u hokeje trochu varim 😀 svestkove tasticky, slaninove rohlicky a bramborovy salat po kterem touzim cele tehu 😀

beruskanula
19. kvě 2012

@kixi : recepty na tasticky a rohlicky 😵 😀 😀 😀

kixi
19. kvě 2012

@beruskanula naprosto silene jednoduche (jinak pect neumim 🙂 listove testo rozvalim na hodne tenko, nakrajim koleckem na pizzu na ctverecky, potru rozpustenym maslem, dam pulku svestky, udelam trojuhelnicek, primacknu kraje vidlickou, potru maslem, po upeceni obalim v cukru...rohlicky jen zabalim kousky slaniny v platcich listoveho testa, potru maslem a posypu kminem...opravdu nic jednodusiho asi neni, ale ma to uspech 🙂

beruskanula
19. kvě 2012

@kixi : 😀 to urco v brzke dobe udelam🙂

kammka
19. kvě 2012

peču poslední (třetí) plech ovesných sušenek, na netu jsem našla fůru receptů, tak jsem si vybrala jeden se skořicí, rozinkama,....
jinak dnes oběd z mrazáku, rychlovka: rajská s plněnými paprikami a masovými kuličkami, knedlik, polévka zelňačka
až chlap doveze strouhanku, začčnu obalovat řízky...a jestli budu mít náladu, udělám i škvarkové placky...
pak jsem mu koupila ještě paštiky a šunkovou konzervičku, pak takový tmavý vllhký trvanlivý chleba..a má tam snad ještě musli tyčky... dnes z něj vypadlo, že budou mít i snídaně (mně teda bylo divný, že by měli večeře a snídaně ne.. 😀 ), uvidím, jestli bude ochoten si s sebou vzít termosku 😀 😀
no špatně se mít nebude 😅 tak doufám, že nám něco přiveze, minimálně parmazán a olivový olej na miminko.