Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zelva
2. únor 2013

My dnes měli drožďovou polévku s knedlíčkama z krupice a pak rizoto s krůtím masem a se zeleninou. Mňam. Zítra asi halušky.. 😉

zizala79
2. únor 2013

3-4 hrstky rýže na osobu! jsem zapomněla napsat...

kammka
2. únor 2013

@zizala79 nenakládám.. já se toho bojím. když je vajec hodně, tak je prodávám, nebo dávám zas za něco jinýho, třeba sousedkam pohlídá holku, nebo mi někdo dá zeleninu a tak...
a v zimě holt nedělám třený bábovky ani odpalovaný těsto, ale spíš litý buchty na plech a kynutý, tam stačí jedno..

mykolaapsi
3. únor 2013

Dnes uzená polévka s kroupami a cmunda po kaplicku

ivik3
3. únor 2013

Prosím o recept na mořského vlka.....

nellygray
3. únor 2013

Včera vařila maminka, pórkovou polévku a vepřové řízky v sezamové strouhance s bramborem. Dneska máme čerstvou tresku s bramborovo-brokolicovou kaší a hráškem na másle. A jdu umíchat jablečné muffiny z celozrnné mouky.

karlam
3. únor 2013

já dnes dělala čevabčiči a bylo hnusný, nějak se mně nepovedlo 😕

babulinkab
3. únor 2013

zítra se chystám na svíčkovou s knedlíkem 😉 😉 😉 😉

pajdula
3. únor 2013

dneska svíčková s knedlíkem, včera sekaná s br. kaší 🙂
zítra budeme dojídat 🙂

monyliny
3. únor 2013

Dnes zeleninová polévka s jáhly.Zapečené vepřové plátky , brambory se šlehačkou a sýrem 🙂

jimmy1
3. únor 2013

brokolicový krém s krutonkama, játra na cibulce, rýže

pajdula
3. únor 2013

a upekla jsem s pomocníkem Ondráškem kokosové muffiny s čokoládovými kousky 🙂 moc dobré 🙂

zizala79
3. únor 2013

včera jsem k večeři měla suchý chleba, manžel ani nevím 🤐
dnes k obědu já játra na másle a chleba (musela jsem je sníst, jinak by se musely vyhodit), MM těstoviny s máslem 😔 (narychlo si uvařil), na večeři zadělal na pizzu
co mi je, nevím, ale chtěla jsem ještě péct, tak to nejde, udělala jsem aspoň puding a MM na zítra čočkový salát + ten puding s sebou

sarkar
4. únor 2013

@nellygray Ahoj, tak jsem v pátek dělala rillettes a výborný 🙂 Dělala jsem pro jistotu jen z 1kg masa a vypadá, že to bude stačit, víc bysme asi nestihli sníst.
A teď mě zaujal ten řízek v sezamové strouhance, to se dělá jak? Mám doma sezam...

janicka1984
4. únor 2013

koprová omáčka, domácí houskový knedlík 🙂

beruskanula
4. únor 2013

těstoviny s brokolicovo- sýrovou omáčkou 🙂

monyliny
4. únor 2013

Polévka od včera-zeleninová s jáhly.Dnes něco z květáku-ještě nevím,ale vypadá to na placičky a k tomu brambory a tatarka.

renatab
4. únor 2013

Už mám upečenou sekanou a k tomu brambory s cibulkou. přemýšlím nad nějakou buchtou ale asi se spokojím jen s bábovkou ...to je rychlovka 🙂

renatab
4. únor 2013

@beruskanula to bych si dala ale doma by mi to neprošlo 🙂 Eli nejí skoro vůbec buchty, takže tu neřeším 🙂 ale manžel je vybíravej 🙂

nellygray
4. únor 2013

@sarkar to jsem ráda. 🙂 u nás by se toho taky tolik nesnědlo, ale jak jsem psala, podarovávám širokou rodinu, takže je to tak akorát. 😀 Ale dá se to i s úspěchem zamrazit, když už se s tím člověk vaří.
Sezamová strouhanka je jednoduchá-do normální strouhanky přisypeš sezamová semínka, množství dle chuti. 😀
U nás dnes těstoviny plněné masem a hlávkový salát. K večeři bude panenka plněná sušenými rajčaty, pečená na zelenině.

handm
4. únor 2013

u nás dneska masové kuličky, rajská a těstoviny

julka11
4. únor 2013

@nellygray
ahoj, mohla bys mi napsat,prosím, recept na vaši dnešní večeři? Díky moc.

xvitk101
4. únor 2013

My dnes řízečky z kuřecích stehýnek, brambor a já salát z polníčku s mangem, ořechy a medovou zálivkou.

eimmy
4. únor 2013

hovězí na houbách s knedlíkem a zapečené kotlety s bramborem

nellygray
4. únor 2013

@julka11 inspirace je tato http://www.apetitonline.cz/recepty/452-veprova-...
Navíc předtím do masa nacpu pár sušených rajčat, protože je mám v lednici a protože to mám ráda. Dýni mám máslovou, místo petržele tam dám celer-normální+řapíkatý. Jablko tam asi dávat nebudu.
Prostě si trošku zababicuju, aneb: "Když nemáte petržel, dejte tam celer. A když nemáte celer, dejte tam kopr, nebo tam nedávejte nic." 😀

zizala79
4. únor 2013

oběd já pizza od včera, tatínek čočkový salát s sebou do práce
večeře tatínek donesl krevety, tak budou vařené, tomu ještě dva kousky pizzy
a pro malého vařím králíka na česneku a mangoldu, tak uvidím, jestli mi to nehodí na hlavu (teda ten česnek, mangold už zná)

pajenka
4. únor 2013

Dýňová polévka, vepřové kostky s brkaší

nikiii
5. únor 2013

Včera sekaná s kaší, dneska boloňské špagety. A štrůdl na odpoledne.

monyliny
5. únor 2013

Vepřové kostky na leču s rýží... 🙂