Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

werry
1. pro 2013

tak dnes vařím menu od Dity P. 🙂 pudinkový trifl jako dezert a krůti stehna se šalotkami, tak uvidíme, jak to dopadne 🙂

maybe72
1. pro 2013

U nás voní bramboráky plněné masovou směsí a česnečka, starší lentilka udělala perník ke svačině a my s tou mladší ještě nakrájíme ovocný salát. Snad to kombinace česnek a vitamíny zachrání a nelehneme s nějakým bacilem, je toho teď tady u nás plno... Pěknou neděli!

lenkazdenek
1. pro 2013

u nás dnes chilli con carne s chlebem a k večeři se vaří zeleninový vývárek s domácíma nudlema 🙂

veruunek
1. pro 2013

Dneska krůtí rolka s bylinkovou bramborovou kaší 🙂

janulka1980
1. pro 2013

vcera fazulova polievka a dukatove buchticky, dnes niesu nedelne rezne, ale langose 🙂
na zajtra sa vari vyvar a francuzaky

janulka1980
1. pro 2013

@edeltraut mas nejaky fajny receptik na tu zemlovku? pozeram, ze mas 3deti, tak im iste chuti 😉

edeltraut
2. pro 2013

@janulka1980 na 10 rohlíků: 0,5 l mléka, do toho vanilkový pudinkový prášek, dva van. cukry a jedno vejce. Namočím rohlíky, nandám do formy, na to strouhaná jablka, rozinky, posypat skořicí a troškou cukru. Nahoru zase rohlíky 😀. Můžeš nahoru přidat trošku másla. Dělala jsem takovou trošku lepší, ale byla dost pracná (s našlehaným bílkem navrch), ale tenhle recept mi dala kamarádka a je to hned hotové a nikdy nezbývá 😀 a to dělám většinou z 20 rohlíků 😀.

janulka1980
2. pro 2013

@edeltraut my to mame radi aj s tvarohom, tak ho tam musim nejak zakomponovat 😉
diky moc!
uvidime, pred par dnami sme mali dukatove buchticky a potom neskutocna chut na masooooooo 😀

edeltraut
2. pro 2013

@janulka1980 my jíme maso hodně často, tak musím občas "proložit" něčím rychlým a sladkým 😀

janulka1980
2. pro 2013

@edeltraut praveze aj my sme masozravci, tak niekedy mam chut na sladke a potom mi chyba koriiist 😀 😀

lenkazdenek
2. pro 2013

U nás dneska losos s bramborem a listovým špenátem k večeři bude šunková pěna a pečivo 🙂

ladie
2. pro 2013

Cuketový krém, pečené kuře, rýže.

cassis1
2. pro 2013

Segedínský guláš, knedlík, hráškový krém, honzovky.

laurital
3. pro 2013

Ne-Hovězí steak Diane podle G.Ramsaye, opékané brambory
Po-Špenát, brambory, vejce
Ut-Kuřecí čína a rýžové nudle

katka_mel
3. pro 2013

Kynuté povidlové knedlíky

janulka1980
3. pro 2013

dnes zemlovka 😉 @edeltraut
a hrachovy privarok s klobaskou

laurital
3. pro 2013

My jsme nakonec s holčičkama upekly houstičky ze škvarkového těsta a chlebové mouky.Jsou výborné 😉

edeltraut
3. pro 2013

My měli dnes krémovou hráškovou polévku a svíčkovou z králíka. Zítra je v plánu česnečka a karbanátky s br. kaší 🙂

janulka1980
4. pro 2013

@edeltraut dneska nic 😉

lamarika
4. pro 2013

Čína s čínskými nudlemi, mňam 🙂

sarkar
4. pro 2013

dnes dýňové ravioli polité máslem. Mám i verzi pro naši berušku, která mi usnula v ohrádce než jsem to stačila dopatlat, jsem zvědavá, jestli jí budou chutnat.

punky
4. pro 2013

celozrne testoviny se smakounem a uzenym tofu a listovim spenatem vse zapecene k vece nejakou polevku uvarime a odpo budeme delat zdrave marokanky 🙂

1luciferka1
4. pro 2013

tortilly se zakysankou, polníčkem, rajčetem, avokádem a tuňákem

jaromira85
4. pro 2013

Já jsem šupla kuřecí stehna do trouby se zeleninou (tu jím jen já 😀) a k tomu rýže. Všeho všudy jsem stála v kuchyni deset minut a je to 🙂 🙂

ladie
4. pro 2013

Včera rajská polévka s noky a žemlovka. Kdo pohrdl žemlovkou, dostal mraženou pizzu = žemlovku jsem jedla jen já a dojídala ji ještě dneska k obědu 😀

Dneska bio hovězí na rajčatech a paprice, rýže.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
4. pro 2013

@janulka1980 My dneska měli nákupní den a taky jsem se musela trošku věnovat dětičkám, takže celé odpoledne na dílničkách a vyráběli jsme svícny a ozdoby.... takže dnešní karbanátky se přesunuli na zítra. Dneska jsme vytáhli z mrazáku jitrnice a jelítka a dali jsme si trošku "zdravé" stravy 😀.

janulka1980
5. pro 2013

@edeltraut ja dnes vybrala kuracie stehna-ctvrtky....uvidime co sa s nimi stane 🙂 ci z nich bude rizoto alebo nakracaju do truby 😀

1luciferka1
5. pro 2013

hovězí vývar, bramborový salát a řízky

laurital
5. pro 2013

Včera zapečené gnocchi s kuřecím, smetanou a uz.sýrem, dnes budou na oběd bramboráky a na večeři budeme grilovat kebaby a spousta zeleniny 😉