Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
20. říj 2012

zítra bude kuřecí vývar
karbenátky s bramborovým salátem

aaadus
20. říj 2012

@xuxie já teda zažívám dobrodružné vaření pořád a čekám a čekám kdy se to zlepší 😀

modelis
20. říj 2012

@xuxie ten měl během týdne a opravdu mu chutnalo 🙂)

kammka
20. říj 2012

tak dneska u nás anarchie..oběd byl spíš k večeři a zahájili jsme ho koláčem od babi s čajem, pak jsem teprve uvařila brambory ke koprovce, udělala jsem ji z vývaru, co byl na polívku, a nakonec k večeři pro chlapa rybí polívka,. byla jedna porce v mrazáku..švagr na brigádu dorazí až zítra, tak jsem udělala kuřecí závitky z vykoštěných stehen, z kostí a těch zbytků bude polívka..k závitkům brkaše asi.. a mám těsto na povidlový buchty, no jo, zas půjdu spát bůhvíkdy..

nikiii
21. říj 2012

U nás dneska jen rychle a lehce - špagety, kuřecí maso, a špenátovo-smetanová omajda. A jablíčkový koláč.

prdecek
21. říj 2012

u nás vepřo zelo knedlo na oběd od včera a na večeři kuřecí křidýlka a chleba nebo brambory a odpoledne čoko mufinky

petrajavor
21. říj 2012

Dynova polevka, kase z brambor a dyne k ni sekana, jablkovy kolac jako dezert

monyliny
21. říj 2012

Tak dneska máme kuřecí polévku s nudlemi a rajskou s knedlíkem od včera.Péct nemusím,ještě máme čoko koláč s pudinků a tvarohem.K večeři to jistí rybí pomazánka🙂

kristi
21. říj 2012

@ivett ja snad budu muset jet do Alberta pro casak

kristi
21. říj 2012

mam tady kus kyty z cunete, co jsme grilovali minuly tyden, takze udelam fr. brambory

mykolaapsi
21. říj 2012

česnečka, smažený květák s bramborem. a k snídani byly lívanečky....

radka_h
21. říj 2012

Knedlo vepřo zelo a k večeři udělám bramboračku

evulka25
21. říj 2012

Vepřové plátky na rozmarýnu + těstoviny

marhulinka
21. říj 2012

dnes kuř.řízek,brambory a zelenina a na odpoledne tvarohová drobenková buchta

ivett
21. říj 2012

@kristi mě je tchýně nosí pravidelně, mám skoro všechny a ty zajímavý recepty si vytrhávám a archivuju 😀

monivo
21. říj 2012

@kristi http://www.albert.cz/radce-zakaznika/albert-mag... Všechny díly i vyhledávání mají Ahold na svých stránkách. Taky tam často "listuji" 🙂
http://www.albert.cz/radce-zakaznika/recepty/in...

ivett
21. říj 2012

http://www.albert.cz/radce-zakaznika/recepty/ma... ano ano, tohle je ono a bylo to moc dobrý a rychlý a strašně jednoduchý...

a dneska teda u nás bylo hovězí na žampionech s rýží...

xuxie
21. říj 2012

@modelis a ještě palačinky, ty nám také stále jely - i na slano, se sýrem a kuřecím nebo tvarohem s pažitkou 🙂

xuxie
21. říj 2012

@aaadus až se to zlepší, dej vědět - ať se mám na co těšit 🙂

xuxie
21. říj 2012

Na zítra: Polévka dýňovo-mrkvová s bramborem a petrželkovou natí. Krůtí plátky na sladké paprice, rýže a pro chlapy ještě grilované kukuřičné klasy.

nellygray
21. říj 2012

Květákové placičky s bramborem a jablečný koláč.

arabiana
21. říj 2012

Bylo filé s bramborovou kaší. A odpoledne jako většina jablečný koláč 😀

kristi
21. říj 2012

@ivett
@monivo diiiiik, to jsem netusila 🙂

beruskanula
21. říj 2012

kuřeci vyvar, kure na paprice-testoviny a ted k veci jablecny strudl

lucifereeek
21. říj 2012

včera - králičí vývar s pohankou, kraličí stehna + brambor
dneska - rizoto a na večer jablečný štrůdl 🙂

aaadus
21. říj 2012

hovězí vývar, hovězí plátky na houbách s těstovinama, jablkový koláč

zizala79
21. říj 2012

včera oběd rattattouille, večeře grilované sépie
dnes oběd mořský vlk v troubě se zeleninou, večeře pizza domácí 😵

kristi
21. říj 2012

@zizala79 no,nechces si to vymenit?

zizala79
21. říj 2012

@kristi zas tak často takové "hody" nemíváme 😉

zizala79
21. říj 2012

@modelis co vaříš obvykle? já ám 15 ti měsíčního kluka a pořád vařím "šlichty", jakože vše v jednom (zelenina, příloha a maso) a musí to mít rozmačkané, chleba, sušenku, křupku, ovoce na kousky sní, ale v jídle kousky nechce a na večeři domácí kaše z jáhel a dalších takových + rozvařené ovoce (nejčastěji jablko), nevím, jesti to dělám "dobře" 😔