Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

mikkisek
16. bře 2012

krůtí vývar, kuře+nádivka+brambory a zeleninová obloha

augustka
16. bře 2012

Lososa s bramborem, nebo zbytky ze včera, kuřecí na pórku se šlehačkou🙂

prdecek
16. bře 2012

dneska máme řízek pod peřinkou a bramborový salát a večer budeme opékat párky nad ohněm 🙂

zuhur
16. bře 2012

Zapečené špagety.

kammka
16. bře 2012

kuřecí rizotko se sýrem..ovocný salátek.

zuzi82
16. bře 2012

Kuře na rajčatech s rýží a večer jdeme na véču, tak bude asi vepřová panenka se zeleninkou. 😅

reruna
16. bře 2012

@prdecek jak se dělá řízek pod peřinkou?
my dneska zbytek vepřové s těstovinami, nic moc, není čas, peču dort, zítra máme oslavu, takže nemusím vařit, no a v neděli vůbec netuším, co budu vařit...

zdeniii
16. bře 2012

Dnesk avepřové na paprice s rýží 🙂 aby bylo do zásoby 🙂

katerinanov
16. bře 2012

Holky máte nějaké tipy s čím servírovat bavorskou sekanou??

michamicha
16. bře 2012

@katerinanov brambory, br. kaše, chleba 😅

reruna
16. bře 2012

@katerinanov bramborová kaše, brambory s cibulkou, těstoviny nebo rýže a rajská omáčka

prdecek
16. bře 2012

@reruna já použila 4 vykoštěné kuřecí stehenní řízky, dál jsou potřeba 4 vajíčka a sýr na posypání.
maso osolím a opepřím a na pánvi s olejem nechám z obou stran zatáhnout, oddělím žloutky od bílků, každý žlotek zvlášť do mističky, z bílků ušlehám sníh. Maso dám na plech na pečící papír a nanesu sníh, uprostřed udělám důlek a dám do něj po jednom žloutku, potom všechny posypu velkou vrstvou sýru 🙂 peče se to v troubě na 180 stupňů cca 30-40minut, až zezlátne ta peřinka. Je to moc dobrý! 🙂

paja1975
16. bře 2012

@reruna prosím, já nevím co je prdopeč??? tvoje řezy mě lákají, ale nevím 😀 😀

sabcav
16. bře 2012

@paja1975 prdopeč = prášek do pečiva 🙂 😉

babulinkab
16. bře 2012

nudličková polévka
tatarkové řízky, br. kaše

sarunatko
16. bře 2012

Dneska hrachová polívka s opečenou houskou a vaječná omeleta se šunkou, sýrem a žampiony, k tomu brambory.

aaadus
16. bře 2012

My si dojedli zapečené brambory a tomatovou polévku. Odpoledne jsem udělala tiramisu a ještě upeču vánočku na víkendové snídaně

zako
16. bře 2012

dneska byla znojemska omacka s veprovym a ryzi...upekla jsem tvarohovoananasovou buchtu... a zitra hovezi gulas, v nedeli budou Vanoce😀 obalovany kapr,bramborovy salat🙂

nellygray
16. bře 2012

U nás dnes rychlovka-šunkofleky z domácího uzeného. Zítra máme rodinné oslavy, tak dělám na přípravách. Naložila jsem malé mozzarellky do balsamika (budou špízky s rajčátky), udělala salát z vařené řepy, právě se dopekly lilky na lilkový kaviár, večer upeče manžel rostbíf. Maminka dodá ještě pečené krůtí maso, bude za studena.
No a taky se patlám s dortem pro syna k druhým narozeninám, což je peklo, pže jsem si vymyslela korpus z 12 vajec (máme velkou rodinu) a je to velký jak slon. 😀 A to mě ještě čeká potahování (poprvé v životě!) a výroba vlaku na ozdobu. 😅

falca1
16. bře 2012

dneska na rychlo rizoto

tyrisa
16. bře 2012

Rajská polívka,bramborové šišky s mákem.

kammka
16. bře 2012

@aaadus dobrej nápad ta Vánočka... že bych...
já se za chvíli vrhám na králíka na smetaně, chci ci ho nachystat na zítra, já jedu na oslavu kamarádky narozek a táta s malou na MOdrýho tygra, tak abychom vyrazili včas.Malá ještě nebyla nikdy v kině a strašně ten film chce vidět.pak mi ho budou vyprávět cestou dom...

aaadus
16. bře 2012

@kammka já ji peču tak 1x za 14dní, docela na ni ujíždím 😅

pusolamy
16. bře 2012

@aaadus
@anieanne
@heaven_angel : děkuji, udělala jsem míša řeza a jsou mňamozní 🙂

nikiii
17. bře 2012

My dneska guláš s knedlou a zeleninová polívečka. Na odpoledne muffíny. A k večeři konečně špekááááááčkýýýýýýýýýýýýýýýý.

petrajavor
17. bře 2012

Tak u nás je kyselice polívka a na hlavní chod jdeme k tchýni...jako dezert bábovka s tmavými hrozny 🙂

lucifereeek
17. bře 2012

roláda z mletého masa s bramborovou kaší 🙂

peroli
17. bře 2012

polévka risi bisi, my vajíčkovo-ředkvičkovej salát od brusinky s bagetkama, starší syn 😵 taky polívečku plus hovězí ze včerejška a náš nejmenší 😵 řepu + mrkev + krůtí 🙂

aaadus
17. bře 2012

hovězí vývar s játrovými knedlíčky, pečené kuřecí stehna s rýží, salát z čínského zelí

jimmy1
17. bře 2012

cibulačka se sýrem a opečeným toustem, rýže a vepřové nudličky na kari, jako moučník tvarohovo-ananasový dortík 😎
Vstávala jsem o půl páté, abych to měla hotové než kluci vstanou 😝