Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pusolamy
13. pro 2012

ppndělí - kuře s bramborem, utery - rizoto, streda - vyvar- kuřecí řízky brambor, dnes játrová omáčka - rýže, zítra ještě nevím jdu kouknout na vase nápady

veruska007
13. pro 2012

@brusinka.pusinka Prosim prosim o recept na bilou jemnou fazolovou, hraskovou a mlecnou polivku.

zizala79
13. pro 2012

@zuzi82 jako opravdovej žralok? to se dá normálně koupit? a jak to děláš? já to jedla jednou nějak naložené origoš od Islandské matky, ale nějak mě to neuchvátilo, pro ně ovšem lahůdka největší

zuzi82
13. pro 2012

@zizala79 Dá se koupit mražený. Já ho dnes dělala poprvé. Manžel nesnáší kosti (třeba i v kuřeti), takže ryby s kostma absolutně odmítá, ale já mám ryby obecně ráda a kamarádka mi právě nedavno říkala, že žralok kosti nemá, jen takovou páteřní chrupavku, tak jsem ho minulý týden koupila a dnes udělala.
Na másle jsem opekla cibulku, přihodila žampiony, pak dala do pekáčku a na zbytku másla opekla ty plátky žraloka, které jsem osolila a okořenila kořením na ryby a pak dala do pekáčku na ty žampiony a ještě dala asi na 10 minut do trouby dopéct. A bylo to dobré. Losos mi teda chutná víc, ale pro změnu to bylo fajn. 😉

kammka
13. pro 2012

@orchidejka žádnný prdopeč do vánočního pečiva

babulinkab
14. pro 2012

polívka hrachová s chlebovýma krutonama, rizoto od včera

monyliny
14. pro 2012

Ještě se dojídá bramboračka a dnes udělám šunkofleky a štrůdl.

nikiii
14. pro 2012

U nás dneska jen rychlovka - halušky se zeleninou a vajíčkama. A jak se prcek cpe 😀

yesu
14. pro 2012

kančí řízečky, vařené brambory 🙂

cervena_vila
14. pro 2012

Takový jako boršč.

eimmy
14. pro 2012

držštková z hlívy a "vejpečky" s uzenym bramborový knedlík a špenát a malé jsem uvařila zeleninovou polévku s písmenky.

ivis
14. pro 2012

kuřecí závitky s br.kaší 🙂

p.e.t.u.l.k.a
14. pro 2012

@cervena_vila prosím o recept 😉

aaadus
14. pro 2012

Dnes vařilo KFC 😀 Jsem doma jen z malou tak jsme si vyrazily na nákupy (ta měla samozřejmě svoji šlichtičku)

cervena_vila
14. pro 2012

@p.e.t.u.l.k.a Já nikdy boršč nedělala, takže ani nevím jak moc se tomu blíží: dvě velké mrkve, trocha celeru, celá červená řepa, trochu zelí, maso na kousky posypané pepřem, muškátovým oříškem a trochou "směsi na mleté maso" (jsou tam sympatické bylinky), jsem hodila na kus másla do papiňáku, osmahla, zalila vodou a vařila, aby daněk změkl. Zahustila jíškou, dosolila. Podává se s kysanou smetanou.
Jo - daněk, to jsem před tím nepsala. V originále tam patří hovězí.

jaja01k
14. pro 2012

smažené rybí filé s vařeným bramborem a tatarkou, hlávkový salát

ia.
14. pro 2012

holky poraďte co z vepřové plece? koupila jsem ji na segedýn a nikdo neprojevil zájem, tak chci uvařit něco jiného, ale nevím co

katerinanov
14. pro 2012

Kuchařky, poradíte mi kolik (přibližně) je třeba brambor tak na 6 normálně velkých porcí bramborového salátu? Každý rok mi salát vyjde v takovém množství, že ho jíme ještě týden po vánocích, tak jsem si říkala, že letos ho udělám méně.

aaadus
14. pro 2012

@ia. já budu zítra dělat vindaloo (indické jídlo), ale je hodně pálivé

janinka23
14. pro 2012

@kristi - My dnes koupili s manžou pyramidky, chtěli sme čajíček a nakonec sme zjistili, že jsme si koupili koření na svařáček, tak jsme si ho doma udělali a mňááám, super nápad tyhle pyramidy 😀

babulinkab
15. pro 2012

kuřecí nudličky na cibulce, dušená mrkev, brambory

kristi
15. pro 2012

kotlety na slehacce, nemeli jsme veprovy ani nepamatuju

maxinkaa
15. pro 2012

Vepřové kostky na kmíně a paprice s těstovinkami a zelňačku 🙂

sabisek
15. pro 2012

Rizoto a strudl

nikiii
15. pro 2012

Vývar s nudlemi, lasagne s mletým masem.

zelva
15. pro 2012

Dnes pravý hospodský gulášek. Dělám ho poprvé, tak snad se povede. Musím běžet ať mi nezčerná cibule 😀

bocinka
15. pro 2012

Taťka není doma, takže bezmasé těstoviny se sýrovou omáčkou a spařenou brokolicí 😝

renatab
15. pro 2012

zelí , bram. knedlík a pečínka

foriska
15. pro 2012

Uzený vývar s bramborami a kroupami; sekaná s bramborovou kaší a zeleninovou oblohou a jako dezert rybízová bublanina 🙂

aaadus
15. pro 2012

Vindaloo s rýží a je to teda super. Až mě skoro přešla rýma jak je to pálivé 😀