Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

trisestri
30. dub 2013

dnes vepřové kotlety s kysaným zelím http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009/08/kotlety...

monyliny
30. dub 2013

@helcenka Nakonec jsem našla na netu rebarb.koláč s pudinkem.Tak jsem na něj zvědavá 😉

babulinkab
30. dub 2013

zítra budu dělat polévku pórkovou s vejcem, a koupili jsme moc špekáčků, takže je zapeču se sterilovaným lečem, k tomu brambory

helcenka
30. dub 2013

@monyliny - ten jsem nezkoušela, tak poprosím o receptík, jestli bude dobrý 😉

kajalka
30. dub 2013

@monyliny Výbornej je koláč s tvarohem a rebarborou.

helcenka
30. dub 2013

@kajalka - vzpomínám si, že ten jsem vlastně taky u někoho jedla a byl moc dobrej 😉 .

ia.
30. dub 2013

zítra zeleninová polévka a čočka na kyselo s vejcem a kys.okurkou

monyliny
1. kvě 2013
nikiii
1. kvě 2013

Holky, prosím, nemáte někdo osvědčený receptík a výrobní postup na domácí hamburgery?

pajenka
1. kvě 2013

@nikiii Zde na straně 534 😉

nikiii
1. kvě 2013

@pajenka Díky moc 🙂

sofinulik
1. kvě 2013

dnes španelsky ptacek s ryzi a krehky jabkovy kolac 🙂

pajenka
1. kvě 2013

Kuřecí vývar, králík s rýží, zítra s bramborem, manžel salát z červené řepy, mrkvový perkelt se sýrem, zítra prokládaná dýně a opět řepa 😅

helcenka
1. kvě 2013

Dnes jsme byli v zoo, bylo to super, měli tam zrovna nějaký prvomájový program pro děti. A pak jsme si zajeli na obídek do Globusu - takže jako vždy jsme se rozšoupli - dospělí vepřové výpečky se zelím a brknedlíkem 😉 mňamka, jako vždy a děti těstoviny s kuřecím masem, brokolicí a sýrem. No a jako dezertík pudink s ovocem a šlehačkou nebo tvaroh s ovocem a šlehačkou.
A zítra musím opět něco vymýšlet... 😝

mamkamarketa
1. kvě 2013

Holky co s jahodama? Napada vas naka buchta?

marhulinka
1. kvě 2013

@mamkamarketa bublanina mňaaaaaaaaam

kajalka
1. kvě 2013

@mamkamarketa Napadaj mě jahodový knedlíky 😀

prdecek
2. kvě 2013

včera smažený sýr a brambory a dneska těstovinové rizoto s mletým masem a máslové croissanty plněné nutelkou 🙂

pelenka
2. kvě 2013

Hrachová kaše s párkem či vajíčkem,plus jdu hledat recept na celokváskový chléb 😅

nikiii
2. kvě 2013

U nás halušky se zeleninkou a vajíčkama a odpoledne ještě dojíme ze včerejška bábovku z margotky.

sabisek
2. kvě 2013

gulas s knedlikem 😉

xvitk101
2. kvě 2013

Koprovou omáčku s hovězím a bramborem. Musím trochu vyklidit mrazák a bio květová špička tam na mě tak vykoukla 🙂

helcenka
2. kvě 2013

Dneska prďola špenátová polévka s těstovinou a pro sebe jsem vytáhla z mrazáku uzenou polévku, od minule mi zbyla porce a už ji nikdo nechtěl jíst, tak jsem ji zamrazila a dneska vytáhla, ať tam není dlouho.

babulinkab
2. kvě 2013

zítra budu dělat cheeseburgery 😉 😉

mjanca
2. kvě 2013

spenatove lasagne 🙂

jimmy1
2. kvě 2013

Kuřecí nudličky na rajčatech, paprikách, cuketě a cibuli, k tomu těstoviny.
Zítra budou přírodní řízky a brambor, polívku zatím netuším, ale nějaká asi bude z toho co tu posbírám za zeleninu.

edeltraut
2. kvě 2013

Dneska jsem měla na hlídání tři dětičky od 2-4let, takže brokolicová polévka a kuře na paprice s těstovinami. Tatínkovi jsem upekla bůček 🙂.

mppm
2. kvě 2013

Dnes k večeři Aljašská treska, pečená na bylinkách, slanině, cherry rajčátkách a zakápnutá citronem + nové brambory.

monyliny
3. kvě 2013

Holandský řízek,brambory a buchta z majolky s čokoládou 🙂

nikiii
3. kvě 2013

Bramborová kaše, a přírodní kuřecí plátek na provensálských bylinkách.