Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

samik2008
26. únor 2011

máme taky šukafleky 😅 a zítra jsme pozvaní na oběd ke tchyni - bramborový salát a kuř.řízek

lidiab
26. únor 2011

Dnes kureci polevka, ryba pecena v troube s bylinkama, brambory a celer na platky a zapecene se smetanou, zeleninovy salat a jablecny kolac.

missymici
26. únor 2011

Gulas z veproveho... 🙂 mnam

vendulka
26. únor 2011

dneska čína s rýží

vojtisek2007
26. únor 2011

sekaná a bramborová kaše

kami1984
26. únor 2011

vcera byl veprovy gulas s chlebem, dneska me kamaradka naucila bramborove knedliky s mletym masem a zelim a zitra udelam kureci stehno na cesneku, stouchane brambory s cibulkou a nejaky kompotik ze sklepa..

majatob
26. únor 2011

u nas dnes testoviny s brokolici a syrovou omackou, zitra bude florentsky kolac (listove testo plnene smesi ze spenatu a vejci), mnam mnam 😵 😵 😵

babulinkab
27. únor 2011

přírodní vepřový řízek, volské oko, hranolky a zeleninová obloha

vojtisek2007
27. únor 2011

dančí pečeně s česnekem na slanině, červené a bílé zelí, houskový a bramborový knedlík...jako zákusek jsem v pátek vysochala medovník, tak jsem zvědavá 🙂

pitruskaskarolinkou
27. únor 2011

vepřový guláš s domácím houskovým knedlíkem, krůtí vývar s nudlema, ke kafíčku buchtu PEŘINU 🙂

azeretka
27. únor 2011

polévka - vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi, hlavní chod - vepřová pečeně s kelem (kapusta) a brambory, jako desert bude domácí štrůdl (jablkový závin) 🙂

katchi
27. únor 2011

Polevka - vyvar z krutiho uzeneho masa, se zeleninou a domacimi noky, hlavni chod - zapecene domaci fleky a jako dezert jablkovy zavin. Polevku varima ja, hlavni chod a dezert ukuchtil manza 🙂

hradilenka
27. únor 2011

Ahojky já kotletku s hříbky a rýži, okurkový salát 😉

k.ate
27. únor 2011

Krupičná kaše 😀 a k tomu asi nějaká polívka a zkusim upéct jablečnej štrůdl, pokud malej mezi tím nesní všechny jabka 😀

skurinka
27. únor 2011

Francouzske brambory +okurokovy salat a pecu cokoladovou buchtu s polevou mnam ja teda jen jeden kousicek 😀

skurinka
27. únor 2011

a jinak tohle ne morbitni tema ja kdyz to tady ctu tak mam jeste vetsi hlad 😀

moudivlacek
27. únor 2011

kure a kruta pro maleho na paprice s testovinami

brusinka.pusinka
28. únor 2011

dneska jsme měli kulajdu a rýži s hříbovou omajdou a krůtí plátky 😉

inkana
28. únor 2011

Dneska čočkovou polévku a rajskou omáčku s masovýma kuličkama a houskovým knedlíkem 😉

kristi
28. únor 2011

dnes jsme meli pecenou prazmu a vlka a k tomu zeleninovej kuskus

kami1984
28. únor 2011

omeleta s klobáskou a bramborem a pak na zítra čočka s vajíčkem a cibulkou

brusinka.pusinka
1. bře 2011

Dneska máme zelňačku a šišky s mákem 😉 a nebo s perníkem 😉

babulinkab
1. bře 2011

pečené kuře s brambory a mrkví v římském hrnci, okurkový salát

eleonora
1. bře 2011

kuřecí vývar a kuře na paprice s rýží 🙂

vojtisek2007
1. bře 2011

čočkové karbanátky s bramborovou kaší a děti nějakej kompot k tomu 😀, já tam mám zelnej salát

babulinkab
1. bře 2011

@vojtisek2007 napiš mi prosím recept, malej nechce čočku, třeba by mu v karbenátkách chutnala

vojtisek2007
1. bře 2011

@babulinkab čočku normálně uvařím (trochu víc) a bu´d jen rozmačkám nebo namelu...přidám dvě namočený (v mléce) housky, dvě vejce, sůl,pepř,česnek a na spojení strouhanku. Udělám karbanátky a bu´d smažím jen tak, nebo je ještě před pečením obalím jako řízek.

babulinkab
1. bře 2011

@vojtisek2007 to zní dobře, vyzkouším, díky

breberka
1. bře 2011

sýrové karbanátky, brambory, zeleninový salát a zeleninovou polévku

mamkamarketa
1. bře 2011

@breberka jako vegetarianske karbanatky, nebo normalni s masem a syem?