Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kami1984
6. dub 2011

@eriska delam z nej vse, co jsi vypsala🙂)) ted jsem dostala chut na lasagne....

babulinkab
7. dub 2011

katův šleh, hranolky, ledový salát

brusinka.pusinka
7. dub 2011

dneska rajčatová polévka s parmezánem a Těstoviny zapečené s kapustou a mletým masem 😉

kaciska
7. dub 2011

no dneska máme bramboráčky a kuřecí směsí 🙂

wansday
7. dub 2011

zeleninová polévka, krůtí medailónky se s metanovou omáčkou, rýže 🙂

kami1984
7. dub 2011

Dneska bude to, co si ulovím v ledničce, takže ještě nevím.)))

mamkamarketa
7. dub 2011

kureci lasagne se syrovou omackou a spenatem 🙂

trosku nechapu prispevky typu nevim, dnes nevarim.... 😝

moudivlacek
7. dub 2011

@mamkamarketa mnaaaaaaaam a jak je prosim delas,ja delam prave jen spenatove

u nas je dnes koprovka

mirisek81
7. dub 2011

krémovou bramborovou polevku s osmaženým rohlíčkem pro děti a opraženou slaninkou pro dospělé

mamkamarketa
7. dub 2011

@moudivlacek osmahnu maso na cibulce, udelam si syrovou omacku (pokud neni cas udelam ji z pytliku) smicham omacku s masem a pokladam na lasagne, uplne na vrch dam udelany spenat (ja kupuju cerstvy mrazeny, nee protlak) a pokud mam joo cas, na spenat dam jeste besamel 🙂 a dam to dopect do trouby na cca 30min (zalezi na typu lasagni)

kami1984
7. dub 2011

@mamkamarketa proc to nechapes?

mamkamarketa
7. dub 2011

@moudivlacek jeste k te omacce 🙂 ja delam syrovou s cesnekem(ladi to skvele ke spenatu) na rozpalenym oleji osmahnout cesnek (3 strouzky normalniho nebo 6 strouzkou cinskeho cesneku) muzes dat i vic, ale ja nedavam moc cesneku kvuli synovi... zalit smetanou na vareni (400ml) a pridat syr (cca 100gr)

mamkamarketa
7. dub 2011

@kami1984 proc? protoze tohle je diskuze o tom co kdo vari, vymenujeme si tady napady a zkusenosti. nevim, co komu da prispevek '''nevim co budu varit''

beatta
7. dub 2011

uzený maso s cibulkou a bramborem 🙂

vally11
7. dub 2011

kuře na paprice, houskový knedlík (domácí) 🙂

vorllinka
7. dub 2011

rajská omáčka s těstovinama a na zítra jsem udělala zapečené brambory s mletým masem a sýrem 🙂

kami1984
7. dub 2011

Tak v lednici "ulovena" mrkvovobramborová polévka a vaří se mi květák, budou placičky

moudivlacek
7. dub 2011

@mamkamarketa diky moc prave jsem se vratila z posilky,tak se neco k jidlu hodi 😀 necham to asi spis na vikend, s prckem neni na velike vyvarovani cas, vetsinou varim kdyz spi, nebo vecer kdyz je doma tatka

jinak malemu (19mes) chutnaly lilkove lasagne (lasagne, nasucho ci pokaply oliv olejem a okorene platky vypoceneho a grilovaného lilku a rajčatový protlak nebo smeska z čerstvých rajčátek česneku a koření, navrch posypat syrem a je to mnamka

beisis
7. dub 2011

Medajlonky z panenské svíčkové s hříbkovou omáčkou a opékanými brambory.

brusinka.pusinka
8. dub 2011

dneska máme kulajdu a bylinkové filé s tuňáku a bramborovou kaši, zeleninku žilien 😉 😀

babulinkab
8. dub 2011

dneska dojídáme katův šleh od včera, dnes s těstovinama

mamkamarketa
8. dub 2011

@moudivlacek to zni taky dobre! ja bych misto lilku dala cuketu 🙂 musim vyzkouset diky za tip 😉

moudivlacek
8. dub 2011

@mamkamarketa no s tou cuketou nevim nevim, aby nebyla takova rozblemcla, ale tak jako zkusit se ma vse ze 😀 nemas zac,ja taky dekuju za receptik, az budu mit vic casu,proctu si to tu, nejak me z toho kazdodenniho vareni dochazeji inspirace

kristi
8. dub 2011

delala jsem kremovou bramborovou polevku od Pohlreicha a na zitra mame gulasek 🙂

babulinkab
9. dub 2011

uzené maso, zelí, knedlík a drožďová polévka

esterka610
9. dub 2011

noky se sýrovou omáčkou a šunkou, mramorovaná bábovka 😉

babulinkab
11. dub 2011

francouzské brambory, okurkový salát

babulinkab
12. dub 2011

dneska dojídáme fr. brambory, dneska s ledovým salátem a nudličková polévka

brusinka.pusinka
12. dub 2011

dneska máme bramboračku a mexický fazolový salát s domácím chlebíkem a malá má brambory masko a zeleninku v páře 😉

kami1984
12. dub 2011

Dneska máme fašírky s br.kaší a pažitkou, zeleninová polévka..
mám plátky vepř. krkovice a nic mě nenapadá, co s nimi, poraďte kuchařinky🙂