Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

reruna
7. čer 2012

koprová polévka, sekaná z domácí pekárny, brambory, mramorová bábovka

michamicha
7. čer 2012

já dneska "splácám" krůtí karbanátky a k tomu brambory 🙂

djn
7. čer 2012

hovězí vývar; zapečený těstoviny se salátem

aaadus
7. čer 2012

tomatová polévka, tilapie s bramborem

eldzej
7. čer 2012

můžu poprosit o recept na tvarohové knedlíky? Kdybysi jsem měla jeden úžasný a ztratil se mi:( něco jsem zkusila i z netu, ale pořád to není ono.

prdecek
7. čer 2012

zbytek žampionů od včera na oběd, odpoledne perník s kakaovou polevou a k večeři kuře na paprice a knedlík 🙂

pet.s
7. čer 2012

holky, prosím nějakou masovou smě na topinky...zbyly mi tu housky, tak bych je zítra zapekla s nějakou směsičkou a sýrem...díky..

jinak právě to dávám dohromady na víkend Pá-O-pangas, nové brambory, V- za a.)nové brambory s tvarohem a okurka nebo za b.)zapečené housky s masovou směsí, So-čína, rýže,bramborovo-zeleninová polévka V- těstoviny se šunkou a sýrem, Ne-O-plátek kuřecí marinovaný a brambory, bramborovo-zeleninová polévka, V-co dům dal, zbytky, nebo tuňák na chleba. Péct budu bublaninu.

Kdybyste někdo měl recept na kynuté ovocné knedlíky...díky...

collette
7. čer 2012

@pet.s mleté s vejci (občas dávám i žampiony) a sýrec. A když se cítím dekadentně, tak do toho dám protlak a třeba tymián:o)

pet.s
7. čer 2012

@collette a to jako uvaříš, upečeš, nebo jen tak smícháš a prdneš na ty housky?

1luciferka1
8. čer 2012

@jaja01k kuřecí maso i kuskus mám doma, prosím o recept, dík

oli26
8. čer 2012

@jaja01k je ja bych taky chtela recept, nevim vubec co dnes varit 😀

prdecek
8. čer 2012

holandské řízky a brambory 🙂 a jako desert jahůdky se šlehačkou :D

jaja01k
8. čer 2012

@1luciferka1
@oli26 Jen maso naložím do marinády olej+hořčice+trochu kari, osmažím a k tomu kuskus jako příloha.

zuhur
8. čer 2012

Ahojky v poslední době jsem nějak bez fantazie - dneska vepřové kousky s mrkví a bramborem.

collette
8. čer 2012

@pet.s Na pánev dám maso, když ho rozmělním, tak na jemno cibulku a po chvíli eventuelně ty žampiony, nebo protlak, a dusím, až je maso hotové. Když tam nedávám protlak, tak pak přidám vejce, nechám je vysrážet a šup na housky (chleba) a šup do trouby:o)
Když to je s tím protlakem a tymiánem, tak to běží kolem pizzy. Co se sýra týče, používám goudu, ona tak netuhne jako eidam. Nebo v případě dekadentních pocitů na protlakovou směs mozzarelu.
Jo, a manžel dělá něco, čemu říká švýcarské topinky, kdy udělá žampiony s vejci, chleba/housku potře troškou másla a hořčice, na to dá plátek šunky, pak tu směs vejce-žampiony a na to sýr. A to je taky moc dobré:o)

oktarina
8. čer 2012

Dnes hrachová kaše se sázeným vejcem a kmínová polívka, je třeba dodat tělu trošku bílkovin z luštěnin 🙂

aaadus
8. čer 2012

Kmínová polévka, těstoviny s krevetkama, rajčátky a rukolou a ještě se pokusím upécz rebarborový koláč

eriska
8. čer 2012

my máme kančí maso na hrášku s těstovinkama

holky, prosím, nemáte recept na med z černého bezu? a taky na takové ty bramborovo-česnekové bulky, co prodávají třeba v albertu? moooooc, vám díky🙂

kixi
8. čer 2012

zapecene kureci prsa s lilkem, rajcaty a mozzarelou

jancip
8. čer 2012

Holky, poraďte mi prosím, co na svačiny pro chlapy na stavbu. Potřebuji něco sytého, ale ne moc složitého, abych to všechno s malým miminkem zvládala. Nejčastěji dělávám škvarkové pomazánky, ale to nemůžu dělat pořád🙂

brusinka.pusinka
8. čer 2012

dnešní mňamka celerovo řepový salátek se šunkou a karbenáty s brokolicí a rajská polévka s mušličkami a nivové rohlíčky a salámové růžičky z listového těsta

pitruskaskarolinkou
8. čer 2012

U nás dneska kuřecí jatýrka na žampionech + rýže + ledový salát. Odpol budu pect strouhaný koláč s tvarohem 😉

pet.s
8. čer 2012

grilované kuře..koupila jsem jahody, meruňky a přivezli nám třešně..tak jedeme na chatu zavařovat.-))))myslíte, že můžu zavařit jahody bez cukru?

brusinka.pusinka
8. čer 2012

a pro prnceznu až se vyspinká ovocný talířek🙂

eriska
8. čer 2012

@jancip tak co masová pomazánka, různé salámovo-sýrové pomazánky, tvarohová, klasika - párek, klobása s chlebíkem, karbenátky (hodíš do trouby a jsou bez práce😉), sekaná obojí se dá jíst i za studena, pečené maso s chlebem, záviny z listového těsta na slano,...

@brusinka.pusinka hezkééééé🙂 u nás byl k svačince pudinkový pohár s mandarinkami a viennetkou😉

miriska
8. čer 2012

musím se vám jít pochlubit s mým dnešním výtvorem 🙂 dělala jsem slanej dort poprvé a myslím že není uplně nejhorší 🙂

katyxq
8. čer 2012

U nás včera kuřecí játra na cibulce s jasmínovou rýží a dneska ta samá rýže a k ní dušené kančí na hořčici.

cervena_vila
8. čer 2012

Pizza bude 🙂

cervena_vila
8. čer 2012

@miriska Co je v korpusu? Je to podle nějakého receptu?

miriska
8. čer 2012

@cervena_vila není to podle receptu, dělala jsem to podle sebe, spodní patro je z veky, česnekové pomazánky a proložený různýma salámama a vrchní patro z domácího chleba podle receptu od @zuhur a taky pomazánka a proložený šunkou.