Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

martunecka
27. črc 2016

@chezzie jasne 🙂 na sadle zpenit cibulku,zaprasit cervenou paprikou,mlety kmin.zalit vodou tak 1,5 l ,dat 3 brambory,tak 6spekacku a 1 cuketu.povarit do mekka,nakonec pridat 2 strouzky cesneku a majoranku ;) ja to mam recept od babicky,pro me je to navrat do detstvi na chatu 🙂

martunecka
27. črc 2016

Podle chuti pochopitelne jeste sul a pepr ;)

zlatkavlk
4. srp 2016

Včera langoše, dnes houbová omáčka s vajíčkem

martunecka
4. srp 2016

Včera špagety s vepř.masem a omáčkou
Dnes Rajska omacka s plnenou paprikou a knedlikem ;)

eimmy
6. zář 2016

dnes:pečené brambory a pstruh pečený v troubě na citronech
zítra: kuře s nádivkou bramb. kaše a okurkový salát
čtvrtek: rajskou s těstovinou
včera: bolong. špagety

a dělám dnes do zásoby tažený vývárek

martunecka
6. zář 2016

Srdíčka(kuřecí) na smetaně s knedlíkem
Zítra vepř.výpečky s cuketovým zelím a zase knedlík 😀

khpeta
6. zář 2016

U nás byl včera ještě králík se špenátem a bramborovým knedlíkem, dneska a zítra smažené rybí filé, bramborová kaše, okurkový salát. 🙂

prostejina
15. zář 2016

Tak my dnes jedeme ve zdravém 🙂 steak z lososa na másle, batatove pyre, čerstvý špenát a fazolky na zkaramelizovane cibulce 🙂 jídlo hotové za chvíli a ta chuť..mmmmm 🙂

kolibricek36
16. zář 2016

já dělala meduňkový sirup (šťáva) - a jelikož jsem moc času neměla, tak na oběd byla jen krupička a bylo .... no aspon ušetřímě 😀 😀 😀

prostejina
16. zář 2016

@kolibricek36 medunkovy sirup? :-O na co je dobrý? 🙂

kolibricek36
16. zář 2016

@prostejina jak známo Meduňka uklidnuje....
no používám ho místo šťávy do vody či v zimě do čaje - mě se dobře usíná potom .... 😎

prostejina
16. zář 2016

@kolibricek36 to zní skvěle! Mas nějaký ozkouseny recept, najdu ho na netu? 🙂

kolibricek36
16. zář 2016

@prostejina no, mám od mamky - takže praxi vyzkušený mnohaletně, 😎
ale na netu jsou taky
jinak posílám odkaz na tu medunku - http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k...

khpeta
17. zář 2016

U nás bude pórková polévka se smetanou, rajská omáčka s kuličkami z mletého masa a houskový knedlík. Ještě bych si dala bábovku, ale to uvidím, jak stihnu. 🙂

linee
17. zář 2016

zeleninova polevka s kapanim, svickova a cheescake s boruvkami 🙂

lajla
17. zář 2016

Zeleninový vývar s nudlemi
Fazolový guláš s rýží
File se zeleninou a bramborem
Bezlepkove dorty..ale ty byly na objednání😂

lenka5731
17. zář 2016

U nas hrachova polivka s krutony z domácího bzl chia chleba,
patizon v těstíčku (vejce, pohanková mouka, eidam) a na to kukuřičná strouhanka dělané v troubě, s bramborem.

Dopoledne jsem dělala rybízovou š%távu, takže že zbytků rybizove "bonbony". Odpoledne ještě budeme dělat kakaové s skořicové sušenky, bezlepkové.

Koukam, že dnes bezlepkové "jede". :´D

misao
17. zář 2016

U nás dnes buchtičky s krémem.....ty jsem naposledy dělala ve starém bytě a přestěhovaný jsme přes 8 let 🙂

khpeta
18. zář 2016

A dneska budou obrácené řízky na Moravance (zelenina v nálevu) a k tomu bramborová kaše. 🙂

ladyhacek
18. zář 2016

pečené brambory, smažená cuketa a rajčatový salát, hovězí vývar od včera 🙂

@khpeta to dělá moje mamka a dlouho jsem neměla - děkuji za zajímavá nápad 🙂

dalé vařím: knedlo vepřo zelo, brokolicový krém, zapečená cuketa s bramborem a mozarelou (možno přisat mleté maso 😉 ), hovězí pečeně s brambrem a mrkví
manžel vařil vepřové na zeleninové omáčce (rajčata a papriku pokrájem a hodil to tam podával s rýží)

ladyhacek
18. zář 2016

@khpeta tak já bábovku pekla - tento týden už po druhé 🙂 > měla jsem chuť tak upekla s ´jablky a včera měla přijít návštevě tak jí tam hodila zase 🙂

khpeta
18. zář 2016

@ladyhacek Já včera udělala banánovou. Manžel totiž miluje banány, tak jsem udělala radost dvojnásobnou. 🙂

luccyk
18. zář 2016

U nás jsou dnes bramboráky se směskou leča, kuřecího masa a červených fazolek.

khpeta
18. zář 2016

@luccyk Tak to vypadá mooc dobře. 🙂 Děláte podobně jako čínu, jen tam dáte lečo?

luccyk
18. zář 2016

@khpeta ano přesně tak 🙂 Já mám raději malé bramboráčky k tomu,ale manžel preferuje spíš velký bramborák a tu směsku zabalit do něj.

bervidova
18. zář 2016

Manžel se synem mají rádi sladké, takže dnes švěstkové knedlíky. Já jsem masožravec, takže jsem si vytáhla z mražáku zabijačkový guláš a už se na něj těším 🙂

martunecka
19. zář 2016

,Masová směs(paprika,rajče,hovězí kousky a houby+ koření kečup sweet chilli) s bramboráky a hranolkama

Halušky s bryndzou a špekem

Cuketové kuličky s bramborovou kaší

autumn11
9. říj 2016

my máme dnes zemiakovú polievku na kyslo a dusené kuracie mäso s ryžou a cuketovou čalamádou.

martunecka
11. říj 2016

Polévka- žampionový krém
Svíčková s knedlíkem a sekanou 🙂

Fazolky s vepřovým masem a tarhoňou

pstruh na másle s bramborama 😉

kolibricek36
11. říj 2016

¨no, zbyl mi výpek z kuřete, tak jsem z toho udělala takou omáčku, přidala jsem papriku a zahustila moukou v mlíku. K tomu vejce a knedlík, já mám radši těstoviny, tak jsem si uvařila pro sebe kolínka, 😎 😀