Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

anieanne
29. led 2012

Dnes francouzské brambory, a malý brkaše s kuřecím, ten o ně moc nestojí.

michamicha
29. led 2012

u nás dnes vepřový gulášek a bramborové placky 🙂

reruna
29. led 2012

dnes filé a bram.kaše a na odpledne donuty na plechu, ale spíš mi to připomíná buchty...

marhulinka
29. led 2012

U nás dnes houb.guláš ze včera a králík s br.kaší a na odpolko pudink

kulenka
29. led 2012

Včera játra na cibulce s pečenými brambory.
Dneska rajská s noky.
🙂

yesu
29. led 2012

Tak u nás dnes rizoto s kuřecím masem a večer ještě udělám hrachovou polívku 🙂

yesu
29. led 2012

@peroli to zní moc dobře, hned sem si to opsala 🙂 myslíš, že by to šlo i z plecka? nebo nemáš nějakej recept na něj??

hnedoocka23
29. led 2012

droždová polévka,kuře na slanině s jasmín.rýží 😉

heaven_angel
29. led 2012

žampionová polívka, mexické tortilly s náplní z mletého hovězího, fazolí, rajčat a rýže..

yesu
29. led 2012

@pelenka asi sem mimo, ale jak je přesně to pořadí?maso, těstoviny, omáčka?

pelenka
29. led 2012

@yesu Masová směs, na to ta bílá omáčka a na to těstoviny🙂 a zase znova dokola. Koukám, že jsem v postupu zapomněla připsat ta rajčata (protlaky), samozřejmě, že se zamíchají do masa.

kammka
29. led 2012

tak peču tvarohovopovidlovou buchtu a to je vůně, už se těšíme.. 🙂

falca1
29. led 2012

dneska byla polívka kuřecí (z kostky), brambory s řízkama a teď jsem dopekla tyčinky z listového těsta + pár taštiček s marmeládou 😀

moudivlacek
29. led 2012

nejak nestiham sem psat, vikedn br kase se pstruhem na masle, zapecene mlete z kureciho masa s bramborami, vecere francouzska pizza a dneska sopak

peroli
29. led 2012

Kuřecí pekáč 2v1 🙂

1983hr
29. led 2012

Segedín

miskadis
29. led 2012

rajská omáčka s knedlíkem

luciesofi
29. led 2012

Koprovka s bramborem a hovězí sekanou, povidlové buchty

yesu
29. led 2012

@luciesofi povidla miluju, dáš recept?

kammka
29. led 2012

@yesu taky miluju povidla, v tý tvarohovopovidlový buchtě je jich na můj vkus dost málo, a to jsem tan nacpala dvojnásobek 😀

luciesofi
29. led 2012

@yesu Je to taková klasika:
500 g hl. mouky
250 ml teplého mléka
100 g cukru
100 g másla (rozpuštěné) + trocha na pomazání buchet
máslo na vymazání pekáčku
1 žloutek
špetka soli
instantní droždí
1 lžička vanil. esence nebo vanil. cukr

náplň: povidla a rum - oboje dávám od oka 🙂

Všechno smíchat a vypracovat nelepivé těsto, dát kynout, vypracovat váleček a krájet na jednotlivé bochánky podle velikosti buchet (mně vychází na 12 velkých 🙂), z bochánků udělat placičky, navršit povidla, zabalit, dát do vymazaného pekáče, každou buchtu ještě pomazat rozpuštěným máslem, aby se k sobě moc nelepily. Peču v troubě na cca 200-220 stupňů a trvá to cca 30 minut - dokud nezezlátnou. A pak už jen pocukrovat 🙂

pet.s
30. led 2012

@peroli co to je?kuřecí pekáč 2v 1

marhulinka
30. led 2012

My dnes budeme mít hovězí vývar s celestýnskýma nudlema a pórkovou omáčku.

marhulinka
30. led 2012

@luciesofi mňaaaaam to musím taky zkusit 😵

kammka
30. led 2012

@luciesofi já mažu pekáč i buchty sádlem... vydrží vyšší teploty než máslo a buchty maj nádhernou kurčičku a nikdy se mi neslepily..

brusinka.pusinka
30. led 2012

dneska kuřecí vývarek s nudlemi a vřetenka a kuře na paprice s hráškem 😉

luciesofi
30. led 2012

@kammka Jojo, to máš určitě pravdu - buchty se sádlem, to je taková ta pravá klasika ala babička.. Ale já většinou sádlem nedisponuju, takže to řeším máslem 🙂

zanet2009
30. led 2012

zapečená brokolice s nivou

kammka
30. led 2012

@luciesofi my měli při poslední zabijačce nízkotučný prase, skoro nic jsem nevyškvařila a kamarádi nedávno totéž, sice 230kg, ale sádla tak akorát pro ně, tak jsem si ani neřekla.. poslední dobou se chovají prasata, co mají míň sádla a víc libového masa, ale to sádlo nám pak na buchty chybí 😀
já když jsem při penězích a narazím na syrové, tak si vyškvařím, nebo mám doma většinou kostku...

kammka
30. led 2012

achjo, lednice prázdná, já vůbec nevím oc k večeři..oběd neřeším, já se vždycky něčím zaplácnu, většinou dojídám z předešlého dne.. mám tam zbytek hráškové.. napadl mně šoulet, ale nevím, jestli mám na něj správný hrách...