Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

crca
autor
15. říj 2011

Tak dneska vařil manžel 😅 Řízek a bramborový salát

sysysy
15. říj 2011

Holky, máte nějaký recept na obalovací těstíčko na smažení? U nás se řízky a ryby obalují klasicky - hl.mouka, vejce+mléko, strouhanka. Ale vím, že lze obalovat i jinak, jen nevím jak 😕 😉

misa_a_radek
15. říj 2011

@sysysy naloz je pekne do jogurtu a obal je v kukuricne strouhance, nekdo tam do toho jogurtu dava vajicko, ale ja to nalozim jen do jogurtu se soli a bylinkami nebo korenim, je to mnamina 🙂

sysysy
15. říj 2011

@misa_a_radek - díky 🙂 Takže klasický bílý jogurt? A kukuřičná strouhanka se prodává normálně v obchodě? Já si strouhám svoji ze starých rohlíků 😀

nikiii
15. říj 2011

@moudivlacek Rajská polívka, mňam, tu jsem neměla ani nepamatuju. Máš nějakej dobrej osvědčenej recept?

moudivlacek
15. říj 2011

@nikiii ani ne,delam podle momentalni nalady a chute,kdyz je spech tak z kecupu, jindy z protlaku a nebo z loupanych rajcatek, pridavam bobkovy list,nove koreni a povarim,trosku vyvaru a podle chuti osladit, jindy pridam bazalku,v tom seznamu receptu bude i rajska s parmazanovyma nockama od brusinky,ale z hlavy nevim,zkus popatrat v diskuzi

hanulka190
16. říj 2011

Ahojky, nemáte některá osvědčený recept na boršč? 🙂

misa_a_radek
16. říj 2011

@sysysy jo jo klasicky bily jogurt, ale ne odtucneny, ten je moc ridkej a kukuricnou strouhanku kupuju treba v globusu...

misa_a_radek
16. říj 2011

@sysysy jo a moc to neotacej, snaz se jen z kazde strany jednou, nedrzi to jako klasicky trojobal

vrana
16. říj 2011

@stefanny Albert hypermarket 😉 ale nemají je vždycky

petrusam
16. říj 2011

svíčková od babičky 😀

adelka89
16. říj 2011

kuřecí vyvar a pečená svíčková 😵 mnam

nikiii
16. říj 2011

Dneska pečené kuře, hranolky, a na odpoledne domácí medovník.

samik2008
16. říj 2011

kuřecí vývar,kuř.řízek,bramborová kaše,já si udělám k tomu hranolky a upekla sem mramorový koláč

sabcav
16. říj 2011

Kuře na medu a hořčici, rýže 🙂

klara.t
16. říj 2011

Králíka na kmíně, bramborový knedlík a zelí 🙂

sysysy
16. říj 2011

Dnes oběd na oslavě v restauraci 😵 - kuřecí prsíčka s broskví, jahodou a hermelínem, hranolky, obloha 😵

samik2008
16. říj 2011

holky jdu na radu.... jak uskladňujete mrkev a petržel ze zahrádky?Nebo děláte z toho nějakou směs?Minulý rok sem si to nakrála do mražáku ale zdálo se mi že to není vůbec ono.Díky za rady a tipy

misa_a_radek
16. říj 2011

@samik2008 moje babicka to napichala do pisku a dala do sklepa, jelikoz nemam sklep, tak mrazim...

handm
16. říj 2011

Ahoj, my dneska měli návštěvu, takže jsme měli tortillu, zeleninový salát a dva druhy masa a takový jogurtový dip! Všichni mlaskali 😀😀😀

kammka
17. říj 2011

u nás se o víkendu moc nejedlo, tatínek i malá měli nějaké střevní trable, sice už to bylo za tím nejhorším, ale tátovi bylo furt šoufl, tak jsme měli vepřové v mrkvi a brambory, vývarovou polévku.. a včera jsme to dojedli. k večeřím co dům dal, přesněji já jela v sobotu na dámskou jízdu 😀 a včera jsem celé odpoledne kydala předzahrádku před zimou a vyřízla jsem z podrostu krásnou pažitku, tak byla tvarohová pomatlánka.

petrusam
17. říj 2011

dneska zbytky z víkendu, není energie vařit ...

moudivlacek
17. říj 2011

jsme nachcipany,takze nevarim,ale zbyly z vecere pirohy,tak si ohreme ty

kammka
17. říj 2011

... dneska vaří máma, přijela včera hlídat, tak jsem vyndala z mrazáku vývar, knedle a kopr, má to jednoduché
😀

brusinka.pusinka
17. říj 2011

dneska máme vepřový gulášek s kolínkami a ke kávičce čajíčku chcescake

nikiii
17. říj 2011

Dneska zapečený brambory s mletým masem a zeleninou a kynutý povidlový buchty na večeři.

samik2008
17. říj 2011

@brusinka.pusinka prosímtě ty jsi taková znalá receptů a tak,jak ty zpracováváš mrkvu a petržel ze zahrádky?Díky 😉

miskadis
17. říj 2011

šunkofleky a kyselá okurka

brusinka.pusinka
17. říj 2011

@samik2008 ahojky no normálně buď zavařím jako halali do mírně slaného nálevu a nebo zamrazím jak ve směsi tak i zvlášť po jednoduhovém, jinak se dá skladovat ve tmě a v písku nepoškozenou zeleninku Mrkev klidně i okolo 1-4 stupňů ale musí bít nepoškozená 😉 a i suším 😉

sabcav
17. říj 2011

v sobotu tu byl výlov rybníka, na oběd máme s Andrejkou kapra pečeného na másle s česnekem a bramborovou kaši 🙂 a na večeři budou plněné papriky s rajskou (dostali jsme), jen k tomu uvařím kolínka 😉